Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Oj pusto tu pusto. Ale chyba faktycznie wszyscy budują.

Zamówiłam wczoraj parkiet - dąb natur - bardzo ładny -po ułożeniu mam nadzieję, że będzie równie ładny. U nich zamówię także parapety i stopnie na schody. Zostanie tylko balustrada. Czkam nadal na odzew Gregga i MILeq co wybrali.

Kuchnia już wyceniona z wszystkim (plus zlewozmywak i bateria - szary fragranit). Tylko montaż zamówię dopiero na początek czerwca (po cyklinowaniu parkietu).

Także czerwic stajesię całkiem realny. Jestem zachwycona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych, spokojnych, wesołych, rodzinnych Świąt, a Wielkanocny zajączek niech spełni Wasze marzenia.

Postaram się mu to przekazać osobiście, bo od św. Mikołaja dostałem na niego namiary

I dużo takich jak na tej stronie:):http://images.google.pl/images?q=tbn:pjz5Dnt90gwJ:www.rabbit.org/graphics/easter/gold-egg.gif

 

 

PS. Ja dziś byłem w Srocku. Rzeczywiście fajne mają te drzwi. Już jestem zdecydowany na nie. Teraz muszę tylko umówić się na pomiar...i zamówić.

Byłem też w Labradorycie oglądać kamienie kandydujące na moje parapety. Niektóre były cudne...niektóre zupełnie zakręcone...ja z tego wszystkiego chyba pójdę na kompromis i wezmę marmur Madeira Beige albo Moca Creme. Całkiem ładnie się prezentuje.

 

Jutro znowu się będę użerał na działce...mają zakładać alarm i kończyć to ocieplenie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wam faaajnie....

 

Honorato, nie martw się, ja np. patrzę "z pozytywną zazdrością" na Twoje fundamenty, ja nawet nie miałbym gdzie ich wylać, nawet gdybym miał za co (a też nie mam) ;)

 

Co do przyłącza - tak się zastanawiam (bo lubię :) ) - czy robić napowietrzne "na razie" a potem ewentualnie uziemić (za 20 lat), czy od razu porządnie - jaka jest różnica w kosztach? Słup mam w granicach działki...

 

Co do telefonu to pamiętajcie, że TPSA (i dialog chyba też) daje coś takiego co się zowie radiolinią, idzie toto po starych częstotliwościach centertelowskich, płaci się jak za normalny abonament, dostaje się skrzynkę z antenką i wio! żadnych wykopków robić nie trzeba.

 

Co do Świąt to jasne, że życzę wszystkim mokrego dyngusa - bo to ponoć przynosi szczęście, bogactwo i powodzenie u dowolnie wybranej płci :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy wszystkim budującym w okolicach Łodzi życzy Ania99

 

http://www.wielkanoc.pl/strona/images/index_36.gif

 

U Was juz Święta? :o Ja właśnie skończyłam "pertraktacje" z grupą poleconą przez Grega. Grzesiu, utargowałam co sie da, w maju zaczynają. I pochwal sie na forum swoja balustradą. Jest piekna!!! Dla nas Święta są przerywnikiem w pracach budowlanych. Zaraz po nich wchodzi tynkarz do ścian wewn. i wylewek. Mam nadzieje, że do maja wyschną.

Wiecie, mimo paskudnej pogody świat jest piekny. A to dzieki Wam, że mam nowych przyjaciół, "mały domek" rośnie w oczach, idzie ku dobremu. Życzę wszystkim optymizmu, pogody ducha i radości z najmniejszych nawet sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy wszystkim budującym w okolicach Łodzi życzy Ania99

 

http://www.wielkanoc.pl/strona/images/index_36.gif

 

U Was juz Święta? :o Ja właśnie skończyłam "pertraktacje" z grupą poleconą przez Grega. Grzesiu, utargowałam co sie da, w maju zaczynają. I pochwal sie na forum swoja balustradą. Jest piekna!!! Dla nas Święta są przerywnikiem w pracach budowlanych. Zaraz po nich wchodzi tynkarz do ścian wewn. i wylewek. Mam nadzieje, że do maja wyschną.

Wiecie, mimo paskudnej pogody świat jest piekny. A to dzieki Wam, że mam nowych przyjaciół, "mały domek" rośnie w oczach, idzie ku dobremu. Życzę wszystkim optymizmu, pogody ducha i radości z najmniejszych nawet sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Grzegorzu ,

 

budujemy się w Skoszewach. Te pułapki , o których mówię to SZCZEGÓŁOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA , który gmina sobie tam opracowała ( za publiczne pienišdze )nie baczšć na granice własnociowe , odległoci od drogi, jakie logiczne linie rozgraniczajšce itp. Jednym z lepszych założeń tego planu ( zgłoszę go chyba do konkursu o Złotš Muszlę ) było zaprojektowanie w rodku tej uroczej , niewielkiej osady RYNKU.

RYNEK to jest to , czego wie Skoszewy potrzebuje najbardziej . A przez naszš działkę cišgnie się przez sam rodek wirtualny CIĽG PIESZY prowadzšcy od wirtualnego RYNKU do jakże rzeczywistych pól i lasów.

 

Dlaczego to jest pułapka ? Bowiem dowiadujšc się o statusie działki uzyskalimy wypis z planu gospodarowania mówišcy o tym , że jest to działka budowlana. O cišgu pieszym dowiedzielimy się już po zakupie projektu i musielimy długo kombinować , żeby dobrnšć do szczęliwego finału.

 

Kropi : niestety , dopóki Twoja gmina nie opracuje i nie zatwierdzi nowego planu zag. , nie wyda raczej zgody na podział działki .

 

 

Mimo to polecam to miejsce , jak ktos chce podam numer tel do osoby sprzedajšcej tam działki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak na grupie łódzkiej pustawo, wszyscy budują!!!

 

Ja mieszczę się w tych kryteriach i prawie w ogóle nie mam wolnego czasu, nawet aby przygotować się jakoś do Świąt Wielkanocnych.

Wszystko w biegu.

 

Najserdeczniejsze życzenia Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz Mokrego Dyngusa dla Was i dla Waszych rodzin

 

 

Mobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim życzę niezapomnianych chwil z najbliższymi i nieważne ile by niebyło potraw.. to aby atmosfera spożywania święconki była w miłości, przyjaźni i pokoju z tymi których kochamy i aby taki nastrój dotrwał do następnych świąt!!!

 

Czego wam z całego serca życzy emems z mężem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Wielka Noc nastanie,

dużo szczęścia i radości,

które niechaj zawsze gości

w dobrym sercu, jasnej duszy

i niech wszystkie żale głuszy.

Nie mam daru do pisania,

a tym bardziej do składania

życzeń miłych i serdecznych,

a do tego pożytecznych,

tak więc teraz tutaj stąd

ŻYCZĘ CI WESOŁYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominoxs dzieki za info.

 

A czy przypadkiem nie biegnie tam gdzies blisko planowana autostrada?

Ogladalem w gminie studium zagospodarowania przestrzennego i widzialem blisko Skoszew ta nieladna gruba kreche ....

 

Wybieram sie jutro na objazd okolicy..

 

Wszystkim zycze dobrych i spokojnych swiat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...