Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze dziś dowiem się wszystkiegi i po południu dam Wam znać co do miejsca naszego spotkania. Już się cieszę bardzo.

Proszę wszystkich o przyniesienie zdjęć planów, jak również namiarów na solidnych wykonawców a także adresów fajnych miejsc z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi.

Faktycznie Ci, którzy finiszują mogą podzielić się swą wiedzą i doświadczeniami.

Agatko i Darku jak uda mi się dziś zeskanować projekt mojej kuchni to Wam wyślę i pogadamy jutro.

Pozdrawiam wszystkich w miły czwartkowy poranek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zagmatwałam w sprawy spotkaniowo-budowlane, że zapomniałam skomentować zaproszenia Tommco.

Super idea - czy to będą zdjęcia robione przez Ciebie??? (Skandynawia zawsze mi się podobała). Dlatego jak tylko będę mogła to chętnie się wybiorę na tę wystawę. Dzięki za zaproszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć mojego autorstwa raczej tam nie będzie...powód jest prosty...robiąc je nie wyłączyłem datownika, a głupio wyglądałyby zdjęcia na wystawie z datą.

Zaprezentowane zdjęcia są autorstwa członków Stowarzyszenia oraz ich przyjaciół. Przedstawiają głównie krajobrazy, ale także rzeczy charakterystyczne dla Finlandii.

Jeśli tylko się uda...będzie można na wystawie spróbować pulli (tradycyjne ciastko fińskie) i salmiaków.

 

Jeśli chodzi o spotkanie piątkowe, to pewnie pojawię się koło 22giej.

 

Rozumiem, ze spotykamy się w Dublinie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommco, ciekawe kim jestes studentem? wykładowcą?

Na pewno kimś związanym z GTiH, jesli tak to moze znamy sie z zajęć?

 

Aktualna Studentka

(oraz siostra byłej studentki, ktora była na stypendium w Finlandii (troche to zagmatywane ale wyjasnie jutro :wink: ))

 

PS. Troche mam zamet w glowie odnosnie miejsca naszego spotkania o 19.00, a nie moge teraz czesto wchodzic na forum, bo mężuś zagranica a ja mam full pracy. w każdy razie jutro przyjdę prosto z roboty, sorry, że pewnie będę w oficjalnym ubranku, ale nawiedza mnie jutro ambasada portugalii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agato i Darku jestem architektem i zdaża mi się projektować kuchnie(nawet teraz nad tym pracuje), mam nadzieję że błędów nie popełniam :wink:, ale jeśli możecie to podzielcie się ze mną Waszymi spostrzeżeniami na temat tych błedów, chetnie poznam opinię osób znające tajniki mebli kuchennych od "podszewki". Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

Prywatnie też szukam dla bliskiej mi osoby mebli kuchennych więc może podacie mi namiary na swoją firmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Łodzianie!

 

Z tego co widzę, spotkanie przenosimy w kierunku Dublinu, niemniej jednak z tego co dobrze pamiętam, to z pogadaniem w piątek wieczór może byc tam spory kłopot, bo strasznie łomoczą muzyką, a w piątek może tam byc póżniej regularna "potańcówka".

W najgorszym razie pozostanie zmiana lokalu.

 

Pozdrawiam

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...