Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

spotknie w bardzo fajne niech żałują Ci co ich nie było!!!! , a co do zdjęc to wstyd sie przyznac nie wiem jak wkleić :oops:

 

specjaliści wystąp!!!!

Ja umiem tylko założyć fotoalbum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kapuśniak i nie umiem wklejać zdjęć :evil: :oops:

 

Jeszcze wczoraj jak tylko wróciłam opowiedziałam mężowi o ludziach z grupy :lol: :lol: :lol: Wyobraźcie sobie jak się śmiał jak mu demonstrowałam hasło: murator, murator :lol: :lol:

Przyznaję się teraz że idąc na spotkanie, spotkam jakiś buraków a tu wielkie i bardzo miłe zaskoczenie. Wniosek sam się nasuwa: trzeba się częściej spotykać :lol: :lol:

 

 

A ci co nie byli mają czego żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

spotknie w bardzo fajne niech żałują Ci co ich nie było!!!! , a co do zdjęc to wstyd sie przyznac nie wiem jak wkleić :oops:

 

specjaliści wystąp!!!!

Ja umiem tylko założyć fotoalbum :(

 

Jak umiesz założyć fotoalbum to powklejaj do niego wybrane zdjęcia. Najedź mychą na zdjęcie kliknj lewy klawisz i wejdż we właściwości. Otworzy się ramka i będzie : Adres(URL) http...... podświetl cały adres klikni lewy klawisz i zrób kopiuj.

W poście klikasz IMGwklejasz adres i znów IMG .

Następnie ja z przyjemnością oglądam zdjęcia bo niestety co z żalem stwierdzam nie dane było mi być z Wami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kapuśniak i nie umiem wklejać zdjęć :evil: :oops:

 

Jeszcze wczoraj jak tylko wróciłam opowiedziałam mężowi o ludziach z grupy :lol: :lol: :lol: Wyobraźcie sobie jak się śmiał jak mu demonstrowałam hasło: murator, murator :lol: :lol:

Przyznaję się teraz że idąc na spotkanie, spotkam jakiś buraków a tu wielkie i bardzo miłe zaskoczenie. Wniosek sam się nasuwa: trzeba się częściej spotykać :lol: :lol:

 

 

A ci co nie byli mają czego żałować.

 

 

miło ,że tak dobrze nas wcześniej oceniałaś...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się teraz że idąc na spotkanie, spotkam jakiś buraków a tu wielkie i bardzo miłe zaskoczenie. Wniosek sam się nasuwa: trzeba się częściej spotykać :lol: :lol:

 

 

A ci co nie byli mają czego żałować.

 

To ja gratuluje samozaparcia i odwagi cywilnej !!! :lol: jeśli spodziewałaś sie az takiego dramatu - to musisz być kobieta Wielkiego Ducha skoro nie zawahałaś się przed osobistym kontaktem z buractwem. Doprawdy ! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BINGO

dzięki długi

to dalej

 

http://www.ufoto.pl/albumy/31166/62346/previews/1949439_imgp0674.jpg

 

i nastepne

http://www.ufoto.pl/albumy/31166/62346/previews/1949437_imgp0676.jpg

i ostatnie :cry:

http://www.ufoto.pl/albumy/31166/62346/previews/1949436_imgp0677.jpg

a teraz się przyznawać :D na ostatnim zdjeciu pierwszy od prawej to ja trzecia moja żona Kasia( zawsze duchem ze mną na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie każdy zrozumiał :cry:

To teraz napiszę tak. Nie znacie ludzi którzy się budują i uznają się " za Jaśnie Państwo". Ja sama takich znam. A tu na spotkaniu mimo że róźnica wieku była nikt nie poczuł się gorszy. I bardzo dobrze.

 

Jeśli ktoś poczuł się dotknięty to przepraszam.

 

A ja ta co paluchem poprawia okulary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie pierwsze (1z3):

Od lewej:

Maciek i Madzia (Madzia i Maciek tzw. Generation Next :D )

Anisia3

AnkaSzklanka? (ten znak zapytania tak na wszelki wypadek)

EZS

Dorota Szymczak

 

Zdjecie trzecie(3z3) czyli druga strona stolu od lewej

MateuszCCS + towarzyszka (przepraszam, nawet nie zapytałem o imię)

Kropq (jeszcze sama na spotkaniu)

Kasia Tomka

11małgosia (się zamieniliśmy miejscami)

sam Tomek_lodz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...