Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ta dobrze by było dać sobie na luz ale u mnie wydarzenia dnia dzisiejszego podniosły ciśnienie. Jak tak ma wyglądać cały tydzień jak poniedziałek to ja dziękuję. Jak jutro będzie mnie nosić tak jak teraz to pojadę do samego starosty zgierskiego i wyleję mu na głowę wiadro pomyj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beton w betoniarni na śląskiej ( nie pamietam numeru ulicy i tel.) tam też jest skład budowlany i cegłe kupowałem w piatek po 80 gr , betoniarnia i skład są na jednej posesji , jak jedziesz śląską od rzgowskiej to za przejazdem z zaporami po prawej jakieś 20 metrów

:D :D :D , prowadzą ten skład mili ludzie

 

Bardzo dziękuję za namiar. Cena tak jak pisałeś :D a i transport gratis. :D :D .

Jeszcze raz dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONTY PYTON Ja kupiłam pełną w Junikoście. W Łodzi są na ul.Krańcowej 2 tel: 634 79 50. Tylko ja / tak jak już pisałam chciałam żeby mi materiał trochę u siebie przechowali/ to pojechałam do głównej siedziby.

Dzięki za info. Cena co prawda podskoczyła ale i tak jest do zaakceptowania. :D Tylko nie chcą niestety przytrzymać na placu :cry: . Mam nadzieję że coś wymyślę bo na działce już mi się nie zmieści :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym was przestrzec przed firmą w Łodzi na ul Zchodniej "Galeria okien i drzwi" czy jakoś tam . Moja mama zamówiła od nich drzwi na początku stycznia , termin realizaccji 5 tygodni tak biecali , ale oczywiscie wpisaliw umowę do końca lutego. No i z tego moja matka od poły lutego próbuje wyegzekwować aby założyli jej drzwi i nic . A to im się samochód psuje , a to nie wyrabiają się na czas , a to coś tam i tak od miesiąca. Jak kobita zadzwoniła ze zrezygnuej to jej powiedzieli ze jej zaliczka przepadnie (wpłaciła 100 zł) . No więc ze zal mi się mamy zrobiło, zadzwoniłem ,pogadałem z właścicielem , wzioł telefon miał oddzownić ,oczywiście nie zadzwonił więc zadzwoniłem sam .Umówił ekipę na piątek i co popsuł im się samochód. Obiecali zadzwonic w sobotę .CIsza . No więc dzwoni dziś wieczorem , prosze z wląścicielm i powiedziałem mu (moze trochę ostro) ze jest mało kopetentny i ze nie umie wpłynac na pracoweników to się rozłaczył . Jak zadzwoniłe raz jeszce to powiedział abym się "zapakował do beczki i spadał"

Taka to teraz miła obsługa i serwis jest swiadczą dla nas budujących .

 

Wiec przestrzegam przed Firma na Zachodniej przy Lutomierskiej bo możecie długo czekac na okna i drzwi.

 

Chyba nic mi nie zostani tylko wystąpić na droge sadowa aby wyegzekwować swoją (mamy) nalzęność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się dzisiaj zachciało wozić materiały na działkę bo gościu z hurtowni chciał żebym mu trochę placu zwolnił. Myślę sobie trza pomóc chłopu. Ale po jednym kursie się wyleczyłem ale byłem już chudszy o 150 zeta bo tyle kosztowało mnie wyciągnięcie samochodu z materiałami bo się lekuchno zakopał. Ale z drugiej strony coś się działo na działce i wokół. Przyjechał taki fajny czerwony ciągnik/holownik 20-tonowy i jakoś poszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym was przestrzec przed firmą w Łodzi na ul Zchodniej "Galeria okien i drzwi" czy jakoś tam . Moja mama zamówiła od nich drzwi na początku stycznia , termin realizaccji 5 tygodni tak biecali , ale oczywiscie wpisaliw umowę do końca lutego. No i z tego moja matka od poły lutego próbuje wyegzekwować aby założyli jej drzwi i nic . A to im się samochód psuje , a to nie wyrabiają się na czas , a to coś tam i tak od miesiąca. Jak kobita zadzwoniła ze zrezygnuej to jej powiedzieli ze jej zaliczka przepadnie (wpłaciła 100 zł) . No więc ze zal mi się mamy zrobiło, zadzwoniłem ,pogadałem z właścicielem , wzioł telefon miał oddzownić ,oczywiście nie zadzwonił więc zadzwoniłem sam .Umówił ekipę na piątek i co popsuł im się samochód. Obiecali zadzwonic w sobotę .CIsza . No więc dzwoni dziś wieczorem , prosze z wląścicielm i powiedziałem mu (moze trochę ostro) ze jest mało kopetentny i ze nie umie wpłynac na pracoweników to się rozłaczył . Jak zadzwoniłe raz jeszce to powiedział abym się "zapakował do beczki i spadał"

Taka to teraz miła obsługa i serwis jest swiadczą dla nas budujących .

