Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Contel, klikaj razem ze mną :wink: :

1 w lewym górnym rogu strony Grupy Łódzkiej wciśnij: "Profil"

2 znajdź panel zatytułowany: "Panel kontrolny emblematów" (na samym dole strony "Profil")

3 wpisz w okno obok podpisu: "Odnośnik do zewnętrznego Emblematu:

Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzystać" adres tak jak pisał majki.

4 wciśnij: "wyślij"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poczytałam dziennik Suzis - załamka :(:(:( bardzo współczuję i życzę wytrwałości - nie dajcie się tym partaczom, walczcie ! Człowiek żyły sobie wypruwa by mieć choć cząstkę marzeń spełnionych , kosztem wyrzeczeń i z bankiem na karku niemal do końca życia , a takie skur....... wrrrrrr popaprańcy cholerni ! ... szkoda słów ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poczytałam dziennik Suzis - załamka :(:(:( bardzo współczuję i życzę wytrwałości - nie dajcie się tym partaczom, walczcie ! Człowiek żyły sobie wypruwa by mieć choć cząstkę marzeń spełnionych , kosztem wyrzeczeń i z bankiem na karku niemal do końca życia , a takie skur....... wrrrrrr popaprańcy cholerni ! ... szkoda słów ...

 

Ale to zaczyna być coraz bardziej ... "popularne" :evil:

Nitubaga, malka na forum też prowadzą dzienniki gdzie jest wiele baboli ...

My mieliśmy dziada do stanu surowego ... :cry:

Tępić i jeszcze raz tępić :evil:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzis trzymaj się....w Łodzi jest firma http://www.mosaicon.pl/ ale cen nie znam...

mada lena wielkie gratulacje! No teraz już będziesz miała o kogo się martwić do końca życia :lol: Nas właśnie grypa powaliła, najmłodszy zapalenie uszu, koszmar :evil:

 

 

Mam pytanie ile płaciliście za rozprowadzenie hydrauliki w domu (c.o, kanaliza, podłączenie kotła i grzejników itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zresztą nic tak nie cieszy jak praca wykonana przez siebie.

 

Mój mąż ma zdanie całkiem przeciwne.....

 

Ale nabawił się fachowcofobii i musi resztę robić sam. To koszmarnie ciężkie i przewlekłe schorzenie :roll:

 

To jest nas dwóch. Ciekawe, czy ta jednostka chorobowa atakuje tylko mężczyzn?... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zresztą nic tak nie cieszy jak praca wykonana przez siebie.

 

Mój mąż ma zdanie całkiem przeciwne.....

 

Ale nabawił się fachowcofobii i musi resztę robić sam. To koszmarnie ciężkie i przewlekłe schorzenie :roll:

 

To jest nas dwóch. Ciekawe, czy ta jednostka chorobowa atakuje tylko mężczyzn?... ;)

chyba tak, bo mężczyzna ma alternatywę - fachowiec albo zakasać rękawy...

Ja sama to sobie mogę nagwizdać, mam wybór - fachowiec albo nic. Choć ja powoli zaczynam mieć dość męża w roli fachowca. Jest koszmarnie powolny a ja nie mam środków nacisku.. Jeśc mu nie dać? Obiad za położone 5 m2 płytek? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzis trzymaj się....w Łodzi jest firma http://www.mosaicon.pl/ ale cen nie znam...

mada lena wielkie gratulacje! No teraz już będziesz miała o kogo się martwić do końca życia :lol: Nas właśnie grypa powaliła, najmłodszy zapalenie uszu, koszmar :evil:

 

 

Mam pytanie ile płaciliście za rozprowadzenie hydrauliki w domu (c.o, kanaliza, podłączenie kotła i grzejników itp.)

 

Robocizna ok 8 tys , dom ok 165 m2 , na dole wszedzie podłogówka plus 1 grzejnik w garażu , na górze grzejniki plus podłogówkaa w górnej łazience ale zasilana z powrotu grzejników , kotłownia z piecem kondensacyjnym ,w tym również podłączenie wody i kanalizy do domu z lini ogrodzenia ok 10 mb.

bez białego montazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zresztą nic tak nie cieszy jak praca wykonana przez siebie.

 

Mój mąż ma zdanie całkiem przeciwne.....

 

Ale nabawił się fachowcofobii i musi resztę robić sam. To koszmarnie ciężkie i przewlekłe schorzenie :roll:

 

To jest nas dwóch. Ciekawe, czy ta jednostka chorobowa atakuje tylko mężczyzn?... ;)

chyba tak, bo mężczyzna ma alternatywę - fachowiec albo zakasać rękawy...

Ja sama to sobie mogę nagwizdać, mam wybór - fachowiec albo nic. Choć ja powoli zaczynam mieć dość męża w roli fachowca. Jest koszmarnie powolny a ja nie mam środków nacisku.. Jeśc mu nie dać? Obiad za położone 5 m2 płytek? :roll:

 

 

No coś Ty , kobieta tez może zakasać rękawy i powiem Ci że zazwyczaj lepiej jej to wychodzi :):):) Ja bardzo chętnie położyłabym płytki - uwielbiam puzzle więc to byłoby coś w tym stylu :) tylko najpierw potrzebuję jakieś szkolenie. Może wiecie gdzie są szkolenia z zakresu wykańczania ??? wnętrz oczywiście :)

Wiem ,że Castorama robi jakieś pokazy , ale czy ktoś był na czymś takim , ma to sens?

