Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hm, tylko nie jestem pewna tej forumowej tradycji, czy to jest hasło?

 

To stara od zarania grupy tradycja, "nowi" na spotkanie jako wkupne przynoszą tyle pólitrówek ile maja zamiar mieć m2 w domu.

Opijamy po kolei każde pomieszczenie.

Zaczynamy zawsze od wiatrołapu i przechodzimy do kuchni.

Jednostki są w stanie "wyjść" do salonu ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol: :lol: :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, tylko nie jestem pewna tej forumowej tradycji, czy to jest hasło?

 

To stara od zarania grupy tradycja, "nowi" na spotkanie jako wkupne przynoszą tyle pólitrówek ile maja zamiar mieć m2 w domu.

Opijamy po kolei każde pomieszczenie.

Zaczynamy zawsze od wiatrołapu i przechodzimy do kuchni.

Jednostki są w stanie "wyjść" do salonu ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol: :lol: :lol:

 

pozdrawiam, majki

 

UFF, i są już plusy małego domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szopę drewnianą

 

Żona po przeczytaniu gałtownie zaprotestowała, przeciwko takiemu nazewnictwu :lol:

Także, tak tylko przekazuje uwagę ... :D

 

pozdrawiam, majki

 

W takim razie przepraszam żonę i oczywiście mały drewniany domek :D

 

A na obalanie zapraszamy jak się cieplej zrobi, u nas jeszcze ogrzewania brak. Chociaż gdyby kilku nowych forumowiczów przyszło to zapewne gorąco by się zrobiło nawet w najtęższe mrozy i wątpię czybyśmy zdążyli do tego salonu dojść.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha miałam sięspytać

majki ile m3 drewna "weszło" ci w więźbę?

 

TAK LICZĘ I LICZĘ ZETAWIENIE WIĘŹBY KTÓRE DOSTAŁAM OD MEGO ARCHITEKTA - GŁĄBA. sory za kapslok i mi wychodzi że na mój prosty 260m2 dach mam 12,5m3 drewna :o

 

Tyle co piszesz to u nas weszło na deskowanie dachu :roll:

Dalsze blisko 17 m3 na samą więźbę ...

Tyle tylko, że miałem swoje drzewo, więc było taniej ... :wink:

 

Ale teraz "szumi mi las" nad głową z drzew sadzonych przez Dziadka ... 8)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - którą wełnę polecacie do ocieplenia dachu Isover czy Rockwool ?.

 

Pozdrawiam

Tą, którą zażyczył sobie pan ocieplacz, bo mniej pyli. Isover chciał. No to kupiłam mu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamiast wełny użyłem Ekofibru - najpierw zrobiono płyty a potem na płyty został wdmuchnięty ekofiber.

A co jest lepsze to nie mam pojęcia.

cenowo podobnie

ekofiber miał tą zalete ze wszędzie wlazł ;) no i nasypało go sie tyle ile dało a wiec w niektórych miejscach dużo wiecej niż w projekcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do okien :D mam pytanie jeszcze w kwestii ubezpieczeń domów, zapewne ubezpieczaliście swoje chałupki, co wasz ubezpieczyciel wymagał odnośnie okien...i czy mieliście z tego powodu jakieś zniżki 8) Jutro wybieram się do PZU więc dowiem się czego oni wymagają (okucia, szyby antywłamaniowe itp.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do okien :D mam pytanie jeszcze w kwestii ubezpieczeń domów, zapewne ubezpieczaliście swoje chałupki, co wasz ubezpieczyciel wymagał odnośnie okien...i czy mieliście z tego powodu jakieś zniżki 8) Jutro wybieram się do PZU więc dowiem się czego oni wymagają (okucia, szyby antywłamaniowe itp.)

Ja ubezpieczalam w zwiazku z kredytem, wiec standardowe ubezpieczenie:/ Kwestia dobrych okien czy drzwi antywlamaniowych niemiala zadnego znaczenia:/

Chociaz teraz sobie tak mysle, ze pewnie dlatego ze to budowa, a inaczej pewnie jest ubezpieczajac juz dom oddany do uzytku (masz juz pozwolenie??)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...