Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Słuchajcie, co się dzieje z tymi fachowcami to ludzkie pojęcie przechodzi http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_evil.gif

albo nie odbierają telefonów, albo zawaleni zamówieniami NA PRZYSZŁY ROK tak, że tylko przebierają w inwestorach, albo żądają takiej kasy, że 100 tysięcy zabraknie na stan surowy http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_evil.gif

i po co tu chole@!#$ kończyć studia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Obawiam się :lol: że będziemy "bliskimi" sasiadami. Dzieli nas jakieś 500 metrów

 

 

A czego się OBAWIASZ :o :wink:

Ja się bardzo cieszę, że będę mieć "SASIADA"

no to dokładnie gdzie masz tą działeczkę to Cię odwiedzę :D

bo gdzie moja to już wiesz jak czytałes mój dziennik.

 

Mamy też kolegę z Dąbrówki Wielkiej :D :D :D

Witaj BARTEL :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich budowniczych z grupy łódzkiej a szczególnie mniejszość zgierską. Mam zamiar rozpocząć budowę w przyszłym roku i szukam odpowiedniej ekipy do wybudowania wymarzonego domku, działeczka znajduje się w Dąbrówce Wielkiej k. Zgierza i chyba gdzieś blisko ,,pszem" bo odległości do Oli z Proboszczewic - kropq są podobne.

 

Witaj

Będę mieszkał na ulicy Chabrowej (równoległa do Ciosnowskiej, łącząca Lipową i Kasztanową) i też zaczynam wczesną wiosną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich budowniczych z grupy łódzkiej a szczególnie mniejszość zgierską. Mam zamiar rozpocząć budowę w przyszłym roku i szukam odpowiedniej ekipy do wybudowania wymarzonego domku, działeczka znajduje się w Dąbrówce Wielkiej k. Zgierza i chyba gdzieś blisko ,,pszem" bo odległości do Oli z Proboszczewic - kropq są podobne.

 

Witaj

Będę mieszkał na ulicy Chabrowej (równoległa do Ciosnowskiej, łącząca Lipową i Kasztanową) i też zaczynam wczesną wiosną

 

Ale LIPOWA i KASZTANOWA ( z tego co się orientuje ) to CHEŁMY drugi koniec Zgierza ale też Zgierz :D :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A czego się OBAWIASZ :o :wink:

Ja się bardzo cieszę, że będę mieć "SASIADA"

no to dokładnie gdzie masz tą działeczkę to Cię odwiedzę :D

bo gdzie moja to już wiesz jak czytałes mój dziennik.

 

Ależ oczywiście że się cieszę z bliskiego sąsiedztwa, czekam na odwiedziny, ale to chyba dopiero wiosną, bo ja u siebie nie bardzo mam co podziwiać (cała działka to metrowe chwasty i dwumetrowe brzozy)

Gdybyś od swojej działki doszła do ulicy Ciosnowskiej i skręciła w lewo a następnie w pierwszą w prawo to znajdziesz się na Lipowej od której w lewo odchodzi taka jakby droga i to właśnie tam zamieszkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale LIPOWA i KASZTANOWA ( z tego co się orientuje ) to CHEŁMY drugi koniec Zgierza ale też Zgierz :D :D :wink:

 

Zgierz Zgierzem ale ja będę na wsi mieszkał (ulicy Chabrowej jeszcze nie ma na mapie, ale gdybyś Przyrodniczą doszła do Ciosnowskiej i w lewo i zaraz w prawo (lipowa) i zaraz w lewo to z pewnością będziesz na Chabrowej w Dąbrówce Wielkiej :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę budował pod Zgierzem - Sokolniki Las, teraz mieszkam w Łodzi(zatem jestem pewnie jakąś hybrydą :D ). Mam teraz problem z przyłączem. ZE chce mnie skosić na 1900 zł za nic, dodatkowo elektryk zażyczył sobie za przyłącze do skrzynki (słup przy działce ! :o ) - 4500 zł. Powiedzcie mi - czy ja dobrze widzę? :o Tyle to kosztuje?! :evil:

 

Pozdrawiam wszystkie mniejszości Łódzkie i nie tylko.

 

W moich war. od ZE widnieje suma 1500zł (słup w ulicy po przeciwnej stronie) ale widzę, że czekają mnie jeszce dodatkowe koszty i to jakie :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam sie z wami podzielic najbardziej niewiarygodnym zdarzeniem, ktore ostatnio mnie spotkalo :) :)

jestem po tynkach i wylewkach, a ze pogoda taka sobie i kotlownia jeszcze nie zainstalowana pomyslalam o osuszaniu

podzwonilam troche i koszty mnie zmrozily (rozpietosc cenowa od 1,5 do ..... 5 tysi!!), ale jednak zdecydowalam na chocby tydzien

no i teraz wlasnie clou programu - pracownik firmy mial przyjechac po tygodniu zabrac sprzet (troche bylo mi smutno bo sciany do polowy mokre i woda kapie z sufitu), przyjechal i mowi "a wie Pani co? rozmawialem z prezesem i powiedzial, ze urzadzenia i tak slalyby w magazynie, a Pani taka osamotniona w tej budowie i taka dzielna, to zostawimy je u Pani jeszcze na tydzien bez zadnej doplaty" ...... no wcielo mnie zupelnie, myslalam ze snie albo ze to jakis haczyk, ale nie :) :) na serio zostawili i na serio nie wzieli dodatkowej kasy :) :)

takze jesli ktos sie przymierza, to z reka na sercu moge polecic (poza tym obsluga jest bardzo mila :) ) i chyba moge podac nazwe? - firma sie nazywa Belfor, a przyjezdzal do mnie Pan Michał Sałuda i Janusz Mazepus

ha, i sciany mam prawie suche :)

no, i tyle w tym temacie, sory za dlugaski post :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...