Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Mam pytanie: Gdzie kupić listwy startowe do styropianu 16cm?

Patrzyłem na Allegro i tam znalazłem max. 150mm.

Wysłałem emilka do Murzimer`a w Aleksandrowie, ale jak na razie bez odzewu.

Może jakieś inne rozwiązania znacie? Któryś wykonawca mówił mi kiedyś o jakimś mocniejszym kątowniku zamiast tej listwy.

pozdrawiam ciepło

GF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ile może kosztować założenie folii na dach i odeskowanie?taki dach musze zostawić na zime.

 

Eeee ... folia i deski, czy deski + papa - raczej ?

U mnie z tego co pamiętam, choć płaciłem "kompleksowo" za m2 dachu, dekarz brał bodajże 10 zł/m2 deskowania + papa...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kominy masz pewnie tylko 2 paleniskowe a 3 to wentylacyjny , zredukować to wszystko mozna tylko pytanie czy będziesz miał potem dobrą wentylacje - chyba że jakias wentylacja mechaniczna...

Ja miałem w projekcie 3 kominy - dodałem jeszcze jeden - 3 kominy systemowe Schidela i jeden z cegły murowany pod kominek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługi Remontowo - Budowlane Województwo Łódzkie(okolice Łodzi,Zgierza):

Firma oferuje usługi z zakresu :

- Docieplenia budynków

- Tynki

- Płyty karton-gips

- Sufity podwieszane

- Scianki działowe

- Gładzie gipsowe

- Malowanie

- Tapetowanie

- Płytki

- Podłogi

 

Tel.Kontaktowy-661750197

Tel.Kontaktowy-698682137 po 17.00

 

Solidnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - spotkanie wcale nie musi być w piątek :) może sobota ? albo czwartek? trzeba ino wyrazić chęć uczestnictwa i określić swą dyspozycję :)

a gdzie- no coż myślę ,ze tym razem możnaby gdzieś bliżej centrum , coby każdy miał w miarę blisko :)

 

 

Kropi - dzięki za kuchenkowe info , muszę przemyśleć kwestię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszystkich po przerwie...

Mój domek jest już zadaszony.

Teraz zaczynają się schody z planowaniem, co po czym...

Mam pytanie- chciałabym założyć balustrady i nie wiem kiedy się to robi, przed ociepleniem, czy po, a może najpierw haki, a potem cała reszta?

I co sadzicie o miksokrecie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany, na naszej tablicy ktoś powiesił solidnych tynkarzy :o :lol:

To taka rzadkość, że aż musiałam napisać. Kto następny ich przetestuje?

 

A co do miksokreta - skraca znacznie tynkowanie. Już dla tego samego warto. Mnie tynkarz tradycyjny powiedział "3 tygodnie" a z maszyny - 4 dni :D Choć prawdę mówiąc jedna i druga ekipa była do bani, jedni spaprali u sąsiada, drudzy u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota, sobota

mniej ludzi na drogach i łatwiej z domu wyjść

 

A tak przy okazji - gdzie można kupić tani (do 1500) i dobry laptop, taki cor2 1,6 min 2GB RAm itd. Wiem, w erze, ale jeszcze gdzie?

 

 

 

 

w USA

 

kupowałem ostatnio w Careffurze - placiłem 1400zł/netto czyli jakies 1708zł/brutto

 

Toshiba Satellite Z PROCESOREM INTEL CORE DUO 2x 1,73GHz, 2GB PAMIĘCI RAM,DYSK TWARDY 200GB SATA2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , nie mogę znaleźć nigdzie info o ocieplaniu fundamentów , ta wyszukiwarka na muratorze jest totalnie do bani !!! czy ktokolwiek zgłaszał ten fakt do muratora ????

 

 

Ale wracając do ocieplania fundamentów:

1 - czy ocieplanie ma sens ?

2 - jakim styropianem ?

3 - ile płaciliście za metr robocizna + materiał ?

 

zastanawiamy się czy w ogóle to robić - nasz kumpel nie robił i żyje :) z drugiej jednak strony mamy dosyć wilgotno na działce ...

 

 

 

Czy widzieliście nowe płytki z Paradyża - Sensual ? wooooowwww dla nas bomba , tylko cena rozwala jak atomówka :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...