Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Grzegorz_Kalonka, dom Tommco jest bardzo ładny i bardzo w moim guście :wink: a znajdziesz go w dziale galeria domów forumowiczów, czy cos takiego.

 

anna99, Tarnawe widzialam na targach, gdzie wystawial sie sprzedawca z Gdanskiej, w samym sklepie jeszcze nie bylam. nie ukrywam ze sam wkład robi wrażenie solidnościa wykonania i budzi respekt z racji chociazby jednolitosci bez żadnych spawów, srub czy sznurku, ale wizualnie nie bradzo mnie przekonuje. Ja planuje wystrój raczej nowoczesny, dlatego marzy mi się jak najprostszy wkład, najlepiej z panoramiczną szybą, a wygląd tarnawy jest raczej rustykalny. Zdziwiły mnie też ceny, czyżby az tak podrożały? Forumowicze pisza o przedziale pomiędzy 2 a 3 tys, a tu wszyskie byly powyzej 3 tys?

Z drugiej strony kominek mam miec z DGP, wiec tarnawa mnie przekonuje jako wazne źródło grzewcze - i takie to moje dylematy...

Acha, koniecznie chce doprowadzić rura do kominka powietrze z zewnątrz, a nie wszystkie wkłady mają temozliwośc-znowu plus dla tarnawy; yotul nietstey nie ten przedział cenowy (ok. 6 koła).

 

Planuje tez oprócz DGP, rekuperator, i tu tez otzrymuję sprzeczne rady, czy łaczyć ten system w jedno, czy robić dwa niezalezne? Macie jakies namiary na reku i instlatorów w Łodzi?

 

Wogóle prosze o wiele namiarów, ale sami rozumiecie, mam dopiero poziom fundamentów! Dziekuję z góry i z dołu :p wszystkim za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ponieważ jestem specem od statystyk uprzejmie donoszę, że od 1 stycznia 2004 roku przewinęły się przez grupę następujące osoby: Luśka, tdxls, Honorata, Gosia Łódź, Grzegorz Kalonka, MILeq, Mobby, Długi, Agata i Darek, Kropi, Tommco, Areksam, Anna99, Aniszkin (zastanawia mnie pochodzenie nicka), Darwol, Snowex, Gregg, Mpalys, Majki, Iro, Gtca, Martin, Rublow, Przemas. Chwilkę wcześniej przewinęli się również Marekd, Gościk i Dzikus. Jednym słowem pojawia nas się 30 osób.

Nieźle prawda????

Gdyby wszyscy wybrali się na spotkanie.....

Jeśli kogoś pominęłam to proszę o upomnienie natychmiast uzupełnię. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciechanko,

no to już śpieszę wyjaśnić. mam paskudną skłonność do słowotwórstwa imiennego. W pierwotnej wersji to był Tomaszkin od Tomasza, który był zachwycony bo wszelkie inne kombinacje odrzuacał mu admin jako już istniejące. I mi też tak się udało od razu. A poza tym brzmi jak z Czechowa, prawda ? :D

pozdrowinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mojego nicku to sprawa jest prosta, to poprostu moje imię, a więc żadnej skuchy nie będzie!

 

Jeżeli chodzi o "obleśnego grubasa" to w przeciwieństwie do obrazka pod imieniem jestem wysoką blondynką, che, che :lol: !

Ale rzezczywiście można się naciąć, zwykle przy jakichś wizytach na stronach typu randka, fajne laski itp, zdaje się, ze większośc ludzi tam to śliniące się małolaty, mam nadzieję, że na forum nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie! Gruba, łysa blondynka z makaronem w zakefirowanej brodzie płci męskiej zza biurka o imieniu Aniszkin :o A reszta się nie wypowiada i nie wiadomo, czy każda z osób to Wojtek lat 12??? Już sama nie wiem, może jednak na wszelki wypadek znaleźć lokal o dużym zaciemnieniu? :lol: Albo wiem! Rąbnę setę przed spotkaniem - w końcu budowę przeżyłam to i wszystko inne ździerżę :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luśka

obawiam się, że setka może nie wystarczyć :roll:

no proszę pięknie nam się towarzystwo rozbisurmaniło

a ja tylko chciałam nieśmiało poruszyć aktualny temat publicystyczny, bardzo zresztą trendy, no bo o czym ja mogę z Wami teraz rozmawiać kiedy geodeta nie kiwnął nawet palcem /a wziął juz 6 stów/, nie mam kasy ani miejsca, zeby magazynować przedvatowe zapasy i co chwila dopadają mnie wątpliwości czy ja w ogóle powinnam cokolwiek budować.

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu, Aniszkin, widać, że koniecznie musimy się spotkać i nad Tobą popracować! Bo w tej sytuacji to tylko my, silna grupa wsparcia po przejściach, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Mamy "forumowe sposoby" na nierzetelnych wykonawców wszelakiej maści - tylko wytrzymaj do 19 marca!!!! :lol: :lol: :lol:

PS. Mówisz, że więcej niż setka... hmmm... warto rozważyć i taką możliwość :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...