Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Anisia3 Dorota zapraszam do siebie w sprawie okien.

 

Jesli chodzi o okna, drzwi i bramy - na targach Interbud na poczatku roku bylo ich zatrzesienie. Profil taki, owaki, promocja 25%, 30% itd itp. Moze w przyszlym lutym bedzie to samo. Na kilka promocji targowych sie skusilismy (o ile to faktycznie byly promocje). Np. wklad Tarnava ze stojakiem gratis.

czy my tez mozemy sie wprosic?

Sugerujesz by poczekac z zamowieniem do targow?Az tak bardzo nam sie nie spieszy ale czy faktycznie az tak zjada z cenami? W tym momencie dali nam rabat 25% - czy mozemy liczyc na cos wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Anisia3 Dorota zapraszam do siebie w sprawie okien.

 

Jesli chodzi o okna, drzwi i bramy - na targach Interbud na poczatku roku bylo ich zatrzesienie. Profil taki, owaki, promocja 25%, 30% itd itp. Moze w przyszlym lutym bedzie to samo. Na kilka promocji targowych sie skusilismy (o ile to faktycznie byly promocje). Np. wklad Tarnava ze stojakiem gratis.

czy my tez mozemy sie wprosic?

Sugerujesz by poczekac z zamowieniem do targow?Az tak bardzo nam sie nie spieszy ale czy faktycznie az tak zjada z cenami? W tym momencie dali nam rabat 25% - czy mozemy liczyc na cos wiecej?

 

Zapraszam. Promocja targowa na okna tez byla 25%. Ale... promocje nie sumuja sie :) :cry: Wiec 25% to taki standard i w zaleznosci od potrzeb mozna to tez nazwac promocja targowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm
Napiszcie prosze gdzie kupowaliście drzwi wejściowe i bramy garażowe. Czy znacie sklepy gdzie sprzadaja jedno i drugie w tym samym kolorze i odcieniu? Interesuje mnie coś ładnego i niedrogo w kolorze złoty dąb.

 

nie ma rzeczy ładnych i niedrogich. Jak są niedrogie to z reguły jest to ..... warte. Choć pewnie co niektórzy się ze mną nie zgodzą bo cena jest głownym wyznacznikiem.

 

Bramy garażowe - np. Aluminium ProfilSystem na Brukowej - bramy Normstahl - import z Niemiec, tanie nie są ale to nie jest to co krajowa produkcja typu Wiśniowski itp. Złoty dąb też jest, wygląda nieźle.

Pozdr.

Napisz, proszę, gdzie dokładnie na Brukowej są te bramy.

 

chyba Brukowa 16 o ile dobrze pamiętam, w głębi podwórka po prawo. Ale mówili że mają się przenosić chyba na brukową 20 - wjazd na wprost sklepu z płytkami Cermag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić wykonawcę ogrodzenia? podmurówka ewentualnie płyty betonowe + siatka 175 cm.

 

Rozmawiam już chyba z 5 osobą i każdy ma full pracy albo nie chce mu się zaczynać w tym roku albo się umawia i nie przychodzi na spotkanie, można świra dostać. Ogrodzenie 58 mb.

 

dzięki za wszelkie namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie prosze gdzie kupowaliście drzwi wejściowe i bramy garażowe. Czy znacie sklepy gdzie sprzadaja jedno i drugie w tym samym kolorze i odcieniu? Interesuje mnie coś ładnego i niedrogo w kolorze złoty dąb.

 

nie ma rzeczy ładnych i niedrogich. Jak są niedrogie to z reguły jest to ..... warte. Choć pewnie co niektórzy się ze mną nie zgodzą bo cena jest głownym wyznacznikiem.

 

Bramy garażowe - np. Aluminium ProfilSystem na Brukowej - bramy Normstahl - import z Niemiec, tanie nie są ale to nie jest to co krajowa produkcja typu Wiśniowski itp. Złoty dąb też jest, wygląda nieźle.

Pozdr.

Napisz, proszę, gdzie dokładnie na Brukowej są te bramy.

 

chyba Brukowa 16 o ile dobrze pamiętam, w głębi podwórka po prawo. Ale mówili że mają się przenosić chyba na brukową 20 - wjazd na wprost sklepu z płytkami Cermag

I właśnie tam zamówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić wykonawcę ogrodzenia? podmurówka ewentualnie płyty betonowe + siatka 175 cm.

 

Rozmawiam już chyba z 5 osobą i każdy ma full pracy albo nie chce mu się zaczynać w tym roku albo się umawia i nie przychodzi na spotkanie, można świra dostać. Ogrodzenie 58 mb.

 

dzięki za wszelkie namiary

Napisz gdzie, jeżeli okolice Tuszyna to mogę Ci kogoś polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salamander jest uznawany za jeden z lepszych profili, są faktycznie b. ładne, eleganckie, mają bardzo białą biel ;-) , niestety przy okazji są też ciutek droższe. Poszukaj po wymianie doświadczeń, sporo tego było swegoczasu.

Ja zamówiłem salamandra w ABATEXIE na Wierzbowej. Wybrałem kolor dwustronny ..złoty dąb,, szyby P4 okucia wk2 w sumie 10 sztuk za 12,5 tyś.

