Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

U mnie wczoraj troszkę się ruszyło do przodu. Mam już alarm, załatwiłem wywóz śmieci...(jak powrzucałem walające się po działce worki to prawie 1m szescienny sie znalazl). Caly czas walcze z tym, zeby skonczyli mi to poddasze...ale podobno juz w srode mają przyjsc i skonczyc :evil:

 

Jeśli chodzi o telefon, to sąsiedzi mają radiolinię...ale już słyszałem, że w ciągu miesiąca TPSA ma ciągnąć zwykłą linię. Żeby tylko była możliwa neostrada....

 

Pozdrawiam

 

I jeszcze raz Wesołych Świąt i dobrych statystyk w dyngusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff i już po świętach, trochę szkoda, ale smak świąt polega nie tylko na świętowaniu, lecz na ich oczekiwaniu. :wink: :wink:

Teraz pora stracić trochę tłuszczyku po wyżerce świątecznej i troszke trezba popracować. :D

Czego wszystkim życzę a przede wszystkim sobie (może inni nie pozwalali sobie tak jak ja :wink: ).

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po Świętach!!!

Miło było ale dobrze, że już po bo mój brzuch więcej by nie zniósł.

Wczoraj chcieliśmy powietrzyć nasz domek a tu klops - zacięły się drzwi wejściowe (śmialiśmy się, że dobrze że tam jeszcze nie mieszkamy bo musielibyśmy spędzić ten dzień koniecznie u kogoś).

Także odwołaliśmy ekipę na dziś bo nie da się wejść. Może w końcu uda się ściągnąć kogoś z serwisu by te drzwi otworzył (oby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tdxls, oj pozwalali sobie, pozwalali, tym bardziej, że w Niedzielę Wielkanocną mieliśmy w Płocku wesele kuzynki mojego męża, także do dzisiaj jesteśmy "tupnięci" i najedzeni do granic możliwości.

 

Z newsów ogrodniczych, zawsze w maju wsadzałam gotowe sadzonki kwiatów zakupione na rynku bałuckim, tydzień temu zasadziłam w skrzynkach pod folią różne nasionka i fasolki kwiatów i pnącego groszku i wiecie co, wypuszczają! Na razie trudno orzec co, bo wszystkie wyglądaja tak samo, to znaczy, słupek i dwa małe listki, ale i tak mam frajdę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzwoni "moja" pani i mówi "może się pan czuć właścicielem" :D - nie wiem ossochozi, ale w tygodniu podjadę.

 

U mnie też do standardowego świątecznego obżarstwa doszło wesele, muszę coraz bardziej ręce wyciągać żeby sięgnąć do kompa... Kto wymyślił to jedzenie? :evil:

 

Grzesio, znalazłeś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klabiki witamy, przedstaw się i napisz coś więcej, nic się nie martw, to tez jest miejsce dla osób, które dopiero zacynają, np. kropi jest na etapie wyboru działki, aniszkin i gosia-rozpoczynają budowę, ja jestem na etapie stanu surowego, przykłady mozna mnozyc! :lol:

zapraszamy na kolejne nasze spotkanko, moze w maju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klabiki, witamy.

 

No cóż ja mam pracy zawodowej "po dziurki w nosie"

A tu już już dużymi krokami budowa, oddechy budowlańców już czuję za plecami. Hmmm tylko te ceny wysokie i ten strach tak jakoś w żołądku się odzywa, ale cóz jak to koleżanka mówi .." Powiedziało się A, trzeba powiedzieć i B"

 

Ale niedługo będe miała stan surowy:))))

Hmm ciekawe za jak niedługo...

Będę mogła pochwalić się zdjęciami:)

Już się ciesze :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...