Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Dostałam wycenę z Creatona i zrobiło mi się ciepło :cry:

Dachówka ceramiczna Terra Harmonica 238m2 miedziana angoba. W kosztorysie ujęte są pozycje: dachówki podstawowe, boczne. gąsiory, grzebienie, klamry,taśmy alumoniowe, pełne orynnowanie i tak dalej ( lista jest długa tyczy zapotrzebowania na dach bez drewna na wieźbę i podbitki) cena bagatela 23 tysiączki, a trochę inny odcień 30 tysiączków. Czekam na wycenę z APK na Tondach.( sławienny na grupie :-? ) Gdzie się jeszcze pytać o dachówkę ceramiczną. Potrzebuję jeszcze namiar na kogoś kto sprzedaje w sensownej cenie styropian 12cm. Potrzebny na fundamenty. Budowa jeszcze nie ruszyła a ceny szybują do nieba i jest brak towaru. Wolę kupić teraz niż później słyszeć "nie ma", albo "teraz to kosztuje razy tyle"

 

Pozdrawiam. Dorota.

 

Ps. Wczoraj oblałam pierwszy egzamin na prawko. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dostałam wycenę z Creatona i zrobiło mi się ciepło :cry:

Dachówka ceramiczna Terra Harmonica 238m2 miedziana angoba. W kosztorysie ujęte są pozycje: dachówki podstawowe, boczne. gąsiory, grzebienie, klamry,taśmy alumoniowe, pełne orynnowanie i tak dalej ( lista jest długa tyczy zapotrzebowania na dach bez drewna na wieźbę i podbitki) cena bagatela 23 tysiączki, a trochę inny odcień 30 tysiączków. Czekam na wycenę z APK na Tondach.( sławienny na grupie :-? ) Gdzie się jeszcze pytać o dachówkę ceramiczną. Potrzebuję jeszcze namiar na kogoś kto sprzedaje w sensownej cenie styropian 12cm. Potrzebny na fundamenty. Budowa jeszcze nie ruszyła a ceny szybują do nieba i jest brak towaru. Wolę kupić teraz niż później słyszeć "nie ma", albo "teraz to kosztuje razy tyle"

 

Pozdrawiam. Dorota.

Ps. Wczoraj oblałam pierwszy egzamin na prawko. :evil:

 

 

Dorotko,

Wysyłam Ci namiary na priv (mam nadzieję że wyjdzie bo mam jakieś problemy z wysłaniem) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na karton na ścianach w życiu bym się nie zdecydował bo po

pierwsze czy przykleję na placki czy na stelaż tp zostawiam dziurę za płytą ,

po drugie odbieram sobie powierzchnię,

po trzecie KG delikatny jest,

po czwarte wapno jest zdrowsze ,

po piąte CW jest duuuużo bardziej wytrzymały

po szóste nie lubię gipsu bo jest elektrostatyczny i ciężko utrzymać normalną zdrową wilgotność

po siódme wcale nie jest taniej

 

Mądrze piszecie, tylko jak mam teraz przekonać faceta, który się uparł...

ola

Niech zrobi rachunek. Niech do kg doliczy wkrety, profile, tasmy laczeniowe, gips na łączenia, wlasny czas na robocizne i wyrownywanie usterek, stracona powierzchnie, moze folie paroizolacyjna.

Aha, i zeby ten kg ladnie wygladal na calosci, trzeba na nim... polozyc gladz (inaczej widac fakture papieru lub gladkosc laczen).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się jeszcze pytać o dachówkę ceramiczną.

Domco i Grodach.

Zamek ,Art cośtam (po prawej stronie jak się jedzie do Rzgowa),ewentualnie dzwonić do Marcina z agroskładu i pytać za ile załatwi :D :D :D mimo że miał subdilerkę to i tak dostałem od niego cenę dużo lepszą niż od głównego dystrybytora .Telefon podaję (509 477210) ja jestem ze wspólpracy zadowolony mimo ,że czasami zdarzają się jakieś tarcia :D .

