Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

jeszcze jedno:

dziś byłam na Brukowej ws dachówki...czy wiecie , że z nią tez jest problem :cry: :cry: :cry:

również brakuje, nie nadążają z produkcją, trzeba czekać .... :evil: :evil: :evil:

 

może jak ktoś sie orientuje to niech napisze- z czym są jeszcze problemy??????

 

Generalnie ze wszystkim. Brakuje :cegieł, dachówki, betonu, wkrótce podobno drewna i stali. Nawet cholera szlaki zabrakło (kazali mi czekać do maja :o :o :o ). Przypominają mi się czasy wodza GIERKA. Wtedy też trzeba było zamawiać materiał na rok do przodu :o :wink:

A propos dachówki: próbowałaś w Marco Polo na Brzezińskiej? Chłopaki mają ( :-? :-? mieli) spory wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropqokna montują mi jutro, więc póki co nic ci nie powiem. Jesli chodzi o inne materialy to z rzeczywiście ze wszystkim jest problem. Gliupia cegęł an akominyt sprowadzałam ze Rzgowa, a oni nie mogli się nadziwić, ze w Łodzi jej nie ma.

Jeśli chodzi o dachowkę to ja brałam braasa z Brzezińskiej, ale zamawiałam jeszcze w listopadzie. Natomiast nie polecam firmy obok Marco Polo również przy Brzezińskiej. Nie potrafią liczyć. Dachówki wyliczyli mi około 15 proc. więcej niż braas. A braasa i tak mi jeszcze zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno:

dziś byłam na Brukowej ws dachówki...czy wiecie , że z nią tez jest problem :cry: :cry: :cry:

również brakuje, nie nadążają z produkcją, trzeba czekać .... :evil: :evil: :evil:

 

może jak ktoś sie orientuje to niech napisze- z czym są jeszcze problemy??????

 

dachowki na Brukowa biora z Gro-Dachu (miedzy Rabieniem a Zgierzem), moze bezposrednio tam zapytaj? (chociaz ja na komin wentylacyjny tez czekalam ostatnio z miesiac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupował może ktoś z Was ostatnio Porotherm - nigdzie nie ma

w Tomaszowie spokojnie można dostać od ręki. Mam sporą hurtownię po sąsiedzku, plac cały zawalony BK24cm białym i szarym Porothermem i Max-em z Kozłowic.

Dużą ilośc Porothermu widziałam w hurtowni budowlanej na Rąbieńskiej/róg Szczecińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry81 napisał:

w Tomaszowie spokojnie można dostać od ręki. Mam sporą hurtownię po sąsiedzku, plac cały zawalony BK24cm białym i szarym Porothermem i Max-em z Kozłowic.

podaj namiary na tą hurtownię

 

Anisia3

 

jak juz wstawią Ci okna , to napisz czy wszystko poszło jak trzeba

:lol: :wink:

a jak z terminem??? czekałaś ????czy na czas dostarczyli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Anisia3

 

jak juz wstawią Ci okna , to napisz czy wszystko poszło jak trzeba

:lol: :wink:

a jak z terminem??? czekałaś ????czy na czas dostarczyli :lol:

Wstawili. :D Sprawdziliśmy wybiórczo piony i poziomy w dwóch oknach. Bez zarzutu. A terminowość? Są punktualni aż do bólu. 8) Dzisiaj o godz. 7 rano zadzwonili, że nie zdążą na 9, jak byliśmy umówieni i będą o godz. 11. Jak przyjechaliśmy około 11.30, to ościeżnice już były zamontowane. :D

Ale mam jeszcze jedno okno do zamontowania w późniejszym terminie. Mam nadzieję, że nic się nie wydarzy, bo zapłaciłam za wsyztskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kanalizy sprzet specjalistyczny bo rura gruba i nachylenie musi byc :D nie każdy maa.........i dlatego nie chcą :-? lepiej inwestora w koszty :evil: poszukaj jeszcze :D

szukam, szukam. Kogo pytam, to stwierdza, że mu się przyłączy nie opłaca robić, bo latania dużo i papierów. Ledwo tych dwóch znalazłam, a i tak łaskę robią, że się odezwą. Dla nich ja to jestem leszcz, oni chcą wielkie budowy :roll: Oszaleć można z tymi budowlańcami.

 

jutro postaram sie pomóc???

Hm???

 

Mam pierwszą wycenę . Za kanalizę samą (bez wody) 16000. Dramat. Podobno najdroższy właśnie przekop przez jezdnię i trójnik, który muszą zamontować. Kto ma tanszego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stał się cud :lol: Po 3 tygodniach udało mi się zalogować. :lol:

WIELKIE DZIĘKI ADMINISTRATOROWI!!!

Jak nie mogłam się logować to chociaż czytałam i byłam traktowana jako GOŚĆ :evil:

Dzisiaj kupiłam stal. Spóźniłam się o dwa dni i zapłaciłam prawie 3 patyki więcej :evil:

Z energetyką sprawa się trochę rozjaśniła, o tym napiszę poźniej.( jak znów uda mi się zalogować)

Dalej chodzę na kurs, a już jeżdźę jak szatan.

Wycena mojej budowy pięknie zjechała. Chałupa z piwnicą, parter z poddaszem użytkowym. Metry - 330 mierzone w środku. Łódzka cena to 70 patyczków za wymurowanie, a Ci z dalszej strony dali hasło 30 łącznie z dachem ( ten murarz stawiał budynki w mojej rodzince dalszej-piąta woda po kisielu). Za tak piękną różnicę to mam za darmo okna z Abatexu. Byle tak dalej.

 

Pozdrawiam wszystkich.

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

W IMIENIU KOBIETEK -ŁODZIANEK DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM PANOM.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...