Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Ej, no to im odpisz, że jak som takie cwane, to niech Ci przywrócą poprzedni nick ...

Nie podglądaj, tylko pisz tu razem z nami :p :wink:

 

pozdrawiam, majki

 

poprzednii nick też był contel , działał ponad dwa lata nikomu to nie przeszkadzało ,wyłączyli go z braku aktywności (choć aż takiej przerwy długiej sobie nie przypominam)

 

No wiem, pamiętam :D

Spróbuj zamailować do nich żeby Ci przywrócili stary nick ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam! moja brama jest firmy Wiśniowski, złot dąb, zapłaciliśmy 5100 zł.

http://www.wisniowski.pl/lng_pl/content/view/15/30/

 

http://images32.fotosik.pl/16/696dc41d5ff8bf49m.jpg

 

Pozdrawiam! Aneta

 

A jakie wymiary jak można spytać i jaka automatyka ?

A i w razie czego - gdzie kupowana ?

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś ma lub planuje zakupić piec wolnostojący czyli kozę, ale nie taki tymczasowy, tylko taki bardziej full wypas, i mógłby poradzić, gdzie w Łodzi bądź okolicach takowy zakupić. Poważnie się zastanawiam nad taką opcją zamiast typowego kominka, ale nie znalazłam nigdzie polecanej firmy o takim asortymencie z terenów łódzkich.

 

mogę polecić kozy z Romotopa, u nas handluje nimi np. Tapis

 

nasza jest taka:

 

http://lh6.ggpht.com/_9W7Ngu7DzqM/SW5BJ23QsyI/AAAAAAAACPw/xLgj86mhLV4/s144/100_4758.jpg

Ja mam kozę Dovre. Adres przedstawiciela wzięłam ze strony internetowej. Zdjęcie jet u mnie dzienniku.

ma jedną duużą zaletę - jest fabrycznie przystosowana do węgla, cokolwiek to znaczy. I palimy teraz weglem, bo drzewo wyszlo. I jest fajnie ciepło i ładnie nawet taki żar wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksawerów Sienkiewicza 15 telefon: 42/227 58 86

e-mail: [email protected]

web: http://www.jis.neostrada.pl

KOLO Łowicz Blich 21 telefon: 46/837 66 86

e-mail: [email protected]

web: http://www.ebramy.pl

DER-PARK-JACH Łódź Prądzyńskiego 22 telefon: 42/682 62 59

e-mail: [email protected]

JiS Łódź Liściasta 41 telefon: 42/655 05 29

e-mail: [email protected]

web: http://www.jis.neostrada.pl

METALBUD Łódź Włókniarzy 206 telefon: 42/633 01 14

e-mail: [email protected]

SUN-TECH Łódź Drewnowska 102 telefon: 42/654 81 35

e-mail: [email protected]

 

Nie ma mojego męża w domu i trudno mi ustalić nazwę napędu. Z opakowania ściągnęłam nazwę ale nie wiem czy dobrą Schellenberg Drive 600 N, austriackiej produkcji to wiem na pewno. Brama ma ponad 5 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś ma lub planuje zakupić piec wolnostojący czyli kozę, ale nie taki tymczasowy, tylko taki bardziej full wypas, i mógłby poradzić, gdzie w Łodzi bądź okolicach takowy zakupić. Poważnie się zastanawiam nad taką opcją zamiast typowego kominka, ale nie znalazłam nigdzie polecanej firmy o takim asortymencie z terenów łódzkich.

 

mogę polecić kozy z Romotopa, u nas handluje nimi np. Tapis

 

nasza jest taka:

 

http://lh6.ggpht.com/_9W7Ngu7DzqM/SW5BJ23QsyI/AAAAAAAACPw/xLgj86mhLV4/s144/100_4758.jpg

Ja mam kozę Dovre. Adres przedstawiciela wzięłam ze strony internetowej. Zdjęcie jet u mnie dzienniku.

ma jedną duużą zaletę - jest fabrycznie przystosowana do węgla, cokolwiek to znaczy. I palimy teraz weglem, bo drzewo wyszlo. I jest fajnie ciepło i ładnie nawet taki żar wygląda...

 

 

brudzi się szyba w takiej kozie ? bo mi w kominku często się brudzi jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie po przerwie :lol:

Cały czas czytam, ale na pisanie brak czasu :oops:

Gratulacje mada_lena niech się dzidzia zdrowo chowa.

Witam wszystkich nowo budujących. Strona Aleksandrowska rośnie w siłę i bardzo dobrze bo sama do niej należę :oops:

Powoli zbliża się koniec wykończeniówki. Psychicznej, fizycznej i pieniężnej. Ale ciągle jeszcze do przodu. Ostatnie prace- kładliśmy na poddaszu deski na legarach. Między legarami położona została wełna ( coś te fachmany delikatne, piszcą że wełna kłuje, to ja już chyba z żelaza jestem bo mnie nie kłuła). Z resztek po dachu i podłogach powstały regały w spiżarni. Radocha jest jak się zrobi coś samemu.

 

A teraz coś dla śmiechu.

Jak baba trzyma młotek.

W połowie trzonka, bo jak złapie na końcu to se przyj...e

 

Sprawdzone na własnej skórze. Wbijam gwoździe w dechy i trzymam młotek w połowie, wchodzi małżonek i śmiech - jak trzymasz młotek złap z końca", na to baba se myśli - co nie wbiję wyprowadzona z równowagi przez własną połówkę - sam nie robi i jeszcze komentuje i na gwoździa który nie chce wejść- bierze młotek z końca zgrzytając zębami i wali - szkoda że w palce a nie w gwoździa. Takie doświadczenia na własnej budowie.

