Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

prośba

 

bardzo proszę o namiary na sensowne firmy robiące DGP i sprzedające kominki

najlepiej w Łodzi i mające jakiąś stałą siedzibę żebym mógł tam osobiście pojechać

 

bardzo dziekuję

 

Kominki Kolor na Legionow ((przy Kasprzaka). Sprzedali mi Tarnave i zrobili DGP.

 

Tylko chwilowo nie moge sie doprosic o wizyte "serwisowa", bo kominek mam strasznie okopcony... Ostatnio to pdobno byla kwestia zlego daszka nad kominem, ale na forum nie moge znalezc potwierdzenia.

 

byłem u nich jakoś mnie nie przekonali

kominek mi przywalili za 6tys

materiały z cenami z kosmosu

rozmawialismy z nimi na targach i było cacy a w sklepie nas olali

dostałem wycenę na rozprowadzenie

kilka rzeczy o które pytałem Pani powiedziała źe się nie da

a ja wiem źe sie da bo ludzie piszą źe tak maja porobione np.baypas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Darrek Ja dzisiaj z mężem rozmawiałam a panem który sprzedaje przyczepy. Zabawa za 3,8 - 6,5 patyczka. Ja wybrałam taką za 5. Długości 5,7 metra z dodatkowym zadaszeniem. Przyczepa w pełni wyposażona. Nie wiem czy taka cena tobie odpowiada. Z tego co patrzyłam przez internet i z wiadomości uzyskanych przez telefon to nie jest wysoka cena.

Jak będziesz chciał to podam namiary tylko jutro bo jeszcze za swoją nie płaciłam i byś moją wziął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmad Ja mam inny patent bardzo prosty na wykorzystanie przyczepy. Ja w niej będę z dziećmi mieszkać w czasie budowy. Kupiłam już wcześniej kontener budowlany ale murarze chcą w nim mieszkać. Chciałam im wynająć mieszkanie ale oni w kontenerze chcą mieszkać. Dla mnie lepiej bo nie będę w nocy sama z dziećmi na budowie sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmad Ja mam inny patent bardzo prosty na wykorzystanie przyczepy. Ja w niej będę z dziećmi mieszkać w czasie budowy. Kupiłam już wcześniej kontener budowlany ale murarze chcą w nim mieszkać. Chciałam im wynająć mieszkanie ale oni w kontenerze chcą mieszkać. Dla mnie lepiej bo nie będę w nocy sama z dziećmi na budowie sama.

 

Podziwiam ,podziwiam , mąż pewie jest dumny.

 

żeby tak moja druga połowa choć trochę mi pomogła nie mowiąc o takim poświęceniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCZY MI DZIŚ WYSZŁY !!!!!!! :o :o :o

 

Pustak u-220 kozlowice 7zł netto szt , dostępność za 2 miesiące :o :o :o

 

bez gwarancji ceny 7 zł i dostepności :o :o :o

 

na trzech składach pytałem dwa mi nic na ten temat nie mogły powiedziec bo nic nie wiedzieli ani kiedy ani ile itd

 

szok

 

w Kraszewie u Zająca Max 6.20 :-?

w Agroskładzie mają byc po % ale niema pókico

słowacki podobno po 4.50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CONTEL Przeprowadzka na budowę to konieczność. Tak podzieliłam się z mężem: on zarabia, ja dokładam swoją wypłatę a wszystkie papiery i budowa będzie na mojej głowie+ opieka nad dziećmi. Muszę pilnować budowy i materiałów bo włamanie już było i pare tysięcy straty a budowa jescze nie ruszyła. Teraz rodzina namawia mnie na zakup zwierzaka który takich z lepiącymi rączkami odpowiednio potraktuje, a później prokuratura mnie ścignie. :x

 

Mój złodziej siedzi w areszcie. Prokuratura postawiła mu zarzuty kradzieży. Wyjdzie że będę tracić czas jeszcze na sąd. Lepiej gdyby oddali mi go do rąk a ja bym go odpowiednio potraktowała. Tylko tak nie wolno. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę głupstwa opowiadasz. Jak weźmiesz zwierzaka do pilnowania terenu, a ktoś ci tam wlezie, to sam sobie jest winien. A groźny pies potrafi byc straszakiem całkiem skutecznym.

 

Anisia, to teoria. W praktyce powiedzą ci, że życie zcłowieka ważniejsze, że bezdomny też chce gdzieś mieszkać (szkoda, ze u nas :-? ) itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

I powtórzę swoje pytanie. Kto oprócz firmy z Legionów ma w ofercie Tarnavę?

no chyba ktoś ma ten kominek?

pzdr

 

Mnie całą usługę (wkład Tarnava + kominek) wykonywał p Krzysztof Durka tel. 509693881

 

Pozdrawiam

 

Mic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję sprawdzonej firmy wykonujacej tynki zewnętrzne w Łodzi.

Prosze o info.

 

Pozdrawiam

 

Mic

 

Ja Ci swojej zdecydowanie NIE polece...

 

P.S. Ciezko o nich mowic firma... Byl szef ktory co tydzien mial nowych pracownikow. I to nie to, ze ich nie szanowal, nawet zaprawe za nich robil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Szukam siatki ogrodzeniowej / może być używana / oraz farby do metalu.

Może komuś zostało i się chętnie pozbędzie.

 

Z góry dzięki za info - pozdrawiam - " Gołąb ".

 

Patrzyles na promocje siatki w Castoramie?

 

Ja kupilem tam siatke lesna dwa lata temu na tymczasowe ogrodzenie... Jesli slupki (stemple) nie padna, to jeszcze troche postoi... :oops:

 

Nie chcialbym robic jeszcze wiekszej schizy, ale dzis szukalem transportu i znalazlem goscia, ktory jezdzil po Lodzi i szukal pelnej cegly... Zadzwonilem do skaldu, w ktorym bralem duzo materialu i potwierdzili mi, ze bedzie dopiero za 2-3 tygodnie.

 

A pozytywnie, to moge napisac, ze nie brakuje tynku mineralnego. Grunt tez jest do kupienia "od reki". Niestety, Weber (Terranova) w tym m-cu nie maja zadnej comiesiecznej promocji, wiec nie zal mi bylo pojsc do konkurencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kolejny problem na długiej drodze do rozpoczęcia budowy. Na działce mam dzrewo- lipę, około 20 m wysokości, zdrowa, korona z 5 metrów.I rosnie sobie spokojne w miejscu gdzie chciałabym miec garaż.

Co robić? aha, pani geodeta może zaznaczyć ją na mapce albo nie. to my mamy sie zdecydowac. Może podpowiecie coś?

Jesli nie ma jej na mapce a ją wytnę to co?

Czy lepiej zaznaczyc i występowac o zezwolenie?

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...