Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Podziwiać takie więzi sąsiedzkie !! :D

i zazdrościć :D :D :D

 

Dzięki!!! Mogę wręcz śmiało powiedzieć , że to dobry kumpel i nasz prawie przyjaciel. W każdym radzie wierzę w niego jak w obrazek i co on powie, to dla mnie swięte. Wybawił mnie już nie raz z różnych opresji "wod.kan.co.cwu".

 

A na marginesie, jeden z forumowiczów przysłał mi namiary na różne, sprawdzone ekipy. Będę sprawdzać, bo potrzebuję macherów do poddasza. kto chce - proszę na priv lub mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kurde z tym VATem to nie dobrze.

W sprawie ekipy do spraw CO to znam taką! Znam to dużo powiedziane, ale po weekendzie dam namiary jak ktoś by chciał.

Ja nie mam jeszcze fundamentów a już wiem kto będzie mi robił CO :D

Wszystkim, którym owa firma coś robiła byli bardzo zadowoleni!!! I jeszcze jedno ekipa jest z Sieradza.

 

Co wy ludzie tak rano wstajecie i jeszcze macie czas na forum. Jak to się robi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sprawdzoną ekipę do murarki potrzebuję pilnie. Liczę na waszą pomoc i doświadczenia ;-)

Pozdrawiam. W przyszłym tygodniu jadę negocjować z tartakiem ( nie wiem jeszcze którym, ale jak ktoś chce sie dołączyć zapraszam ;-) )

Pozdrowienia. Co do spotkania, to chętnie przyjdę , ale jak uśpię dzieciaki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOBBY ! My mamy do COW i CO pana z polecenia ,co prawda jeszcze nie sprawdzony ,ale polecony z wiarygodnego żródła planujemy inwestycję na połowę kwietnia . Za ogrzewanie podłogowe liczy 15 pln / m2 za całość COW wyszło 2000 w tym 100 m podłogowego i 70m grzejniki .

Jak będziesz zainteresowany to wal na priva .

POZDRAWIAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłłłuuuuugiej przerwie - przerwie aktywnej bo pasywnie przeglądam forum od czasu do czasu.

Ciechanka rozpisywała się na temat mojego zdrowia psychicznego - i stwierdziła, że nic mi nie grozi - ale przy jej częstotliwości zmian decyzji nie byłbym tego taki pewien.

Pozdrowionka :D :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....przy jej częstotliwości zmian decyzji nie byłbym tego taki pewien.

 

Uuuuu Dzikusku, to koniecznie musicie się zjawić na najbliższym spotkaniu terapeutycznym grupki! W programie pod roboczym tytułem "Jak przetrwać?"- między innymi:

- ....podwyżkę Vatu

- ... niedobór wiosny

- ... kobietę, która zmienną jest

- ...mentalność ekip wykonawczych, która zmienną niestety nie jest, a by się przydało

- .... oraz wiele atrakcji przewidywalnych oraz niekoniecznie!

 

Tak czy inaczej, co z tą knajpką???? Jak tam, Leszku, Twoje rozpoznanie ogniem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezwany do tablicy już zdaję relację z Rolling Stone.

:D Boczna salka całkiem sympatyczna i w miarę cicha, ale o samej sali nie mogę tego powiedzieć (hałas muzyczny). Co do sławnego przybytku; zgodnie z obietnicą zwiedziłem tylko ten męski; :wink: nie jest tak źle. Może to spowodowane było tym, że po północy się rozeszliśmy, ale jak dla mnie znośnie.

Jak dla mnie, jeśli tylko da się zarezerwować boczną salkę to będzie lepiej niż w Dwóch dłoniach. :)

Pozd.

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna99 jak sprawdzisz te otrzymane namiary na różne ekipy budowlane-to daj znac, chętnie skorzystam, szukam w zasadzie takich naprawde sprawdzonych , bo z tych którzy nam robili fundamenty nie bylismy zadowoleni!

 

Panowie z łódzkiego forum, hmm..., my Panie czekamy dziś na życzenia od Was i wirtualne kwiecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kwiatki:)

 

A propo no to dokonamy chyba jutro pierwszego zakupu budowlanego:)

Niestety drogirej stali, zapierałam się ze nie będzie źle ale zdrożała z 1,60 na 2,35-2,45 hmmmmm, a my mamy kupić za 2,20zł. brutto.

Tę różnicę potrącę mężowi z kieszonkowego, bo to pzrez Niego tak drogo:))) a co na kogoś musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze życzenia dla PAŃ - uśmiechu nie tylko dziś ale na co dzień, wszak jast Was więcej w Klubie Budującym niż facetów... to coś znaczy - ze strażniczek domowego ogniska stałyście się jego twórczyniami, co nie wszyscy potrafią docenić. Trzymajcie się, bądźcie dzielne, nie dajcie się wykonawcom, kierownikom budów, i innemu tałatajstwu i pamiętajcie, że na nas zawsze możecie liczyć :)))))))).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku to zima jest wyjątkowo upierdiwa , nie pamitam aby przez ostatnie 20 lat przez trzy miesiące non-stop leżał śnieg .Owszem bywały zimy bardziej mrożne deszczowe ,ale tak jak w tym roku to jeszcze nie było. Od 01-01-2004 do dnia dzisiejszego śnieg zniknął na 3 dni .

WIOSNO PPRZYBYWAJ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...