Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Przypominam Targi Interbud już się rozpoczynają 22~25 lutego! Serdecznie zapraszam. Chętnie doradzę w sprawie dachów. Będę na stoisku firmy Zamek (Hala Expo stoisko nr 4) 24 lutego w godz. 14~16 i 25 lutego przez cały dzień na stoisku firmy Cerabud Krotoszyn (Hala sportowa stoisko nr 24). Zainteresowanych zapraszam z projektami. Do zobaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zakupu drzwi- otóż znalazlam w Sosnowcu pewnego przedsiębiorcę który bardzo tanio sprzedaje drzwi firmy Classen- średnio 30 % taniej (dla przykładu - moje wybrane Classen Malaga- w Łodzi w promocji 290 zł tamte 210) . Problemem pozostaje transport do Łodzi. Stąd moje pytanie- moze ktoś z was ma upatrzone jakieś konkretne drzwi i miałby ochotę ściągnąć je razem z nami jednym transportem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszarpałem dzisiaj URSA D40 18cm za 20.5 m2 ale szarpię dalej :D

 

baaardzo miła wełna 8) Mam tym zrobiony jeden domek. (2x15cm) , teraz robie przymiarki do drugiego. Tez chcialbym Urse 8) Jezeli mozna - prosze o namiary na priv - w "moim" skladzie brak.

 

na życzenie raz można :lol: :lol: :lol:

masz na privie :wink:

 

długi masz rację :wink: , zupełnie jak w twojej stopce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zakupu drzwi- otóż znalazlam w Sosnowcu pewnego przedsiębiorcę który bardzo tanio sprzedaje drzwi firmy Classen- średnio 30 % taniej (dla przykładu - moje wybrane Classen Malaga- w Łodzi w promocji 290 zł tamte 210) . Problemem pozostaje transport do Łodzi. Stąd moje pytanie- moze ktoś z was ma upatrzone jakieś konkretne drzwi i miałby ochotę ściągnąć je razem z nami jednym transportem?

A czy ten przedsiębiorca nie ma darmowego transportu? Dowiedz się, bo ja tak kupowałam okna dachowe, właśnie z Sosnowca. Nie dość, że taniej niż w Łodzi to jeszcze za darmo przywieźli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszarpałem dzisiaj URSA D40 18cm za 20.5 m2 ale szarpię dalej :D

 

baaardzo miła wełna 8) Mam tym zrobiony jeden domek. (2x15cm) , teraz robie przymiarki do drugiego. Tez chcialbym Urse 8) Jezeli mozna - prosze o namiary na priv - w "moim" skladzie brak.

 

na życzenie raz można :lol: :lol: :lol:

masz na privie :wink:

 

długi masz rację :wink: , zupełnie jak w twojej stopce

 

 

aluzju paniał :lol: co nie zmienia faktu że sytuację stawiam na jednej półce z pytaniem : TY.... ŚPISZ????? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zakupu drzwi- otóż znalazlam w Sosnowcu pewnego przedsiębiorcę który bardzo tanio sprzedaje drzwi firmy Classen- średnio 30 % taniej (dla przykładu - moje wybrane Classen Malaga- w Łodzi w promocji 290 zł tamte 210) . Problemem pozostaje transport do Łodzi. Stąd moje pytanie- moze ktoś z was ma upatrzone jakieś konkretne drzwi i miałby ochotę ściągnąć je razem z nami jednym transportem?

A czy ten przedsiębiorca nie ma darmowego transportu? Dowiedz się, bo ja tak kupowałam okna dachowe, właśnie z Sosnowca. Nie dość, że taniej niż w Łodzi to jeszcze za darmo przywieźli. :D

 

Niestety nie ma- nawet podal konkretna kwotę za transport- zbijam ile się da- ale jeśli ktoś jeszcze kupowałby drzwi- to już zupełnie problem by się rozwiązał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel_B

 

a jak cene strzelil jesli mozna .... bo ja musze wlasnie tez dogadac sie tylko nie wiem jak z ceny sie kszaltuje od punktu ... bez oprawek.

 

 

22000 netto :evil: instalacja elektryczna, rtv, komp, alarm, robocizna i okablowanie bez osprzętu. dom 125 mkw + garaż 25 mkw.

 

Dzizes chrajst ale przegial!

Mam fajnego chlopaka od alarmu, rtv i kompa, jesli chcesz podesle namiar (niestety elektryka swojego nie polecam bo mamrocze nieustannie i robi puszki na tynku) :)

Pozdro

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel_B

 

a jak cene strzelil jesli mozna .... bo ja musze wlasnie tez dogadac sie tylko nie wiem jak z ceny sie kszaltuje od punktu ... bez oprawek.

 

 

22000 netto :evil: instalacja elektryczna, rtv, komp, alarm, robocizna i okablowanie bez osprzętu. dom 125 mkw + garaż 25 mkw.

 

Za samo rozprowadzenie , no nie to chyba jakieś przegięcie , może 2 200 zł i zera mu się pomyliły ?

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel_B

 

a jak cene strzelil jesli mozna .... bo ja musze wlasnie tez dogadac sie tylko nie wiem jak z ceny sie kszaltuje od punktu ... bez oprawek.

 

 

22000 netto :evil: instalacja elektryczna, rtv, komp, alarm, robocizna i okablowanie bez osprzętu. dom 125 mkw + garaż 25 mkw.

 

Za samo rozprowadzenie , no nie to chyba jakieś przegięcie , może 2 200 zł i zera mu się pomyliły ?

 

Jacek

 

a ja naiwna myślałam że z elektryką całą w 5 tysiącach się zamknę....ech życie życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekot odezwał się do Ciebie p.Dziedzic z łódzkiej energetyki. Rozmawiałam z nim dzisiaj, przedstawiłam swoją sprawę miał się zorientować co z moimi papierami się stało. Powiedział że dzisiaj się odezwie sam albo osoba której powierzy moją sprawę a tu nic, telefonu z energetyki brak :evil: Napiszę oficjalną skargę bo coś mi się wydaje że mają inwestorów głęboko w d...e :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...