WITAM mam pytanie pewnie głupie ale ja jeszcze nie begałam za oknami bo problem okien zostawiłam sobie właśnie na targi budowlane co znaczą symbole P4 i wk2 :oops: :oops: :oops: GOSIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologia: Lite bale

Oczekiwany parapet: 08.2007

Nastrój: bojowy

Trzymam kciuki, ja jestem prawie etapie rezygnacji z technologii murowanej i przejścia na drewniana.

 

Technologię polecam - byłem w kilku domkach, rozmawiałem, czytałem - innej sobie nie wyobrażam. No i szybko! Jakbyś chciał kilka niezłych namiarów daj znać :D

Gdzie kupowaliście dachówkę? Jaką? Za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anisia3 Dorota zapraszam do siebie w sprawie okien.

 

Jesli chodzi o okna, drzwi i bramy - na targach Interbud na poczatku roku bylo ich zatrzesienie. Profil taki, owaki, promocja 25%, 30% itd itp. Moze w przyszlym lutym bedzie to samo. Na kilka promocji targowych sie skusilismy (o ile to faktycznie byly promocje). Np. wklad Tarnava ze stojakiem gratis.

czy my tez mozemy sie wprosic?

Sugerujesz by poczekac z zamowieniem do targow?Az tak bardzo nam sie nie spieszy ale czy faktycznie az tak zjada z cenami? W tym momencie dali nam rabat 25% - czy mozemy liczyc na cos wiecej?

 

...materiały budowlane w tym przypadku stolarka otworowa - najtańsze są na przełomie luty/marzec. Magazyny są pełne w hurtowniach a producenci np. okien ledwo zipią na koszta i zależy im przedewszystkim na obrocie w celu podtrzymania zobowiązań finansowych do poddostawców. Żniwa są TERAZ - dotyczy to także usługodawców.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM mam pytanie pewnie głupie ale ja jeszcze nie begałam za oknami bo problem okien zostawiłam sobie właśnie na targi budowlane co znaczą symbole P4 i wk2 :oops: :oops: :oops: GOSIA

 

Poczytaj w wymianie doswiadczen - sporo jest o oknach i nie tylko.

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=47119, a tam jest link o oknach http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=40173

 

Podsumowujac: okno z szyba P4 i z okuciami WK2 to takie okno, ktore szybciej wyrwiesz z framuga niz wybijesz lub wywazysz.

Wobec tego nie nadaje sie do wystepow w amerykanskich filmach - rzucasz facetem w takie okno, a on nie wypada z brzekiem, tylko sie odbija i robi sobie krzywde... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się będę grodzić sama...też zresztą w Zgierzu

ponieważ wszyscy chcieli duuużo ..po zastanowieniu doszliśmy do wniosku ,że zrobi to mąż , syn i koledzy ..Wyjdzie o wiele mniej

Popatrz, a myslalem, ze to tylko ja taki narwany jestem. Sam (prawie) buduje balkonotaras.

Tylko szwagier ostatnio zazartowal, ze za wczesnie sie za te budowe wzialem, bo synow jeszcze nie mam i nie ma kto pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anisia3 Dorota zapraszam do siebie w sprawie okien.

 

Jesli chodzi o okna, drzwi i bramy - na targach Interbud na poczatku roku bylo ich zatrzesienie. Profil taki, owaki, promocja 25%, 30% itd itp. Moze w przyszlym lutym bedzie to samo. Na kilka promocji targowych sie skusilismy (o ile to faktycznie byly promocje). Np. wklad Tarnava ze stojakiem gratis.

czy my tez mozemy sie wprosic?

Sugerujesz by poczekac z zamowieniem do targow?Az tak bardzo nam sie nie spieszy ale czy faktycznie az tak zjada z cenami? W tym momencie dali nam rabat 25% - czy mozemy liczyc na cos wiecej?

 

Zapraszam. Promocja targowa na okna tez byla 25%. Ale... promocje nie sumuja sie :) :cry: Wiec 25% to taki standard i w zaleznosci od potrzeb mozna to tez nazwac promocja targowa.

 

Bardzo dziekujemy. Bedziemy sie kontaktowac w sprawie terminu- dobrze ze jest jeszcze troche czasu bo w tym momencie- banki banki banki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anisia3 Dorota zapraszam do siebie w sprawie okien.

 

Jesli chodzi o okna, drzwi i bramy - na targach Interbud na poczatku roku bylo ich zatrzesienie. Profil taki, owaki, promocja 25%, 30% itd itp. Moze w przyszlym lutym bedzie to samo. Na kilka promocji targowych sie skusilismy (o ile to faktycznie byly promocje). Np. wklad Tarnava ze stojakiem gratis.

czy my tez mozemy sie wprosic?

Sugerujesz by poczekac z zamowieniem do targow?Az tak bardzo nam sie nie spieszy ale czy faktycznie az tak zjada z cenami? W tym momencie dali nam rabat 25% - czy mozemy liczyc na cos wiecej?

 

...materiały budowlane w tym przypadku stolarka otworowa - najtańsze są na przełomie luty/marzec. Magazyny są pełne w hurtowniach a producenci np. okien ledwo zipią na koszta i zależy im przedewszystkim na obrocie w celu podtrzymania zobowiązań finansowych do poddostawców. Żniwa są TERAZ - dotyczy to także usługodawców.

 

Pzdr

 

tak chyba zrobimy tym bardziej ze najpierw kasa a dopiero potem zakupy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...