Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Jeszcze nie rozpocząłem budowy a już jest wesoło.Jeśli będę musiał podejmować decyzie w ciagu kilku minut (tak jak w przypadku zakupu pustaków) to obawiam się ,że efekt końcowy będzie różny od zamierzonego :lol: Sam jestem ciekaw co zbuduję i jak to będzie wyglądało :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A ja wrócę do energetyki.

Moje telefony do Łodzi nic nie dały. Kazali zadzwonić do zgierza bo tam były papiery podpisane. Oczywiście pan stwierdził że przykro mu w zaistniałej sytuacji ale muszę złożyć podanie z prośbą o wystawienie duplikatów i czekać cierpliwie, Napiszę jak przebiegała rozmowa:

-ja: ile mam czekać na duplikaty

-pan: proszę czekać cierplowie

-ja:tzn. ile dzień (oja naiwna) tydzień, miesiąc

-pan: gdzieś dwa tygodnie

-ja: ale to wasz pracownik zgubił moje dokumenty a nie ja. Powinniście od reki mi wystawić. A tak generalnie dlaczego mam prosić o wydanie duplikatów

- pan: wszystko jest na zasadzie lludzie proszą a my możemy a nie musimy :x

 

Na moją wypowiedź: dobrze napiszę takie podanie z dokładnie wypisanym nazwiskiem p. Nowickiego, bo przez niego są teraz problemy pan zasugerowałże że mogę mieć problemy z dostaniem duplikatów.

 

I jeszcze jedno spytałam się pana tak: w zaistniałej sytuacji nie dam rady zrobić mojej części przyłącza do terminu wskazanego w umowie. Będziecie naliczać mi odsetki umowne. Oczywiście że tak :evil:

To się nazywa bycie monopolistą

 

Oni zaczeli a ja skończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropkq i ZIKO :D wielkie dzięki za odzew :) , proszę Was jeszcze o numery tel. do tych składów i z góry bardzo dziękuję :D

 

pozdrowionka

 

witam

wklejam dane tej firmy:

DOMCO

Branża: Budowlane materiały

Specjalizacja: Budowlane materiały

Opis:

 

 

Adres: Niesięcin 42

95-050 Konstantynów Łódzki

Województwo: Łódzkie

Telefon: (0-42) 6347751

 

Ale sądzę ,że rzeczywiscie warto sprawdzic na targach ,skoro były tam widziane(może zwróci się za bilet i na jakieś okno zostanie :) )Różnice w cenach są olbrzymie choć jednak wszyskie niskie jakie spotykałem to były archiwalne. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy z żonką na targach...

I tak jak pisze Długi ; takie sobie :-?

No oczywiście zależy co komu zależy, ale dla nas w sumie bez sensu ...

Np. kozłowice : pan mówi, terminy czerwiec-lipiec ...

Tartaki ( mamy swoje drzewo w lesie i tylko chcemy 'przetrzeć' ) - same jakieś takie niekumate :-? :( A to nie wie jaka cena, a to weź pan przywieź, to sie oceni ...

No ale : nasze plecewice, dostepność od kwietnia, wpłacić tylko kesz i są :D

To mi sie podoba ( może jestem naiwny ), ale to jakiś konkret :) Bo jak nie to będziemy miec problem z zastępowalnościa cegły na ściany :(

A ... i było stoisko z takimi jakimiś marmurami, czy konglomeratami np. na ściany, podłogi. Nasz prysznic chcemy tym wyłożyć, orientacyjnie 880 zł/m2............., no ale to juz wykończeniówka .... :D

 

pozdrawiam, majki

 

 

PS. dzięki Długi jeszcze raz za namiary na hurtownie, był dzis objazd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dla odmiany zupełnie przez przypadek znaleźlismy (chyba) na targach wełnę. Zastryzmaliśmy się przy stoisku, z którego mąż tylko chciał wziąć ulotkę, bo coś go tam zainspirowało. Szybciutko podszedł pan i zapytał czego szukamy. No to szybciutko odpowiedziałm, że akurat w tym momencie to możemy u nich poszukać wełny mineralnej. Proszę bardzo! A wszyscy opowiadają, że z wełną takie kłopoty :roll: I tu na forum, i w składach poganiają, żeby natychmiast zamawiać, bo długo się czeka. Tymczasem chłopina podal swoją cenę. Ja na to, że na Allegro można nieco taniej kupić nieco lepszą. Pan szybciutko spakował reklamóweczkę z ulotką, podał swoją wizytówkę i umówiliśmy się na poniedziałek. On wie, że więcej niż na Allegro nie damy i twierdzi, że nie ma problemu. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel_B

 

a jak cene strzelil jesli mozna .... bo ja musze wlasnie tez dogadac sie tylko nie wiem jak z ceny sie kszaltuje od punktu ... bez oprawek.

