Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki, mój poszedł dwa dni temu, i nie wrócił, pewnie im się po prostu skrzynka zapchała :( . Nic się chyba więcej nie zrobi póki co.

Jak się rozsiądą w fotelach zacznę ich męczyć osobiście...

 

No to kropa wróciła :roll:

 

 

 

JAcek, dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mój poszedł dwa dni temu, i nie wrócił, pewnie im się po prostu skrzynka zapchała :( . Nic się chyba więcej nie zrobi póki co.

Jak się rozsiądą w fotelach zacznę ich męczyć osobiście...

 

No to kropa wróciła :roll:

 

 

 

JAcek, dzięki za info

 

Nigdy nie odszedł więc nie wraca a pozostaje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie proszę namiary na osobę która projektuje zjazd z drogi. Każe mi to zrobić architekt bo ostatnio ponoć zgierz odrzuca papiery gdzie nie ma projektu wjazdu utwardzonego na działkę. Pani pokazała mi nawet pismo klienta któremu odmówili wydania pozwolenia bo facet nie miał twardego zjazdu i ten papierek ma donieść. Dla mnie to głupie, bo zakładając że jestem ekologiczna to zostawiam wjazd gruntowy a nie obłożony kostką czy kruszywem. Jak się to ma do zdania które powiedziała pani w gminie : wystarczy zjazd gruntowy.

Jeśli macie namiar to ja poproszę.

Bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie gdzie w Łodzi mozna wypozyczyc walec drogowy z operatorem???

Ostanie wybory przebiegly jednak nie po Twojej mysli? :D

 

A moze Twoj samochod wyglada jakby scigal sie z moim w rajdzie Bloto-Dakar?

 

 

A może masz dosyć budowy?

http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_eek.gif

 

To nie jest dobry sposób rozwiązywania problemów http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif

 

Nie rób teeeegoooo!!!!! http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

ja w zbożnym celu WALCA potrzebuję :wink: , uklepać sobie drogę chciałam, a szpadelkiem nie daje rady :wink: :wink:

help !!! :cry:

 

Ja tam sie nie znam, ale zauwazylem, ze uklepanie malo pomaga :(. Moze wykorytowac i utwardzic najpierw?

A nie wystarczy Ci taka ubijarka do piachu? Czy chcesz ubic wpierw cala droge z Kalonki?

 

Na Pomorskiej (Mileszki) jeszcze niedawno jakas firma "drogowa" ukladala chodnik, moze ich zagadnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień w dzień jadę do pracy koło szklarza na Łagiewnickiej w Łodzi ...ale niestety numeru nie znam :oops: jak potrzebujesz jeszcze namiar to w poniedziałek jak bedę jechała do pracy to mogę spisać numer budynku

 

Poprosze, przyda sie z pewnością.

 

 

No to już mam z małym poślizgiem, ale jednak :wink:

Łagiewnicka 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy grupę łódzką!

Jesteśmy nowo zarejestrowanym użytkownikiem.

Chociaż... na forum już od dawna ("starzy" użytkownicy forum pewnie skojarzą:) ).

 

Od razu zaczniemy z pytaniem - czy ktoś z szanownych forumołodzian mieszka/buduje się na osiedlu Zielone Wzgórza lub ma jakiekolwiek informacje na temat tego miejsca?

 

Z góry dziękujemy za pomoc.

 

M i M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy grupę łódzką!

Jesteśmy nowo zarejestrowanym użytkownikiem.

Chociaż... na forum już od dawna ("starzy" użytkownicy forum pewnie skojarzą:) ).

 

Od razu zaczniemy z pytaniem - czy ktoś z szanownych forumołodzian mieszka/buduje się na osiedlu Zielone Wzgórza lub ma jakiekolwiek informacje na temat tego miejsca?

 

Z góry dziękujemy za pomoc.

 

M i M

 

Spojrzalem w historie grupy. Raczej nie jestescie "Grzegorzem z Kalonki"...? Moze jakies podwojne M? ;)

 

A na temat, oczywiscie, nic nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...