Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

dziś już zapłaciłam za pustaki z Kozłowic Uni Maxy(250/220) -miały być po 2,85zł

ale po miłej pogawędce miła Pani powiedziała, że może mi policzyć po 2,80zł

Byłam bardzo zaskoczona.... na koniec dodała, że gdyby się szykowała jakaś wieksza podwyżka to wcześniej uprzedzi :wink:

To się nazywa obsługa :D :D :D

Ale nic dziwnego firma rodzinna , będąca na rynku od 40 lat z Kozłowicami współpracuje od 20lat.Dbają o dobro kilenta .

Ma też dobry cemeny , klinkier.... Uprzedzała o nieuczciwych sprzedawcach którzy sprzedają gorszej kl. pustaki udające Kozłowice.

Taka miła obsługa znajduje na ul.Łódzkiej107/109 w Zgierzu

tel. 042 716 24 97 PHU L.Plebańczyk

Polecam

 

tak straszyłaś że ma zdrożeć, a kupiłaś taniej :lol: czy to urok osobisty, czy też jakieś specjalistyczne szkolenia z zakresu negocjacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

dziś już zapłaciłam za pustaki z Kozłowic Uni Maxy(250/220) -miały być po 2,85zł

ale po miłej pogawędce miła Pani powiedziała, że może mi policzyć po 2,80zł

Byłam bardzo zaskoczona.... na koniec dodała, że gdyby się szykowała jakaś wieksza podwyżka to wcześniej uprzedzi

To się nazywa obsługa

Ale nic dziwnego firma rodzinna , będąca na rynku od 40 lat z Kozłowicami współpracuje od 20lat.Dbają o dobro kilenta .

Ma też dobry cemeny , klinkier.... Uprzedzała o nieuczciwych sprzedawcach którzy sprzedają gorszej kl. pustaki udające Kozłowice.

Taka miła obsługa znajduje na ul.Łódzkiej107/109 w Zgierzu

tel. 042 716 24 97 PHU L.Plebańczyk

Polecam

 

Ok, jutro tam pojadę http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłam u ludzi którzy grzeją tyko kominkiem, choć mają też podłogowe-elektryczne ...

kominek z nawiewem- są bardzo zadowoleni nawet w ciężkie mrozy nie włączali podłogówki (dom110m) do tego kolektory na grzanie wody ...od maja do września (zresztą dopóki świeci słońce) nie grzeją wody

chyba też tak zrobię :D :D :D

dom z maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w projekcie miałam BK co mi na dzień dobry :evil: Po prostu wolę stare i sprawdzone materiały czyli ceramika. Szalę przechylił młody który jest ciężkim alergikiem. Dla takiej osoby polecana i najbardziej bezpieczna jest ceramika, płyty nie gipsowo kartonowe tylko gipsowe z włóknem bo w kartonie pięknie potrafią rosnąć zarodki pleśni. Odkurzacz centralny z wydmuchem na zewnątrz, wentylacja mechaniczna z rekuperatorem plus dodatkowe filtry HEPA. Oj, z młodym mam dopiero zabawę i dodatkowe koszty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś już zapłaciłam za pustaki z Kozłowic Uni Maxy(250/220) -miały być po 2,85zł

ale po miłej pogawędce miła Pani powiedziała, że może mi policzyć po 2,80zł

Byłam bardzo zaskoczona.... na koniec dodała, że gdyby się szykowała jakaś wieksza podwyżka to wcześniej uprzedzi

To się nazywa obsługa

Ale nic dziwnego firma rodzinna , będąca na rynku od 40 lat z Kozłowicami współpracuje od 20lat.Dbają o dobro kilenta .

Ma też dobry cemeny , klinkier.... Uprzedzała o nieuczciwych sprzedawcach którzy sprzedają gorszej kl. pustaki udające Kozłowice.

Taka miła obsługa znajduje na ul.Łódzkiej107/109 w Zgierzu

tel. 042 716 24 97 PHU L.Plebańczyk

Polecam

 

Byłam http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif

Rozmawiałam z panem.