Jakby co to telefon od Bogdana z Iglastej :lol: :lol: może kiedyś jakąs flaszkę postawi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na karton na ścianach w życiu bym się nie zdecydował bo po

pierwsze czy przykleję na placki czy na stelaż tp zostawiam dziurę za płytą ,

po drugie odbieram sobie powierzchnię,

po trzecie KG delikatny jest,

po czwarte wapno jest zdrowsze ,

po piąte CW jest duuuużo bardziej wytrzymały

po szóste nie lubię gipsu bo jest elektrostatyczny i ciężko utrzymać normalną zdrową wilgotność

po siódme wcale nie jest taniej

 

Mądrze piszecie, tylko jak mam teraz przekonać faceta, który się uparł...

ola

Niech zrobi rachunek. Niech do kg doliczy wkrety, profile, tasmy laczeniowe, gips na łączenia, wlasny czas na robocizne i wyrownywanie usterek, stracona powierzchnie, moze folie paroizolacyjna.

Aha, i zeby ten kg ladnie wygladal na calosci, trzeba na nim... polozyc gladz (inaczej widac fakture papieru lub gladkosc laczen).

 

to może tak : jak ktoś nie jest wybredny i chce to robić sam to proszę a jeśli komuś chce za to zapłacić to niech go ręka boska.......

no i niech się zastanowi jak zrobi sufity :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONTY PYTON , mmmad, długi wielkie dzięki :D

 

Już wiem toto w zgowie nazywa się DAGART .

Możesz wyłać męża bo właścicielka ma zajebiste cycki :oops: :lol:

 

DAG-ART to (prawie) to samo co HIBET. Tzn Hibet zajmuje sie betonem, a Dagart jest bardziej subtelny i kladzie na dachy :) Ale obie firmy sa powiazane przynajmniej rodzinnie.

Atrybutow firmy nie pamietam :) (wlasciwie to byly tam przynajmniej 3 wlascicielki atrybutow), a ceny kiedys mieli z gatunku srednich. AFAIK Honorata byla bardzo zadowolona z ich obslugi, ale brala od nich sporo (ssytem kominowy, dach).

 

Meza nie wysylaj, bo da sobie wcisnac najgorsza dachowke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długi a kto ci robił te tynki?

 

fachoffffffffcy :D :D :D

 

Długi, mogę???? :D

 

Jeśli zaznaczysz wyraźnie ,że trzeba najpierw wystrugać sobie dębową pałę i nap..... pana Wiesia tak ze dwa razy dziennie to możesz :lol:

W przeciwnym wypadku reklamacji nie uznajemy :wink: :lol:

 

Nie p. Wiesia! Złoty czlowiek! Ktory pracodawca sam rozrabia zaprawe swoim tynkarzom :D i zaklada parapety spadkiem do srodka :x ?

Kija trzeba na jego szwagra i jego pracownikow, nie obraza sie, bo co tydzien sa nowi. Tzn. szwagier nie jest, ale temu to kij chyba nie pomoze...

 

P.S. Niewtajemniczonym wyjasniam, ze za tynki wewnetrzne u Długiego jest odpowiedzialny ten sam człowiek, ktory popelnil u mnie ostatnio tynki zewnetrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam wycenę z Creatona i zrobiło mi się ciepło :cry:

Dachówka ceramiczna Terra Harmonica 238m2 miedziana angoba. W kosztorysie ujęte są pozycje: dachówki podstawowe, boczne. gąsiory, grzebienie, klamry,taśmy alumoniowe, pełne orynnowanie i tak dalej ( lista jest długa tyczy zapotrzebowania na dach bez drewna na wieźbę i podbitki) cena bagatela 23 tysiączki, a trochę inny odcień 30 tysiączków. :

 

Ale to chyba nie jest specjalnie drogo. Porównaj sobie z gorszym Koramiciem czy wogóle Braasem (oczywiście nie ceramiczna) i wyjdzie Ci co najwyżej 3-4 tysie drożej a jakośc zupełnie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...