Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Tommco Zadzwoń do mnie tylko, że chcesz wpaść, to się umówimy. "Na ogół" jestem w domu. Drzwi Budrexu jw. upustów żadnych, termin - nam powiedziano, że nawwet 6 tygodni, tyle maja zamówień. Ale cena stała do końca kwietnia. Mnie to nawet "pasi', ze tak długo trzeba czekać (jeszcze tynków nie ma!).

Za drewniane schody dębowe to dobra cena. Jak zrobisz to zobaczę ( :lol: )

Agata i Darek Przez tą paskudną pogodę nie byłam u was, ale myślę, że co się odwlecze to nie uciecze. Może byście dali namiary gdzie można do Was pojechać "do pracy" - wtedy na spokojnie można pogadać.

Ja mam szambo betonowe, prostokątne 2x5 m3. Razem z transportem i dźwigiem - 2800 (na jesieni). Są gdieś spod Radomia (chyba?)

 

Wszyscy pozytywnie zakręceni - łączcie się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Odnośnie mapki dajcie mi trochę czasu, bo teraz jestem budowlano nakręcony, chociaż pozytywnie też. :D

Szkoda tylko, że taki spłukłany.

Agata i Darek myślałem, aby się do was uśmiechnąć odnośnie naszej kuchni, ale budżet mamy dziurawy jak w naszym państwie, więc to dalsza przyszłość (niestety). :(

Ale kocioł mam już zamówiony Ariston 1-funkcyjny z zasobnikiem wiszący.

Teraz czekam na kominkarza, aby zainstalował Tarnavę. Pora jeszcze szukać glazurnika, bo łazienka czeka.

Pozd. :D :D :D

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie w kwestii glazurnika ile kosztuje położenie m2 płytek a szczególnie czy cena jest wyższa wzależności od tego czy zwykłe płytki czy mozaika????

Co do schodów MOBBIEGO ja niestety kompletnie nie mam orientacji przestrzennej i dopiero po rzuceniu na coś okiem mogłabymn coś powiedzieć - więc tu radą nie posłużę.

LUŚKA - w domku jak zwykle coś do zrobienia - szkoda, że takie ładne szybki.

U mnie jak zwykle szaleństwo - okazało. się, że wanna na jednym boku jest lekko wklęsła- zgłosiłam reklamację no i oczywiście czekam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciechanka: u mnie płytkarz za m2 bierze 25 zł (niezależnie, czy w karo, czy nie) i 6 zł/mb za cokolik. Co prawda zaczął od 30 zł/m2, ale przekonała go ilość m2 (koło 100). Dodatkowo udało mi się wynegocjować, że kafelki 10x10 w kuchni ułoży mi również w tej cenie, szczęśliwy co prawda nie był, ale business jest business. :wink:

 

Pozdrawiam wracając do zdrowia

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Drodzy,

Dzięki Wam serdeczne za współczucie, bo nic mi nie lepiej. Drzwi wyglądają okropnie :cry: :cry: :cry: Dojrzałam do decyzji, że albo dziury zostawię albo dam jakiś plastik szklanopodobny. Oba wyjścia do kitu, ale szybki jak widać nie mają racji bytu..... No nie, jeszcze do rymu....

Co do mapki - damy Ci Leszku trochę czasu - tak z 48 h, jak w porządnym areszcie :lol: :lol: :lol: No dobra, tydzień! Ale już się więcej nie targuj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Anna99widziałem twój domek, byłem go zobaczyć w niedzielę, wszystko zamknięte. Domek śliczny. Też już bym chciał być na tym etapie.

 

Po spotkaniu byłem na swojej działce. Wcześniej przywieziona ziemia została rozplantowana spycharką. Wody u mnie mnóstwo, co mnie lekko już załamuje.

 

Czekam teraz na następne spotkanie, gdyż nie ze wszystkimi sobie pogadałem. Myślę, że razem coś wymyślimy.

 

Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu99, Leszku: Powiedzcie mi z jakiego drewna są te drzwi Budrexu?

 

Lusiu Może rzeczywiście będziesz musiała pomyśleć o jakimś pleksiglasie....ale to nie to samo. Na szczęście szyba to rzecz nabyta...i przecież nie lustro...mogło być gorzej.

 

Agatko i Darku Co to znaczy kłaść płytki na tzw. drucik? Czy chodzi tu o miedziany pasek zamiast fugi??? czy coś podobnego?

Jak możecie to dajcie na priva namiar na Wasz sklep. Może kiedyś Was odwiedzę i popatrze co macie i za ile :lol:

 

Honorato Tak jak mówi Ania99, tamten rysunek był jakiś taki bardziej z....jajem (chyba źle dobrane słowo)

 

Leszku Zaśpiewamy Ci chórkiem....jak znajdziesz troszkę czasu, to prosimy o mapkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommco drzwi z Budrexu wewntrzne wzięliśmy buk typ Anna nr nie pamiętam już który i dwa razy Ambasador (do wiatrołapu i do suteryny). Zewnętrzne to były Leo 304 w kolorze teak.

Honoratko mnie tam się ten nick też podoba jest taki dziewczęcy. :wink:

Agata i Darek czy możecie powiedzieć coś na temat fug do kuchni, aby nie tłuszcz ich się nie imał (podobno jest coś takiego).

Luśka a dlaczego szybka nie może być jednak szklana, jeżeli jest dobrze wsatwiona to nie powina się stłuc??

Areksam jeszcze trochę ciepełka i woda zniknie. Ale czy to znaczy, że masz tereny gliniaste jak tak słabo wsiąka ta woda?.

Pozd. pozytywnie zakęconych

Leszek [/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku pozytywnie nakręcony zzzrób mapę!!! tdxls, jak go spotkasz to mu powiedz :wink:

Luśka rzeczywiście kwas z tymi szybkami, współczuję gorąco !!!

 

Ponawiam hasło: szukam baraczka, pakamery dla ekipy budowlanej

 

Honoratko niestety cięzki temat. Ja szukałam 2 miesiące, dawałam ogłoszenia i wszyscy dzwonili, ze chcą kupić dostawałam szału:)

Udało mi się "wypożyczyć " -ale to chyba fartnęło Nam się. Kupowałam gratkę od 7-7,30 czytałam od 8,00 dzwoniłam o 08,30 mąż jechał obejrzeć. Typowy barakowóz sprawny na kołach to koszt 5000,00zł. + transport. (ciągnik, star), ale takich w ofertach znalazłam 2.

W większości to kontenery budowlane blaszane za 3000-5000zł. + transport ( dźwid, star). A te za cenę 500-1500-2000 to na wc się nie nadawały:(. Lepiej już kupić gotowy blaszany garaż za 1100,00 z montazem i przywózką - jezeli to na narzędzia. Jak dla ludzi do spania - to trochę cięzko było z szukaniem :(

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu dziękuję za info o baraczku, tak naprawdę zalezy mi na tym żeby był to na czas budowy składzik na narzędzia + ew. miejsce do zrobienia sobie herbaty i zjedzenia kanapek dla budowlanców, bo nie zamierzam ich nocowac ani dozywiać, piszesz coś o nowym blaszaku za 1100 z montażem, z kąd ta oferta, proszę o szcegóły, taką cenę mogę zaakceptować!

Cały czas do wszystkich jednak ponawiam apel o taki składzik, moge go również wypożyczyć!

Co do obrazka pod moim imieniem, to po pierwsze jest niewątpliwie bardziej wiosenny (tamtem wróci na zimę), a po drugie,troche bliższy prawdy, w końcu jestem blondynką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...