Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Co prawda uczestniczę głównie w grupie Wrocławskiej, ale mam pytanie dotyczące pewnej działki jaką mam w Łodzi koło Lublinka. Ktoś chce ją kupić ode mnie za 60zł za m2. Wykupił wszystko wokół i została mu moja. Dla mnie to bardzo mało, jednak on straszy, że wybuduje wokół i działka będzie nieużyteczna. Co o tym sądzicie?

 

straszyć to on cię może .Jeśli nawet wybuduje wokół to tylko Ci wzrośnie wartość działki. Każdy projekt i tak przyjdzie do ciebie jeśli bezpośrednio sąsiadujesz i oczywiście jaśli figurujesz w ewidencji jako właściciel gruntu.Dojazd musi ci zotawić ...tak ,że możesz mu powiedzieć żeby se walnął baranka o ścianę a straszyć to może :lol: :lol: :lol:

Co do ceny to nie wiem ale na Lublinku to zależy od miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. We Wrocławiu koło lotniska ludzie dają i 300zł za m2, dlatego 60zł wydaje mi się śmieszne.

Ale w Łodzi takiej ceny nie osiągniesz za nic w świecie.

Zreszta zależy co i w którym dokłądnie miejscu ma coś powstać koło tego Lublinka, bo mieszkać to ja bym tam nie chciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomych którzy mają piękny dom na tym terenie i gdyby nie serce i pieniądze które włożyli w wybudowanie tego domu to jak najszybciej wyprowadziliby sie z tamtą (hałas zwłaszcza przy starcie samolotu) co nie jest powiedziane ,że tego nie zrobią. Ale są tacy którym to nie przeszkadza :wink:

Wszystko zależy od tego czego się oczekuje gdy kupuje się działke pod budowe domu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren jest przy ulicy Pianistej koło kościoła. Więc raczej w górę niż w dół. Najśmieszniejsze jest to, że we Wrocławskim Smolcu i Krzeptrowie graniczącym z lotniskiem samoloty startują i londują co kilkanaście minut i ludzie się zabijają o działki tam. Nie przeraża ich nawet plotka o zrzucaniu paliwa przez samoloty przed lądowaniem :)

 

Ale dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba normalnie. Co prawda latem jeszcze było po 620, to teraz czytałam o takich cenach. Ale pamiętaj, ze wyrąb dopiero się zaczyna i nowe limity się zaczynają, powinni trochę zjechać z ceną. I tak ci sprzedadzą świeże.

a świeże to dobrze czy żle. Wiem , że musi sobie trochę poleżeć ale skąd jak q@%*% mam wiedzieć jak to ma wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi5iak ta ulica to chyba Pienista. Dosyc blisko lotniska. Nie obrax się, ale może to z wrocławianami jest coś nie tak, że chcą mieszkać w pobliżu dość hałaśliwego miejsca :roll: Ale wracając do tematu, jeśli facet chce tam wybudować coś innego niż mieszkania czy domki, to ziemia może byc dla niego cenna. Ale też nie spodziewaj się 300 zł za m kw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa murarzy poszukiwana!

 

Forum czytam od roku, od dziś zaczynam się również udzielać :)

 

Na początku, korzystając z Waszego doświadczenia, chciałbym prosić o pomoc.

Mianowicie poszukuję namiarów na solidną ekipę murarską z Łodzi lub okolic.

 

Z góry dziękuję za wszystkie wiadomości i rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was robił tymczasowe łącze energetyczne na czas budowy i ile to kosztowało (nie licząc opłaty Energetyki tzn 219 zeta) ?Szukam elektryka, który postawi niedrogo słup na nim skrzynkę i połączy to kablem z istniejącym juz słupem całośc ok 30-40 m.

 

 

 

a mnie sie wydawało ze w naszym miescie sa co najmniej dwa kluby , a nie jeden !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...