Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Eeeee, Leszku, było nas trochę więcej, bo moje dwie przyległości (Madzia i Maciej) choć nie forumowicze, ale sympatycy :lol: Jak wywołam zdjęcia to spróbuję gdzieś na forum umieścić. Ale faktem jest, że omówiliśmy akcję pt. wyjazd do Warszawy w lutym. Na dziś opcja jest taka, żebyśmy pojechali wszyscy pociągiem i również pociągiem tego samego dnia wrocili. Tak więc, bardzo proszę sobie zorganizować odpowiednio swoje rodzinno-towarzysko-zawodowe plany i montujemy silną grupe pod wezwaniem :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako przyzwoity sekretarz informuję, że spotkanie a jakże się odbyło w następującym gronie: Luśka (plus Maciej i Magda), gtca, Mileq, Tommco, Iro, tdxls (Leszek), Darwol no i oczywiście ja.

Było przemiło i mam nadzieję, że to nie ostatni raz.

NIECH ŻAŁUJĄ CI CO NIE DOTARLI LUB NIE MOGLI. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno fatalnie. Pies z lekkim poczuciem winy, ale tak głupio spogląda, że raczej nie wie o co chodzi. Na wszelki wypadek tuli uszy i zajmuje górną pozycję na schodach. Wiecie, że ja jej jeszcze nigdy nie przylałam? Właściwie nie było nigdy za co, ale jak zobaczyłam to okno to miałam wielką ochotę. Tyle, że byłoby to zupełnie bez sensu. Wysłałam maila do Gorana (nie Bregovica :lol: ) z zapytaniem o możliwość wymiany tej pogryzionej listwy, ale jeszcze nie odpisali. Szewski poniedziałek.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wiedziałam o spotkaniu, poprostu nie weszłam w klub budujących... Następnym razem poproszę o info na priv, to wtedy dostanę maila!

Chętnie poznam innych "nawiedzonych budujących Łodziaków", poza tym

jestem dopiero na etapie fundamentów, a więc potrzebuję całą masę namiarów na fachowców i materiały budowlane na kolejne etapy budowy! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...