Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Doskonale sobie tego zdaje sprawe i dlatego mnie to ogromnie ubawilo :lol: :lol: :lol:

 

Dookola budowy ganiam autem ubloconym po dach i w mocno roboczym ubranku (czasem trzeba cos zrobic, zainterweniowac, pomoc ...) i BARDZO czesto w hurtowniach, szczegolnie przy pierwszym kontakcie mysla , ze przyjechal "robol" z budowy , a nie "inwestor" :p (zreszta nie lubie tego okreslenia :-? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ponieważ musialam wyjść wcześniej, to nie wiem, czy stanęło na tym, że termin połowolutowy jest aktualny na kolejny meeting. :wink:

Sprawa trochę podupadła, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby ją podnieść na forum :D. Proponuje tylko inne miejsce cena 17 zł za małe piwo ( co prawda litrowe :D ) jest akceptowalna chyba tylko dla budowlańcow, a nie inwestorów :wink: . Wcześniej na rynku ( w pierwszym wolnostającym budynku od ul Zachodniej jest "Whisper". Trochę bardziej kameralnie i chyba taniej (a i jedzenie niezłe), albo jakaś inna propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym bardzo chetne, ale pamiętajcie o feriach. Ja nie jadę nigdzie ale większość pewnie tak.

No i może zobaczymy wtedy resztę...

 

Do tych co poznałam mam małą prośbę. Ja po jednorazowym oglądaniu kogoś za nic go nie poznam, jak zobaczę. Taka przypadłość, nie mam pamięci do twarzy, muszę kogoś oglądać co dzień przez tydzień, to zapamiętam :( Więc jak mnie ktoś gdzieś spotka, niech się odzywa, bo mało jest prawdopodobne, że ja się odezwę pierwsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie zapisuje na luty (i nie zrobie juz tego bledu zeby przyjechac samochodem) :)

 

>mmmad - tak, to ja :)

 

Anka jaja faktycznie. Trzeba było iść na spotkanie forumowe żeby się poznać, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS czyli Agnieszka :)

 

mam pytanie - jaka firme braliscie do wywozu smieci z budowy?

zastanawiam sie czy brac kontener i skad najlepiej

i wreszcie - ile to kosztuje???

(jak na razie dzwonilam do eko-regionu i senatora - najmniejszy kontener 180 zeta - troche duzo, tym bardziej ze smieci mam elegancko popakowane w worki i w wiekszosci to sam papier, folia i troche puszek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam z MPO, bo wyszło, żę są minimalnie tańsi. I jeszcze na koniec mialam miłą niespodziankę. Wzięłam kontener 5 ton, który miał kosztować 250 zł. Dostałam fakturę na 197 zł :o . Wcześniej wpłaciłam zaliczkę 70 zł, którą mialam sobie odjąć przy płaceniu faktury, więc nijak mi się tu nie zgadzało. Zadzwoniłam do nich i okazało się, że policzyli mniej, bo moje odpady budowlane nie były gruzem. O czym zresztą im mówiłam, ale... Tak czy owak zapłaciłam mniej niż miało być. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam z MPO, bo wyszło, żę są minimalnie tańsi. I jeszcze na koniec mialam miłą niespodziankę. Wzięłam kontener 5 ton, który miał kosztować 250 zł. Dostałam fakturę na 197 zł :o . Wcześniej wpłaciłam zaliczkę 70 zł, którą mialam sobie odjąć przy płaceniu faktury, więc nijak mi się tu nie zgadzało. Zadzwoniłam do nich i okazało się, że policzyli mniej, bo moje odpady budowlane nie były gruzem. O czym zresztą im mówiłam, ale... Tak czy owak zapłaciłam mniej niż miało być. :D

 

Anisia a ja sypałem na kupę .Star z załadunkiem 180 zł ok 7 ton.Ważne tylko żeby plastiku nie było bo jak gruz i organiczne to wożą na starą żwirownię koło mnie a jak z syfem to gdzieś za Łowicz i stąd droższa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...