Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tommco domek na szczęście już widziałam na zdjęciach bo pewnie trochę poczekamy aż WEB się zlituje i wklei fotografie Twego domku. Jak już mówiłam jest bardzo fajny. Czy nadal poszukujesz paneli? - podziel się doświadczeniem jak się na coś zdecydujesz bo też ten zakup niedługo mnie czeka.

LUŚKA na spotkaniu koniecznie pozdrów na żywo ode mnie TESKĘ (powiedz, że z łososiowym pozdrowieniem a będzie wiedziała o co chodzi).

ALE WAM ZAZDROSZCZĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniszkin-jeszcze raz, na jakim stoisku bedziesz na targach?

i podnosze temat: ekipe murarzy do stanu surowego z BK szukam, ekipe dekarzy-dachówka cementowa szukam, dobrego elektryka-szukam, dobra firme do reku i dgp-szukam...

Właściwie to wszytkich szukam, tylko nie kierownika budowy-tak prościej!

Dajcie pls. namiary na wasze sprawdzone ekipy :lol: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

mam na imię Paweł, jestem zupełnie świeży jeśli chodzi o to forum - i o kwestie budownictwa również... A znalazłem się tu, bo zaświtał mi w głowie pomysł zamiany blokowej szuflady na domek pod Łodzią. Domek ma być w technologii szkieletowej, działka w granicach 500-1000 metrów, szukam właśnie jakichś fajnych okolic, no i wgryzam się w temat.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. Mam kwas bo pracuje obecnie na Śląsku i w godzinach powszechnie uważanych za nadliczbowe (teraz mam przerwę hehe). A w związku z tym na sprawy prywatne (dom i forum) leżą odłogiem - co mnie martwi. Ale może będzie lepiej.

Witam wszystkich nowych -wiem, sam jestem nowy - ale jest już kilku nowszych :). Niniejszym potwierdzam że z tow. Przemasem będziemy sąsiadami (jak z czeskiej kreskówki - hehe)

Darwol - czy aktualna jest nasza rozmowa nt ewentualnych wspólnych zakupów? Może jakiś meeting w czasie targów?

Pozdrawiam i do "zobaczenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ... No i jeszcze nie pisałam, ze moja chatka ma być.....drewniana...

 

Cześć. Moja też... :p Jadę w przyszłym tygodniu do kumpeli, która w takim domku mieszka już czwarty rok i baaardzo chwali. Przede wszystkim koszty budowy i ogrzewania (ponoć samym kominkiem plus kilka razy w roku włączają się piece akumulacyjne). Poza tym... jakoś bardzo mi pasuje (filozoficznie :wink: ) mieszkanie w drewnianej chacie.

Jak na razie szkuam działy, dziś zwiedziłem Żabiczki i okolice - okolica jest miodzio, dobra komunikacja itede. Nie wiem jak z cenami, budżet mam mocno ograniczony, niechętnie myślę o kredycie, gotówki tyle co w mieszkanku :cry: Z całością planuję zmieścić się w 100 tysiach, nie wiem na ile to jest realne.

Ale co tam ==> DAMY RADĘ!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim, nowym i starym

Na targach będę w czwartek 19.02.04 od około 16.30 do zamknięcia. Przez jakieś 10 - 15 miniut około 16.30 będę na stoisku PKO BP / stoisko 5 Pawilon II czyli Hala Sportowa / potem ruszam i będę krążyć ale zostawię numer komórki na stoisku PKO BP i na hasło Ania Sitek dziewczyny ten telefon dadzą. Co wy na to?

Kropi - to frantastyczna wiadomość z tą twoją chatą już myślałam, że tylko mi odbiło :roll: . Przyjdz koniecznie na targi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał działki, to we wsi Dobra i okolicach jeszcze do niedawna były po 16zl/metr, podejrzewam, że teraz podobnie.

Ja swoja za tyle kupiłam, z woda i prądem w działce, przy drodze asfaltowej. Obok na tarsie Stryków-Łódź jest krańcówka autobusów miejskich, no i jeżdża mini busy co 10 min. Niestety po drugiej stronie, czyli w dobieszkowie, działki sa juz po 50 zł/metr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał, czy to jest ta Dobra koło Michałówka? Jak tam jest z komunikacją z Łodzią (PKS cy cuś, ile trzeba dojść), nie chcę się uzależniać od auta... Odległość "palcem na mapie" wydaje się zachęcająca, jak to wygląda w praniu?

 

Jakie targi, co za targi? Chętnie potuptam, tylko gdzie i kiedy?

 

ANISZKIN, obiecuję szczegółową relację po wizycie u kumpeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych i starych.

 

Grupka powoli rośnie w siłę. I o to chodzi.

 

Potrzebuję architekta do adaptacji mojego projektu. Najlepiej ze znajomościami w Urzędzie Gminy w Aleksandrowie Ł. Może ktoś z was zna takowego.

Ewentualnie może być inny.

 

Liczę przede wszystkim na ludzi którzy budują w Aleksandrowie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gtca - mam za sobą jedną wizytę w składzie budowlanym (Iwona), niestety na więcej nie starcza czasu :-? . Jestem chętny do spotkania na targach, tylko nie wiem kiedy znajdę czas. U mnie piątek odpada, a sobotę i niedziele może być sporo ludzi, dlatego bede starał się wygospodarować godzinkę w czwartek po południu. Co Wy na to?

 

Areksam na priva przesyłam Ci kontakt do archtekta z Aleksandrowa, który u mnie wszystko załatwiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie od której i do której czynne są te targi. Jak mi z planu wychodzi to we czwartek mam tylko jedne zajęcia między 15ta a 16.35. Może uda mi się coś zmienić, ale jeśli nie, to będę albo po, albo przed.

 

Jestem ciekaw kogo macie z gminy Aleksandrów. Moja budowa też podlega tej gminie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...