Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Spotkanie - Dla mnie Rolling Stones OK. Jeśli chodzi o spokój to może też być Pub "Dwie dłonie" ul Wólczańska - jakiś czas temu byłem tam w piątek i był spokój - może dlatego, że jest to pub "integracyjny" dla osób głuchoniemych - ale słyszącomówiących też oczywiście obsługuje :). Wszelkie info: http://www.dwiedlonie.pl

pozdr Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Nie takie to proste. Misio był chory(na całe szczęście już po chorobie), Dzikus jak na niego przystało pracuje jak szalony (ktoś musi zarabiać jakieś rozsądne pieniądze). Dobrze, że coś znów robią w domku.

Może by zrobić jakąś rezerwację w lokalu.

Kto wyraża chęć spotkania 23 stycznia o 19 (może być Wólczańska) proszę o inf na priva do mnie. Mianuję się sama na sekretarza grupy (organizatora spotkania). Ha, Ha!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, nie łam się. Będzie dobrze :)

Jakby co to polecam

http://www.jt.kielce.opoka.org.pl/ciekawostki/odstresuj_sie.html

 

Dla porządku powiem, że wczoraj spotkaliśmy się z Gosią i z Forestem-Naturą w sprawie kominków i DGP. Uff... narezscie ktoś do mnie przemówił po ludzku, bo jak dotąd spotykałem głównie kominkarzy mówiących po chińsku. Pisałem zresztą o tym wcześniej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Łódzkich Budujących !

 

Czy ma ktoś namiary na jakiegoś fajnego ( i taniego ) geodetę w Łodzi ? Albo może kogoś polecić ?

Byłbym wdzięczny za wszelkie namiary.

Tak przy okazji : czy geodeta określa gdzie ma być wjazd na działke z drogi ( poprzez rów melioracyjny ) ? Ktoś to przerabiał ? Kto wyznacza miejsce wjazdu na posesję ?

 

Dzięki i pozdrawiam,

Majki

 

PS. Dlaczego jak sie szykuje spotkanie, to mi zawsze coś wypada... ? Echhhh......, ja biedny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie geodety z Łodzi. Kiedy robiłem oczyszczalnię przydomową, projekt i odwierty organizował mi niejaki Krzysztof Bobrowski (0607 443 816). Młody, sympatyczny chłopak. Wszystko szło sprawnie i mogę go polecić. Nie wiem do końca, jaki zakres prac jest w stanie zrobić, ale warto zadzwonić i zapytać. Np. przy odwiertach posiłkował się jakimś znajomym. Finalnie wyszło mimo to sporo taniej, niż gdy pytałem innych geodetów i geologów.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...