Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Co to znaczy rozsądna cena?

Widziałam, że Ibis ma duże upusty weekendowe. To jest ścisłe centrum.

Jeżeli zależy ci na odrobinie komfortu, to w ścisłym centrum nieczego nie znam. W mojej okolicy są takie hotele w bloku, tam jest niedrogo (rok temu było poniżej 100 za pokój), ale żegnaj luksusie. No i do centrum ze 20 min tramwajem/autobusem. Z tanich opcji są jeszcze schroniska młodzieżowe :D , też w centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam! - prośba do "Grupy Łódzkiej" o namiary:

 

Szukam architekta z Łodzi lub okolic z uprawnieniami konstrukcyjnymi do adaptacji ze zmianami projektu katalogowego domu lub zaoferowania mi projektu indywidualnego za rozsądną cenę. Wiadomości proszę kierować na priv /PW/.

 

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche poza tematami budowlanymi

.

Szukam pediatry dzieciecego specjalizujacego sie w alergiach i laryngologii. Laryngolog z przychodni zalecil naszej corce wyciecie III migdala, ale chcielibysmy to skonsultowac z niezaleznym specjalista, o szerszym spojrzeniu na problem... Z corka odwiedzilismy juz wiele (panstwowych) przychodni i mam wrazenie, ze wiekszosc tam zatrudnionych lekarzy idzie po najmniejszej linii oporu.

 

Jesli mozecie polecic takiego specjaliste - bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff - muszę sie pochwalić: skończyliśmy instalacje (wod-kan, Co, gaz)!!!

Podłogówka grzeje bajerancko :lol:

Miałam niezłą zabawę biegając na bosaka po rurkach :oops:

Kocioł (Vaillant VSC PL 246-C 170 H) wygląda estetycznie b. dobrze - jak lodóweczka, ma fajne oprogramowanie np. program do osuszania wylewek rozpisany na 28 dni :D

W ogóle baaardzo mi sie jego funkcjonalność podoba - bo wprawdzie programów od groma,

ale ustawić wszystko łatwo i mam nadzieję, że dzieki temu nie będziemy swojej decyzji o podłogówce w całym domu żałować 8)

 

Wylewki wczoraj połozone - teraz miesiąc czekamy na typowa wykończeniówkę: łazienki, gresy, sufity podwieszane, jakas drobne zabudowa karton-gips. 8)

Ale że pogoda szaleje, to może wkrótce wystartujemy z płotami i tarasem :D

 

Tfu-tfu, ale naprawde pogodowo, to rok na budowe to sie trafił niewiarygodnie dobry! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff - muszę sie pochwalić: skończyliśmy instalacje (wod-kan, Co, gaz)!!!

Podłogówka grzeje bajerancko :lol:

Miałam niezłą zabawę biegając na bosaka po rurkach :oops:

Kocioł (Vaillant VSC PL 246-C 170 H) wygląda estetycznie b. dobrze - jak lodóweczka, ma fajne oprogramowanie np. program do osuszania wylewek rozpisany na 28 dni :D

W ogóle baaardzo mi sie jego funkcjonalność podoba - bo wprawdzie programów od groma,

ale ustawić wszystko łatwo i mam nadzieję, że dzieki temu nie będziemy swojej decyzji o podłogówce w całym domu żałować 8)

 

Wylewki wczoraj połozone - teraz miesiąc czekamy na typowa wykończeniówkę: łazienki, gresy, sufity podwieszane, jakas drobne zabudowa karton-gips. 8)

 

 

Ale że pogoda szaleje, to może wkrótce wystartujemy z płotami i tarasem :D

 

Tfu-tfu, ale naprawde pogodowo, to rok na budowe to sie trafił niewiarygodnie dobry! :D

 

 

 

 

monqa , masz w całym domu podłogówkę , łacznie z sypialniami ?

podobno juz coraz cześciej osoby decydują sie na takie rowiązanie

ale jestem ciekawy jak sie będzie spało w takich pokojach , czy to prawda ze odczuwa sie dyskonfort ze jest za ciepło czy to tylko mit i wymysł przeciwników tego systemu

 

bede czekał na pierwsze relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Może ktoś z Was wie, gdzie są do kupienia działki budowlane w Rejonie Rąbienia, Rąbień AB lub bliskie sąsiedztwo Aleksandrowa.

Jeśli znacie jakieś telefony do osób sprzedających to proszę o info na priva.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję

 

Mobby

 

Wystarczy przejechać się po tych okolicach. Jest sporo działek z wbitymi tablicami: na sprzedaż, sprzedam i numerami telefonów. Dużo działek z tych okolic jest też w biurach nieruchomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche poza tematami budowlanymi

.

Szukam pediatry dzieciecego specjalizujacego sie w alergiach i laryngologii. Laryngolog z przychodni zalecil naszej corce wyciecie III migdala, ale chcielibysmy to skonsultowac z niezaleznym specjalista, o szerszym spojrzeniu na problem... Z corka odwiedzilismy juz wiele (panstwowych) przychodni i mam wrazenie, ze wiekszosc tam zatrudnionych lekarzy idzie po najmniejszej linii oporu.

 

Jesli mozecie polecic takiego specjaliste - bede wdzieczny.

 

Wysłałem wiadomość PW

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...