Poza tym jako były pracownik firmy sanit-instalacyjnej umiem zamontować baterie , odkamienić słuchawkę prysznicową , wymienić perlator , naprawić mechanizm dolnopłuka a nawet zamontowac zlewozmywak z osyfonowaniem :) i to nic trudnego , jedyna pomoc jakiej czasem potrzebuję to siłowa , bom wątła :):):)

No i powiem Wam ,że bardzo bym chciała zrobić sama szafę wnękową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie położyłabym płytki - uwielbiam puzzle więc to byłoby coś w tym stylu :) tylko najpierw potrzebuję jakieś szkolenie. Może wiecie gdzie są szkolenia z zakresu wykańczania ??? wnętrz oczywiście :)

 

Poczekaj, poczekaj, ja nie długo zaczynam kłaść płytki w pom. gosp. Popełniłem kiedyś płytki w łazience w bloku i nadal się trzymają, więc mogę o sobie powiedzieć fffachhofffiec :wink: :lol: :lol:

Także zapraszam, nie wiem co nam wyjdzie i czy akurat to będą płytki ale popróbujemy :oops: :wink: :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zojka10 napisał:

suzis trzymaj się....w Łodzi jest firma http://www.mosaicon.pl/ ale cen nie znam...

mada lena wielkie gratulacje! No teraz już będziesz miała o kogo się martwić do końca życia Nas właśnie grypa powaliła, najmłodszy zapalenie uszu, koszmar

 

 

Mam pytanie ile płaciliście za rozprowadzenie hydrauliki w domu (c.o, kanaliza, podłączenie kotła i grzejników itp.)

 

CONTEL (- REAKTYWACJA napisał:

Robocizna ok 8 tys , dom ok 165 m2 , na dole wszedzie podłogówka plus 1 grzejnik w garażu , na górze grzejniki plus podłogówkaa w górnej łazience ale zasilana z powrotu grzejników , kotłownia z piecem kondensacyjnym ,w tym również podłączenie wody i kanalizy do domu z lini ogrodzenia ok 10 mb.

bez białego montazu.

 

Contel dzięki za odpowiedź, mam identyczną wycenę, tylko dom mniejszy 120m2 i bez podłogówki : grzejniki, kanalizacja, biały montaż...no i nie wiem czy szukać dalej :roll:

 

 

 

Jelonek72 napisał:

Ja bardzo chętnie położyłabym płytki - uwielbiam puzzle więc to byłoby coś w tym stylu tylko najpierw potrzebuję jakieś szkolenie. Może wiecie gdzie są szkolenia z zakresu wykańczania ??? wnętrz oczywiście

 

Jelonek ja kładłam płytki w kuchni (w bloku- ściany krzywe na maksa)

tylko docinać nie mogłam bo mi brzuch przeszkadzał :lol: byłam wtedy w ósmym miesiącu ciąży :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zojka10 napisał:

suzis trzymaj się....w Łodzi jest firma http://www.mosaicon.pl/ ale cen nie znam...

mada lena wielkie gratulacje! No teraz już będziesz miała o kogo się martwić do końca życia Nas właśnie grypa powaliła, najmłodszy zapalenie uszu, koszmar

 

 

Mam pytanie ile płaciliście za rozprowadzenie hydrauliki w domu (c.o, kanaliza, podłączenie kotła i grzejników itp.)

 

CONTEL (- REAKTYWACJA napisał:

Robocizna ok 8 tys , dom ok 165 m2 , na dole wszedzie podłogówka plus 1 grzejnik w garażu , na górze grzejniki plus podłogówkaa w górnej łazience ale zasilana z powrotu grzejników , kotłownia z piecem kondensacyjnym ,w tym również podłączenie wody i kanalizy do domu z lini ogrodzenia ok 10 mb.

bez białego montazu.

 

Contel dzięki za odpowiedź, mam identyczną wycenę, tylko dom mniejszy 120m2 i bez podłogówki : grzejniki, kanalizacja, biały montaż...no i nie wiem czy szukać dalej :roll:

 

 

 

Jelonek72 napisał:

Ja bardzo chętnie położyłabym płytki - uwielbiam puzzle więc to byłoby coś w tym stylu tylko najpierw potrzebuję jakieś szkolenie. Może wiecie gdzie są szkolenia z zakresu wykańczania ??? wnętrz oczywiście

 

Jelonek ja kładłam płytki w kuchni (w bloku- ściany krzywe na maksa)

tylko docinać nie mogłam bo mi brzuch przeszkadzał :lol: byłam wtedy w ósmym miesiącu ciąży :-?

 

 

A ja zamierzałem sam zrobić mebelki do pomieszczenia gospodarczego , ale skoro widzę ze Kobiety tak się palą do pracy to dziś oznajmie mojej małżonce że zgodnie z trędem panującym na forum muratora takie prace wykonują kobiety . :D :D

Ale będzie szcześliwa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...