Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Witam. Na początku pochwalę się że zakupiłam humus po okazyjnej cenie (płaciłam tylko za transport - 40 zł za 6 m3). Jeśli ktoś potrzebuje w okolice Konstantynowskiej to przekażę telefon na priv, chociaż "szefu" nie może się wyrobić i "wieźć dalej się nie opłaca"... :wink:

 

Tymczasem poszukuję specjalisty od wentylacji. Trzeba zrobić sensowny projekt, kanały wentylacyjne, przygotować instalację pod wylewki... A może ktoś z was montował GWC albo rekupetator. :o Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Heja

 

Poszukuję namiary na jakiegoś fajnego i oczywiście taniego geodetę :wink:

Ten co mam krzyknął mi 500 zł netto za wyznaczenie 4 narożników domu, no chyba trochę za dużo ... ?

Coś czytałem, że biorą po 50 od narożnika, ale może teraz geodeci też mają "żniwa" ... :evil:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

 

Poszukuję namiary na jakiegoś fajnego i oczywiście taniego geodetę :wink:

Ten co mam krzyknął mi 500 zł netto za wyznaczenie 4 narożników domu, no chyba trochę za dużo ... ?

Coś czytałem, że biorą po 50 od narożnika, ale może teraz geodeci też mają "żniwa" ... :evil:

 

pozdrawiam, majki

 

Hmm - 500 zł za wytyczenie to chyba całkiem normalna cena 8)

I to nawet na "dawne" (czytaj ubiegłoroczne ;) ) czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. za wytyczenie 12 narożników zapłaciłem w ubiegłym roku 600 zł

2. proszę o namiary na ten humus może będzie mu się chciało wieźć do zgierza na chełmy

3. jak ktoś jest bardzo zdesperowany to na brzezińskiej naprzeciwko M1 jest cegła pełna po 1,6 zeta/szt. Cena jaka jest każdy widzi, cegła w ocenie mojego majstra jest OK.

4. DZISIAJ ruszyłem ze ścianami.

5. Za jakiś czas będę miał do opchnięcia ze 4 m3 drewna na szalunki przy czym ze 2m3 będą nieruszone bo trochę za dużo kupiłem. Cena była OK to wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin_lodz - podrzuć namiary jeśli łaska na fachowców od ogrodzenia

pzdr

Mirka

 

he he, widać ( po ilości PW jakie dostaje) Ci co montowali u mnie robią teraz dobry interes :-), ale faktycznie byli najtańsi, a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać. A tak wogóle zaczynam w tym tygodniu wreszcie budowę czyli fundamenty.

 

Rzeczywiście tanio, przynajmniej ja tańszych nie znalazłem.

Dzięki

 

Dajcie tych fachowców. Jakie ogrodzenia robią?[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja też pozwolę sobie zamieścić prośbę-ogłoszenie :wink: . Może ktoś z Was wie gdzie można w ciągu 2 miesięcy kupić 240 m dachówki Robena jesienny liść?? Tak tylko zapytałem, może ktoś zmienił koncepcję i chce się pozbyć? W Robenie szacują 4-6 miesięcy i oczywiście bez gwarancji dotrzymania terminu ani ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. za wytyczenie 12 narożników zapłaciłem w ubiegłym roku 600 zł

2. proszę o namiary na ten humus może będzie mu się chciało wieźć do zgierza na chełmy

3. jak ktoś jest bardzo zdesperowany to na brzezińskiej naprzeciwko M1 jest cegła pełna po 1,6 zeta/szt. Cena jaka jest każdy widzi, cegła w ocenie mojego majstra jest OK.

4. DZISIAJ ruszyłem ze ścianami.

5. Za jakiś czas będę miał do opchnięcia ze 4 m3 drewna na szalunki przy czym ze 2m3 będą nieruszone bo trochę za dużo kupiłem. Cena była OK to wziąłem.

 

Ja się piszę na te deski :lol: będę miała po nie blisko bo z Łagiewnik:-) jak coś daj znać na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich grupowiczów ;-)

 

 

Jestem nowy na forum ale mam nadzieje ze sobie jakos pomozemy ;-)

 

Czy macie jakas firme sprawdzoną z boczkami betonowymi ?? Interesuje mnieoczywiscie cena - bo ja stanolem na ofercie po 3 zeta (20x20x30 a drugie 12x25x38)

Czy to dobra cena ?? Netto niestety..

 

Druga sprawa beton z gruchy i pompa w rozsadnej cenie wszystko okolice Aleksandrowa łódzkiego - a dokładnie Rąbień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na początku pochwalę się że zakupiłam humus po okazyjnej cenie (płaciłam tylko za transport - 40 zł za 6 m3). Jeśli ktoś potrzebuje w okolice Konstantynowskiej to przekażę telefon na priv, chociaż "szefu" nie może się wyrobić i "wieźć dalej się nie opłaca"... :wink:

 

Tymczasem poszukuję specjalisty od wentylacji. Trzeba zrobić sensowny projekt, kanały wentylacyjne, przygotować instalację pod wylewki... A może ktoś z was montował GWC albo rekupetator. :o Pozdrawiam

Baaaaaaaaardzo potrzebuję humus i to w dużych ilościach. Ze 100m3. Poproszę o namiary.

W sprawie wentylacji: u mnie robił TIBEX wszystko. Podłogówka, CO (grzejnikowe) wod-kan i wentylację. Projekty gratis. Jeżeli się zdecydujesz dam Ci namiary na najlepszego u nich technologa. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich grupowiczów ;-)

 

 

Jestem nowy na forum ale mam nadzieje ze sobie jakos pomozemy ;-)

 

Czy macie jakas firme sprawdzoną z boczkami betonowymi ?? Interesuje mnieoczywiscie cena - bo ja stanolem na ofercie po 3 zeta (20x20x30 a drugie 12x25x38)

Czy to dobra cena ?? Netto niestety..

 

Druga sprawa beton z gruchy i pompa w rozsadnej cenie wszystko okolice Aleksandrowa łódzkiego - a dokładnie Rąbień

Bloczki betonowe : Spróbuj w Dąbrówce k/Zgierza tel. 042 717 82 05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów grupy łódzkiej jest szczęśliwym/nieszczęśliwym (niepotrzebne skreślić) wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła czyli rekuperatora?

Chętnie zapoznałbym się z doświadczeniami kogoś, kto już ma i korzysta z takiego systemu.

Interesują mnie koszty eksploatacji i serwisu, a przede wszystkim poziom hałasu wytwarzany podczas pracy oraz wszystkie wrażenia subiektywne domowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...