Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Nie masz, bo nie robiłaś przyłącza prądu. Teraz czas zacząć. Musisz mieć: warunki przyłaczenia z Łódxkiego Zakładu Energetycznego, projekt przyłącza (od słupa do skrzynki) no i wykonawcę. Mnie projekt i formalności w ŁZE załatwiał wykonawca przyłącza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Chyba zgubiłam gdzieś pozwolenie na budowę :evil:

 

Wydadzą mi jakiś duplikat czy cuś?

Wiecie ile to trwa? :(

 

Wiemy. Sam zgubiłem pozwolenie na użytkowanie. Uzyskanie duplikatu trwało około tygodnia i czekoladę.

 

Na marginesie dodam, że o pozwolenie na budowę pytają się wszyscy - jest to podstawowy dokument w Urzędzie Skarbowym, przy odbiorach prądu, gazu itp przy zameldowaniu chyba też chcieli... Zrobiłem sobie parę kopii i skan w fullkolorze- na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma zamiar budować z BK to styczeń /luty ma być powyżka 20% ,

 

Myślę, czy nie zrobic działówek z BK. Skąd masz tę informację?

 

doobry kolega pracuje w branży .Czasami podrzuca jekieś info. Wczoraj pogadaliśmy i stąd BK +20 % po nowym roku, cergła nie tanieje a nawet niektóre cegielnie Podnoszą ceny o 2-3 grosze, ceramika -(przyzwoita) b/z,

niestety nie tanieją ociepleniowe :cry: :cry: ponoć trzeba czekac do pierwszych śniegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 800 zł za wycenę kredytowanej nieruchomości to dużo?

 

Przeciętnie 8)

Ani szczególna okazja ani szczególna drożyzna :)

 

A czy znasz może kogoś tańszego? bo pewna pani w pewnym banku poleciła mi inną panią która współpracuje z tym właśnie bankiem. Z sympatii dla tej pani powinienem się zdecydować na tą drugą panią, ale gdyby jakieś inne panie były tańsze to może wybrałbym te inne panie :roll: :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 800 zł za wycenę kredytowanej nieruchomości to dużo?

 

Przeciętnie 8)

Ani szczególna okazja ani szczególna drożyzna :)

 

A czy znasz może kogoś tańszego? bo pewna pani w pewnym banku poleciła mi inną panią która współpracuje z tym właśnie bankiem. Z sympatii dla tej pani powinienem się zdecydować na tą drugą panią, ale gdyby jakieś inne panie były tańsze to może wybrałbym te inne panie :roll: :o :D

 

Nikogo konkretnego nie mam.

Swoja opinię co do ceny opieram na ty, że w Santanderze wycena nieruchomości miała mnie kosztować ok. 400 PLN,

a w PKO BP ok. 1000 PLN.

W Nordei też ok. 1000 PLN, a w Kredyt Banku chyba ok. 1500 PLN :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...