 

Wiec przestrzegam przed Firma na Zachodniej przy Lutomierskiej bo możecie długo czekac na okna i drzwi.

 

Chyba nic mi nie zostani tylko wystąpić na droge sadowa aby wyegzekwować swoją (mamy) nalzęność.

 

Zaliczka odebrana - ale nadal gorąca ODRADZAM kontaktu z tą firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że nie specjalnie chcieli ze mną negocjować, za zalanie stropu życzyli sobie 30 tys robocizny. Jak dla mnie to zwykły bandytyzm i żerowanie na naiwnych. Nic dziwnego że maja wolne terminy.

 

u mnie za 190 m2 powierzchni całkowitej umowa była prosta: 5 tys za fund, 5 tys za parter, 5 tys za strop i 5 tys za poddasze, - robocizna w 2005 roku. Chociaż już wtedy wykonawca psioczył że umówił się za tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Contela. Taka niewdzięczna reakcja na okazanie dobrego serca. :roll: Proszę o więcej zrozumienia :wink: :D

 

Do pozostałych. Trzymam kciuki za początkujących. Gdybym nie miała już siwych włosów to na pewno bym osiwiała. :lol: Chyba wszyscy musimy trochę wyluzować...

 

tak fajnie zabrzmialo że nie mogłem się oprzeć :wink: :wink: :wink:

 

ale fajnie że się nie obraziłaś , dobrze mieć dystatans , nie chciałem być niewdzięczny :lol: :lol: :lol:

 

pozdrawiam gorąco Małgosiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że nie specjalnie chcieli ze mną negocjować, za zalanie stropu życzyli sobie 30 tys robocizny. Jak dla mnie to zwykły bandytyzm i żerowanie na naiwnych. Nic dziwnego że maja wolne terminy.

 

u mnie za 190 m2 powierzchni całkowitej umowa była prosta: 5 tys za fund, 5 tys za parter, 5 tys za strop i 5 tys za poddasze, - robocizna w 2005 roku. Chociaż już wtedy wykonawca psioczył że umówił się za tanio.

 

 

Ja płacę za mój stan surowy z więźbą ,fundamentami kopanymi ręcznie , lanym stropem dom o powierzchni użytkowej 170 m2 , za wszystko 23 tys.

Ekipa rewelacyjna tylko wolna bo w trzech pracują. Terminy mają na 3 lata do przodu zajęte :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wczoraj kupowałem listwy podtynkowe o grubości 6 mm w cenie 1,38 zł za listwę o długości 2,5 m - jest to atrakcyjna cena.

 

Listwy znalazłem w http://www.muzimer.pl/

 

Czy kupował może ktoś ostatnio styropian FS 15, FS 20 i FS 20 z folią aluminiową i może podzielić się informacją gdzie w miarę tanio można kupić?

 

 

Jack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Załatwiamy papierki, co rzeczywiście przyprawia o nerwicę lekko ujmujac.

 

Kolejna sprawa, ktora spędza mi sen z powiek to podwyżki materiałów budowlanych. I w związku z tym mam pytanie- jak sądzicie czy jest sens kupowac coś na zapas? i co kupić? dodam tylko ze ceglę porotherm juz mamy.

Kupilam troche bez zastanowienia, ale wiem ze juz zaoszczedziłam sporo.

 

Poradźcie co jeszce można kupić, pewnie ruszymy na jesień. I ile mozna skaldować takie materiały? Mam gdzie przetrzymać także to nie jest problemem.

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kolejna sprawa, ktora spędza mi sen z powiek to podwyżki materiałów budowlanych. I w związku z tym mam pytanie- jak sądzicie czy jest sens kupowac coś na zapas? i co kupić? dodam tylko ze ceglę porotherm juz mamy.

 

Poradźcie co jeszce można kupić, pewnie ruszymy na jesień. I ile mozna skaldować takie materiały? Mam gdzie przetrzymać także to nie jest problemem.

 

 

Witam

Zbyt wielu rzeczy nie warto kupować na zapas, możesz pomyślec o stali, materiale na dach (folia, dachówka, okna dachowe). Podobno ma zdrożec styropian i wełna ale to wykończeniówka i nie wiem czy warto takie odległe zapasy robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...