Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A tak poza tym to coś nas mało. A co pszem, mm34..coś tam, dorasz i inni? Do kropiego to trzeba będzie chyba zaproszenie wysłać, bo już do nas nie wpada...

 

 

A co do mapki, był taki pomysł rok temu i umarł. Od razu podniosły się głosy, że to mapa dla złodzieji z dokładną lokalizacją miejsc pracy i zdjęciami właściceli, żeby wiedzieli na kogo uważać. Acha, jeszcze z gotową inwentaryzacją. Mnie to nie rusza, nie mam czym jeszcze się chwalić, ale ci co mają okna, piece CO itd mogą się trochę obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może kto nie chciałby być na mapce to by nie był

a kto się nie boi US lub złodzieji to mógłby podac swoje dane lub odkryć swoją twarz

chętni pewno by się znaleźli :lol:

złodzieje czyhają tylko na bardzo bogatych ludzi , ale być może są b. bogaci wśród nas i tacy którzy chcą sie ukryć - mają do tego prawo :lol:

ale ta druga grupa może też istnieje - tylko kto ma takie zdolnośći komputerowe i zają by się tym :roll:

spotkanie tuż tuż zdjęcia by się przydały :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz. Masz

Za sobota opowiedzieli się: Kropkq, Mateusz CCS, Madzia i Maciek, EZS, Dorota SZymczak. Plus Pablo 1979, który liczony jest do każdej kategorii dniotygodniowej :lol:

 

no to tez z checia dopisze sie do listy uczestników spotaknia , osobisicie bardziej wole w tygodniu , ale moze byc sobota

 

nie wiem czy wy tez macie taka jazde jak ja ?, zakończyłem juz okreslony etap budowy na ten rok , a teraz cały czas rozmyslam nad tym gdzie dać gniazdko elektryczne , a gdzie położyć instalacje do odkurzacza centralnego , a gdzie roprowadzić kanały do dystrybucji goracego powietrza z kominka , a ile dać ocieplenia (12 a moze 15 ) ................ i tak bez końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...