Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Witam po tygodniowej przerwie (byłam na szkoleniu bez dostępu do netu). Widzę, że zaniepokoiliście się moim zniknięciem. Ale powróciłam.

Domku prawie nie poznałam. Wszystko wygląda super. Powoli zaczyna być widać koniec.

Co do spotkania zgłosiło się ok. 6 osób ale liczę na jakieś 15.

Leszku rezerwować salkę w Rolling Stone? Jak zapadnie decyzja to dziś zadzwonię i zarezerwuję (piątek na 19).

Pozdrawiam Ciechanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich.

U mnie po burzliwej sobocie będziemy bogatsi o aramaturę sanitarną i glazurę do łazienki, ale ubożsi finasowo. :wink: :wink:

Teraz jest dylemat jaki piec gazowy do CO, ale myślę, że do końca tygodnia się wyjaśni.

Co do spotkania, niech będzie na mnie: Rolling Stone - koniec i kropka.

Pozd.

Leszek

PS.

Ciechanka, jeśli można prosić to zabukuj tę małą salkę w Stone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około południa zarezerwuję salkę (jak tylko otworzą przybytek rozrywki zwany Rolling Stone).

My w sobotę zakupiliśmy panele na górę naszego domku. A dziś panowie stwierdzili, ze aura sprzyja i zrobią taras. Muszę tylko podjechać i zaakceptować plan mojego męża. Poza tym kładą resztę kafli, powoli rozglądać się bedę za wykonawcą mebli kuchennych - może macie kogoś fajnego w rozsądnej cenie. Nadal również na tapecie malarz od farb dziwnych (przecierany Beckers), oraz nieustająco dobry parkiet - bo zrobiłam mały przegląd ale jeszcze nie zdecydowałam.

Wobec tej miłej wiosennej aury może czas przyciąć tuje????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powoli beda konczyc ocieplac poddasze...a potem pewnie system alarmowy wejdzie na tapete...

 

Pogoda piekna....a tu sie uczyc jeszcze musze...wrrrr

 

Pozdrawiam.

 

PS. W piatek zdaje sie, ze bede ale najprawdopodobniej dopiero po siatkowce, czyli po 22giej. Czy o tej porze jeszcze bedziecie...czy nie mam juz o czym marzyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak nie chciałam nikogo angażować. Projekt kuchni już mam (zrobiony przez architekta wnętrz - do tego robiona była elektryka itd). Chodzi mi bardziej o jakąś firmę, która robi juz kuchnie wg zrobionego projektu. Myślałam o kuchni z MDF (fronty), korpusy z płyty. Choć powiem szczerze jak zobaczyłam kuchnię z drewna wiśnia bądź czereśnia przypalana u LUŚKI to mnie powaliła. Chciałąbym zorientować się jakie byłyby koszty wykonania mebli z zamontowaniem mojego sprzętu (bo już kupilismy). Za to chętnie w piątek posłucham sugestii na temam projektu, który już mam.

Rozumiem, że Agata i Darek na spotaknie też się wybierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciechanko to wyślij nam projekt ten co masz a ja Ci go wycenię wg naszego cennika bo tak się składa ,że mamy sklep z meblami kuchennymi i akcesoriami. Ja Cię absolutnie nie namawiam abyś te meble kupiła u nas ale będziesz miała punkt zaczepienia. Po za tym architekci wnętrz często projekty kuchni robią niewłaściwie .Jak mi przeslesz projekt to Ci wytłumaczę .Jeżeli podoba Ci się lite drewno to różnica między MDF nie jest aż taka duża bo chodzi tu tylko o cenę frontów . Natomiast istotną rzeczą jest blat ,bo tu rozbierzność cenowa jest ogromna od 50 PLN do 1000 PLN za m2 .

W piątek oczywiście będziemy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ciechanko, cóż byśmy bez Ciebie zrobili.... :lol: Ja będę, ale jeszcze nie wiem w jakim składzie finalnym. Od dwóch dni boli mnie ząb i jest to jakaś poważniejsza sprawa :evil: . Mam nadzieję, że do piątku wyjaśnię i mimo wszystko przypełznę jakoś. U mnie już co poniektóre roślinki puszczają pączki, ale ze stopionego śniegu zrobiło się bajorko. Pies po każdym wyjściu do prania. Już na mnie nawet patrzeć nie chce, jak wraca z ogródka...

Pozdrawiam wiosennie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłam, że jest Ania to pomyślałam też się odezwę. Niestety w sprawie podłogi nie pomogę co więcej sama mam prośbę. Może ktoś się zna na wannach z hydromasażem. Oczywiście chciałabym coś najlepszego z najtańszych. Spędziłam czas jakiś na stronach POOLSPA i KOŁO no i czas zupełnie stracony bo wyszłam głupsza niż weszłam. Czy to jest w ogóle porównywalne :roll: HELP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem jaki jest to od dwóch dni nie mogę dodzwonić się do Rolling Stone - cały czas włącza się fax. Jeszcze dziś będę próbowała. Wychodzi na to, że na razie akces zgłosiło 10 osób ale nadal liczę na 15.

Agatko i Darku - chętnie skonsultuję się z Wami w kwestii kuchni. Dzięki. Wezmę ze sobą projekt.

Co do podłogi za poddaszu - my tańszym nakładem zdecydowaliśmy się na panele (cena w zależności od tego na co się człowiek zdecyduje - już w miarę przyzwoite - około 30-40 zł no i układanie takiej podłogi bez porównwnia do cen parkietu - parkiet na gotowo około 80zl za metr natomiast panele około 10zł na metr). Parkiet jak obliczyłam ostatnio wychodzi wszystko razem 180zł za metr - parkiet + robocizna.

Co do wanny z hydromasażem - zdania jak zwykle podzielone. My kupiliśmy panel prysznicowy a wannę zwykłą. Wolę od czasu do czasu skorzystać z jakuzzi na basenie i nie mieć problemów z konserwacją itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...