 

Efekt prac extra. Mogę robić dalej.

 

Pozdrawiam. Dorota.

 

Ps. Jak tam spotkanie Grupy. Zapraszam do siebie. Ciasto się upiecze. Posiedzimy. Pogadamy. W domu jest ciepło i w miarę spokojnie nie licząc młodszych. Czekam na hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jak tam spotkanie Grupy. Zapraszam do siebie. Ciasto się upiecze. Posiedzimy. Pogadamy. W domu jest ciepło i w miarę spokojnie nie licząc młodszych. Czekam na hasło.

 

Dorota, uważaj, tutaj powoli już krążą jakieś fluidy spotkaniowe. Jak się zadeklarujesz, to będziesz miała majazd :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brudzi się szyba w takiej kozie ? bo mi w kominku często się brudzi jednak

 

Każda się brudzi, ja palę ostatnio rozpaczliwie i czym sie da, bo drzewo się skończyło, to i szyba mocno brudna. Jak było fajne suchutkie drewno to sie nie brudziła :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Contelek :lol: - no ubawiłem się przednio :lol: :lol: :lol:

Teraz to już na peeewno nikomu się z firmą nie będzie kojarzyć :lol: - no co najwyżej z... taką malutką :wink:

(no widzisz, było ci się tak nachalnie w każdym poście reklamować? - ty nic tylko wciąż o tej swojej firmie pisałeś :wink: :lol: )

(...)jesli otworzę firmę , której dam nazwę np EZS lub mmmad , mruva , lub kawiarnię Yeti :D , to nie zdziwcie się jak Was wyłączą :wink: (...)
No teraz to mi dałeś do myślenia... Żegnajcie moi mili - to pewnie mój ostatni post - dla hasła "firma Yeti" wygóglało mi: 1,120,000 wyników (wybaczcie - kilku z nich nie sprawdziłem , więc nie wiem czy wszystkie trafne...).

 

...W sumie jak już i tak wszystko jasne, bo Contel zdemaskował moją kawiarnię, to zapraszam was na to spotkanie GŁ do siebie:

o tutaj trza kliknąć - na dole strony kilka zdjęć - mam nadzieję, że będziecie zadowoleni....

 

...a następne do odstrzału pójdą: Aneta Szawłowska, Dorota szymczak i wszyscy inni "cało-nazwiskowi" - toż to czysta autoreklama!!!

 

Droga Redakcjo, czy wy tam nie ulegliście przypadkiem jakiejś reklamowej paranoi...?

A może serwer zaczyna z przeciążenia siadać i trzeba paru klientów usunąć... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...W sumie jak już i tak wszystko jasne, bo Contel zdemaskował moją kawiarnię, to zapraszam was na to spotkanie GŁ do siebie:

o tutaj trza kliknąć - na dole strony kilka zdjęć - mam nadzieję, że będziecie zadowoleni

 

Yeti - ja w Twojej kawiarni bardzo bym chciała się spotkać, że też wcześniej się nie zdradziłeś :wink: .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję osoby która wystawia świadectwa energetyczne. Macie może jakieś namiary ?

Kiedyś dawno dawno temu jak jechałem samochodem to słuchałem audycji Janusza Waissa na temat świadectw energetycznych no i dodzwonił się do Ministarstwa Infrastruktury i tam mu powiedzieli, że co prawda osób ze specjalnymi uprawnieniami po kursach to w całej polsce jest jakieś 5 ale za to każdy kto ma uprawnienia ogólnobudowlane - architekci, kierbudy itp może takie świadectwo legalnie wystawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś ma lub planuje zakupić piec wolnostojący czyli kozę, ale nie taki tymczasowy, tylko taki bardziej full wypas, i mógłby poradzić, gdzie w Łodzi bądź okolicach takowy zakupić. Poważnie się zastanawiam nad taką opcją zamiast typowego kominka, ale nie znalazłam nigdzie polecanej firmy o takim asortymencie z terenów łódzkich.

 

mogę polecić kozy z Romotopa, u nas handluje nimi np. Tapis

 

nasza jest taka:

 

http://lh6.ggpht.com/_9W7Ngu7DzqM/SW5BJ23QsyI/AAAAAAAACPw/xLgj86mhLV4/s144/100_4758.jpg

Ja mam kozę Dovre. Adres przedstawiciela wzięłam ze strony internetowej. Zdjęcie jet u mnie dzienniku.

ma jedną duużą zaletę - jest fabrycznie przystosowana do węgla, cokolwiek to znaczy. I palimy teraz weglem, bo drzewo wyszlo. I jest fajnie ciepło i ładnie nawet taki żar wygląda...

 

 

brudzi się szyba w takiej kozie ? bo mi w kominku często się brudzi jednak

 

w tej naszej jest nadmuch powietrza na szybę (dopalanie) i to faktycznie działa, jak widać na zdjęciu szyba jest czysta - no i palimy drewno liściaste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jak tam spotkanie Grupy. Zapraszam do siebie. Ciasto się upiecze. Posiedzimy. Pogadamy. W domu jest ciepło i w miarę spokojnie nie licząc młodszych. Czekam na hasło.

 

Dorota, uważaj, tutaj powoli już krążą jakieś fluidy spotkaniowe. Jak się zadeklarujesz, to będziesz miała majazd :lol:

 

HASŁO - NAJAZD :lol:

Ja za, spotkanie składkowe zróbmy, każdy coś przytarga ... :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...