Rzeczywiście są po 2.80, ale trzeba je od razu zabrać.

Z przechowaniem do wiosny 2.85.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Kupię używaną przyczepę kempingową oraz używany blaszak.

 

Z góry dziękuję za info.

 

Przejrzyj forum łódzkie tak ze 2 -3 msc wstecz, pamiętam, że ktoś miał do sprzedania przyczepę. Metea miała blaszak, ale to było wiosną. Moze nie sprzedała? Wtedy możesz pisać na prywatne maile, niektórzy już do nas żadko zaglądają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do fachowców. Czy zagęszczać piach, który został wsypany w fundament, czy faktycznie jak majster mówi do wiosny sam się uleży?

Nie jest tego mało bo warstwa jest gruba na około 1m.

 

W wymianie doswiadczen jest post goscia, ktory nie wie, co robic, bo mu podloga osiada...

Z obserwacji na budowie widze, ze ziemia "usiadla" pierwszy raz po roztopieniu sniegu. Jeszcze jedno tapniecie bylo po sierpniowych ulewach, a wiec snieg ja ubil nie do konca...

Czyli zostawic na zime i ubic na wiosne, albo ubic, zostawic na zime i poprawic na wiosne.

Tyle zdaniem niefachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tutaj wyjdzie drożej, i U gorsze ale za ocieplenie będzie u mnie robił styropian, i może wykonawca da sie namówić bez podniesienia stawki

 

W zasadzie odchodzi się już od pełnych (pomijając BK) tym bardziej ceglanych murów, żeby osiągnąć dobry współczynnik musisz dać więcej ocieplenia, wykonawcę może narazie przekonasz ale w trakcie budowy będzie kręcił nosem i próbował podnieś cenę. Zastanów się nad ceramiką, ja natomiast cały czas szukam za i przeciw BK czy MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam znowu pytanie.

Oddaje mi dzisiaj elektryk papiery. I tak się zastanawiam. Elektryk podpisuje i stempluje stronę tytułową, stronę pierwszą w projekcie branżowym, a co z każdym rysunkiem który jest podpisany przez elektryka który działa w biurze z Wadowic od którego kupiłam projekt. Elektryk twierdzi że stempluje tylko strone tytułową, a ja nie chcę mieć wycofanych papierów przez starostwo za brak jakiś.

Ach d tego daje mi jeszcze papiery że ma uprawnienia do projektowania.

 

Jak możecie to pomóżcie bo głupieje. DZIĘKI :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem budowniczy Łodzi :D

 

Troche mnie nie było - moje mysli skierowały się na zdecydowanie pozabudowlane tory -

bo okazało się, że wprowadzi sie nas do nowego domu sztuk 3 a nie 2 ;) 8)

Niby stateczna ze mnie kobita prawie 30-letnia, ale aż 2 tygodnie zajęło mi wyjście z radosnego szoku :lol:

 

Na budowie wykorzystaliśmy do cna dobrą pogodę i udało sie nam ocieplić cały dom styro + pociagnąć siatke i klej :)

Lada dzień skończy się tynkowanie cem-wap - i mam nadzieję, że od niedzieli rusza zabawa z instalacją wod-kan i CO 8)

 

Nietsety - nie udało się ruszyc z przyłączem wod-kan,

bo albo wykonawcy zajęci po czubek nosa, albo im lokalizacja nie odpowiada,

albo rzucają cene z kosmosu :evil:

Najlepszy "fachowiec" umówił się z nami na 5000 za całość - żeby w dniu podpisania umowy stwierdzić,

że "mu sie pomyliło trochę" i to będzie 7700 :o

Jeszcze łoś był zły, że zrezygnowaliśmy z jego usług :lol:

 

No i teraz grzecznie czekamy na polecanego pana, który wprawdzie czas ma dopiero miedzy świetami -

ale przynajmniej cenę w miarę przyzwoitą, bo 5600 :-?

Egositycznie liczę, że w tym roku ominie nas białe Boże Narodzenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...