Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

aniszkin-na targach w Łodzi napewno będę, bo znajomy jest organizatorem i mam...wjazd za darmo (oczywiście to nie jedyny powód), ale kiedy jeszcze nie wiem, co do loklizacji budowy to moja działka i fundamenty sa w samej Dobrej , dokładnie na ulicy Wodnej "przedostatnia chata za wsią". Zapraszam na oględziny, może wiosną, bo teraz nie za bardzo jest co oglądać. Do Wa-wy niesttey nie jadę :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie, ale chciałem w Waszym towarzystwie uczcić mój 300 wpis na forum. Wiem, że w porównaniu do Ciebie Lusiu, albo do Ciebie Leszku jestem mały pikuś, ale i tak jestem dumny z tych 300!!!

 

Pozdrawiam

 

PS. Z tej okazji zrobiłem sobie sygnaturkę. Nie tyczy się wszystkiego, ale jakież to mądre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommco, no gratulacje wielkie :lol:

mam nadzieje, ze nie tracisz wzroku w takim temie jak ja, bo napisałam koło 10 a już na oczyska nie widzę. To fakcik, że trochę przeginam, cały dzień przed kompem w pracy a potem w domku... myk na forum, ale nie mogę się powstrzymać. By the way, Luśka napisała, że są jakieś liki do "frajerów", którzy budują drewniane ale GDZIE???!!!!???? nie mogę tych bratnich duszyczek wyśledzić.

 

Jeśli chodzi o targi to będę się tak kręcić, po pierwsze służbowo / moja firma ma tam stoisko i muszę sprawdzać czy partolą robotę tylko przyzwoicie czy straszliwie / po drugie prywatnie / bo ciekawe czy w tym roku będzie taka sama nędza jak w ubiegłych / no i przypadkiem / bo mam zajęcia na Skorupki i będę robić sobie okresowe wagary/

 

:o Jejku ale mi pościk wyszedł. dobrze, że to ja piszę i nie będę musiała czyać :lol:

PS Agatko i Darku jeszcze się zgadamy i spotkamy na targach napewno pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommek gartulacje. 300 to wcale nie mało.

http://www.agnieszka.ranek.pl/not4blog/gif/2902.gifhttp://www.agnieszka.ranek.pl/not4blog/gif/2903.gif

Brawo Gosia prawdziwa męska decyzja.

Aniszkin na targi chyba też pójdę w czwartek, tylko, że wcześniej, bo na 16-tą. Możemy się zmówić. Zawsze razem raźniej. :wink:

Luśka a dla czego nie chcesz jechać tym pociągiem o 10:32??

Ten o 12:32 jest trochę późno, zanim jeszcze dojedzie się do Redakcji będzie 15:30 to trochę późno.

Pozdrawiam.

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się tarał nie przynieść wstydu, będę walczył jak lew!

 

Aniszkin wybadaj wszystko dobrze, co najlepsze, co w miare tanie i dobre itd itd.

Ulotek weź ile chcesz, ale lepiej gadaj z handlowcami i bierz od nich wizytówki. Potem do nich zadzwonimy i powiemy, że obiecali upust 30% :lol:

Miej oczy otwarte i koduj. Ja po przyjeździe o wszystko cię wypytam.

 

A na dzień dzisiejszy najbardziej mnie interesują bloczki keramzytowe. Rzuc, z łaski swojej, na nie okiem, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUŚKA, LESZKU i inni szczęśliwcy, którzy wybierają sie do W-wy - Kamionkowska jest bardzo blisko dworca W-wa Wschodnia. Także na pewno wiele byście się nie spóźnili.

Co do targów - może również się wybiorę jak czas pozwoli. Pooglądam materiały na podłogi, parapety. Dla każdego coś dobrego. Zawsze coś ciekawego się znajdzie.

U nas postępów prac za bardzo nie widać (bo nie ma jak to mury pną się do góry) ale wszystko powoli coraz bardziej przypomina dom.

Jestem pełna optymizmu, że późną wiosną jednak zamieszkamy w naszym domku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...