Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Pszem jak Ci się tak pali do tego coby sobie napalić i popalić to leć tam gdzie lata codzień Dostawca Chałki i kto wie może Ci pozwoli?

Chociaż biorąc pod uwagę Twój opór przed sąsiedzką pomocą przy pracach wykończeniowych może się zbiesić i nie da :roll:

 

My palimy ekogrochem i kominek (ale to tak już w ramach klimatu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zaraz mnie trafi :evil: :evil: :evil:

Mój architekt robi sobie śmiech. Sama zrobiłam wszystkie poprawki na projekcie miał tylko podstemplować i dać swoje papiery / za to bierze kaskę/ a ja zrobiłam robotę głupiego :x/ by było szybciej a teraz jest ciągle zajęty i nie ma dla mnie czasu. Normalnie mnie trafiiiiiiiiiiiiii. Wszystko leży i czeka a z konstruktorem już się umówiłam. Ażeby z kibla przez tydzień nie wyszedł.

 

Dajcie namiary na jakiegoś architekta do adaptacji pojadę już dalej 200 kilosków to nie problem, muszę to ruszyć.

Polecam się waszej uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IVO czy o tych kosztach, to masz na myśli ziemię spod Ikei?

Bo ja byłam tam dzisiaj. Niestety, do mnie do Nowosolnej daleko. Oni nie biorą takich fuch jak dowóz, bo mają niesprawne samochody. Przez miasto nie przejadą. Czy ktoś orientował się jak z innym, wynajętym transportem?

 

Tak, właśnie spod Ikei. Będę się rozglądała za transportem, ale jeśli coś znajdziesz, daj znać. Ja w poniedziałek zadzwonię na Telefoniczną, tam swojego czasu facet woził za 500 zł ok 20 ton, nie wiem czy jeszcze ma tam tą ziemię. Czyli największym problemem jest transport, a ja koniecznie przed zimą chciałam wyrównać działkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam grupę Łódzką i zwracam się do was z wielką prosbą jako że znakomita większość ma domy już w zaawansowanym stanie budowy to czy mogli byście opisać jaka powinna być kolejnośc prac po stanie surowym zamknietym tz co powinnismy teraz robić i w jakiej kolejnosci bardzo was proszę o pomoc wczesną wiosną chcemy ruszac ale nie wiemy od czego zaczać GOSIA :oops: :oops: :oops: :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tak i trochę nie :lol:

Tzn. byli, w ramach przeprosin dostałem veluxa gratis, coś tam pomerdali z tymi dachówkami - jest lepiej ale chyba będą musieli jeszcze raz się pofatygować... Chyba mają niezły burdelk w magazynie, albo zwyczajnie nie są w stanie utrzymać koloru, bo nadal widoczne są odcienie, choć mniej. Jak będzie ładne słoneczko to cyknę fotkę i się pochwalę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie trafi :evil: :evil: :evil:

 

Dajcie namiary na jakiegoś architekta do adaptacji pojadę już dalej 200 kilosków to nie problem, muszę to ruszyć.

Polecam się waszej uwadze.

 

Wysyłam ci namiary do architekta z Łodzi. Nam wykonywał coprawda cały projekt, więc nie wiem jak podchodzi do adaptacji. Na pewno ma duże doświadczenie a przy tym jest bardzo kontaktowy, ja jestem zadowolony z jego usług, ale to tylko moja subiektywna opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czm będziecie ogrzewać swoje domy????

bo ja mam dylemat i nie wiem na co się zdecydować

 

Dziękuję wszystkim za odpowiedź na moje pytanie :) :) :)

 

gaz ziemny , podłogówka + grzejniki , kominek z DGP ( grawitacyjne )

 

a dzis słyszałem PGNiG znowu chce podniesc cene gazu , ale moze znowu mu nie pozwola

 

jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IVO czy o tych kosztach, to masz na myśli ziemię spod Ikei?

Bo ja byłam tam dzisiaj. Niestety, do mnie do Nowosolnej daleko. Oni nie biorą takich fuch jak dowóz, bo mają niesprawne samochody. Przez miasto nie przejadą. Czy ktoś orientował się jak z innym, wynajętym transportem?

 

Pytalem na Janosika - 180 zl za Kamaza do Nowosolnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...