 

 

22000 netto :evil: instalacja elektryczna, rtv, komp, alarm, robocizna i okablowanie bez osprzętu. dom 125 mkw + garaż 25 mkw.

 

a może kable daje platynowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też proponowali żebym się zapisał w kolejce ale bez gwarancji terminu i ceny :( więc zdecydowałem się na PTH25 bo to było od ręki.Szukałem wcześniej U 220

z Kozłowic i znalazłem w DOMCO w Kostantynowie po 3,91 ale już byłem zdecydowany na PTH.Może więc jeszcze tam w tym DOMCO mają :wink:

Polecam hurtownię vivaldi w Koluszkach chyba na Słowackiego. Ja jeszcze miesiąc temu bardzo korzystnie kupiłem U-220 ale Winerbergera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te marmury na targach.....Jak mi się podoba ściana podświetlana od tyłu. Tylko te ceny :( . Chodziłam po tych marmurach i pytałam "czy to u was psy męczą?" :lol: A niech wiedzą, że istnieją też inne kryteria wyboru sklepu poza ceną.

Poza tym znalazłam deski na taras. Widziałam je w necie, ale nie mogłam zlokalizować dostawcy w Łodzi. No i niestety już wiem o ile skorygować kosztorys ze względu na wzrost cen stali, betonu itd. Koszmar.

A propos ogrzewania - jak się ma buderus do Viessmana? MAją bardzo podobny piecyk do vitopenda 222, też ze zbiornikiem 45l. Ciekawe jak jakościowo, bo cenowo trochę taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem trochę w piątek i trochę dziś - i cieszę się że miałem niewykorzystany bilet z piątku do tych 3 hal, bo dziś jeszcze pół godziny bym stal do kasy. Ludzi z milion, ja tam jestem zadowolony - trochę zmieniłem pogląd na temat drzwi, bo znalazłem ladne i prawie takie jak chciałem w cenie do 2kPLN z montażem, do tego firma zrobi wzór taki jaki chcemy bez dodatkowych opłat. Jako alternatywa zawsze pozostaje Gerda, która w interesującym mnie wzorze wystawia się za jakieś 2k5PLN z montażem.

Chińczyki tym razem w skromniejszej reprezentacji, i zdecydowanie bardziej badziewnej niż przed rokiem, nie było tych "ładniejszych" modeli drewnianych tylko sama blacha i dykta. A fu!

Słabo jeśli chodzi o bramy garażowe (za to miły pan od Wiśniowskiego wydawał się być bardzo otwarty do klienta), od kostki brukowej firm sztuk jedna, trochę dachów (m. in. zaprzyjaźniony APK ;-) )... i generalnie poczucie wielkiego wymieszania - glazura obok pokryć dachowych, wentylacja obok gwoździ - sensowniej byłoby gdyby organizatorzy uporządkowali wystawców wedle etapów budowy, wtedy mniej byłoby łażenia (żeby wszystko choć pobieżnie przelecieć i pobrać ulotki zeszło ze 2h).

Jestem zadowolony zwł. z tych drzwi, podotykałem, pomacałem, pootwierałem... teraz można zacząć kombinować z zamówieniami.

 

Aha, znalazłem dziennik budowy, co znacznie ułatwi jej dokończenie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi drewniane klejone w sensownych cenach (tzn. max w okolicy 2000) były na stoiskach firm Lupol, Budrex, Magnus i Stolarka Włoszczowa, do tego Magnus robi w zadanym wzorze bez dopłat.

Może zrobiłaś tak jak ja w zeszłym roku - nie zauważyłem, że oprócz hali "D" są jeszcze inne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...