Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

BAZYLIA II - Kaletnik ,Klonowa 7

l

 

Zapomniałes dopisać "KOLUSZKI". A już prawie wsiadałam w samochód, bo Klonowa o rzut beretem... :D

 

Musze podzwonić

Jeszcze jest opcja - folia w py\łynie na nią laiker. Robiliśmy próbki - folia trochę uszcelnia. Ale czy to nie zlezie...

Zupełnie nie mamy pomysłu, co na tą podłogę. Jedno jest pewne - korek i NIE płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAZYLIA II - Kaletnik ,Klonowa 7

l

 

Zapomniałes dopisać "KOLUSZKI". A już prawie wsiadałam w samochód, bo Klonowa o rzut beretem... :D

 

Musze podzwonić

Jeszcze jest opcja - folia w py\łynie na nią laiker. Robiliśmy próbki - folia trochę uszcelnia. Ale czy to nie zlezie...

Zupełnie nie mamy pomysłu, co na tą podłogę. Jedno jest pewne - korek i NIE płytki.

daj korek ale twardy ....i dobry klej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Uaktualniam listę na spotkanie które się zgłosiły:

-Contelek

-majki

-Yeti

-Skony71

-ja

-EZS

-mruva

-agi888

-Jelonek72 z mężem

 

Impeza zaplanowana u mnie w Aleksandrowie. Na taką pogodę jaka jest przewiduję kłopoty z dojazdem na działkę aut z tylnim napędem. Na części działki po której nie jeździmy jest ponad 40cm śniegu. Ale to mam taką propozycję umówimy się np: na Statoilu w Aleksandrowie i Was dowiozę na miejsce. Dla chcącego nic trudnego.

Kuchnia, garnki, talerze itp. znajdzie się. Możecie przynosić co chcecie. Wszystko mile widziane, tylko wszystko będziecie musieli zjeść. :lol:

Yeti zwracam honor

Skony ślinka mi już cieknie na WZ

 

Dorota, czy ja mogę sie tez przyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódzka Grupo, pomocy

 

Mój macho od murowania zarzyczył sobie jakiegoś blaszaka na działce, na jakies betoniarki i takie tam. Wiecie może czy da sie coś takiego wypożyczyć? Czy trzeba kupić?

 

Może jest ktoś chce odsprzedać, albo własnie wypozyczyć.

Czekam na info,

 

jak poczekasz jakieś 3 miechy to swój opylę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódzka Grupo, pomocy

 

Mój macho od murowania zarzyczył sobie jakiegoś blaszaka na działce, na jakies betoniarki i takie tam. Wiecie może czy da sie coś takiego wypożyczyć? Czy trzeba kupić?

 

Może jest ktoś chce odsprzedać, albo własnie wypozyczyć.

Czekam na info,

 

jak poczekasz jakieś 3 miechy to swój opylę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódzka Grupo, pomocy

 

Mój macho od murowania zarzyczył sobie jakiegoś blaszaka na działce, na jakies betoniarki i takie tam. Wiecie może czy da sie coś takiego wypożyczyć? Czy trzeba kupić?

 

Może jest ktoś chce odsprzedać, albo własnie wypozyczyć.

Czekam na info,

 

jak poczekasz jakieś 3 miechy to swój opylę :D

 

Tak długo to nie dam rady czekać, ale znając moich architektów....kto wie jakie babole wyjdą jeszcze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódzka Grupo, pomocy

 

Mój macho od murowania zarzyczył sobie jakiegoś blaszaka na działce, na jakies betoniarki i takie tam. Wiecie może czy da sie coś takiego wypożyczyć? Czy trzeba kupić?

 

Może jest ktoś chce odsprzedać, albo własnie wypozyczyć.

Czekam na info,

 

jak poczekasz jakieś 3 miechy to swój opylę :D

 

bedzie finał za 3 miechy??? to se te obrazy bedziemy wieszać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódzka Grupo, pomocy

 

Mój macho od murowania zarzyczył sobie jakiegoś blaszaka na działce, na jakies betoniarki i takie tam. Wiecie może czy da sie coś takiego wypożyczyć? Czy trzeba kupić?

 

Może jest ktoś chce odsprzedać, albo własnie wypozyczyć.

Czekam na info,

 

jak poczekasz jakieś 3 miechy to swój opylę :D

 

bedzie finał za 3 miechy??? to se te obrazy bedziemy wieszać :wink:

 

dni już liczę i z miarki po cm odcinam :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

namiary pójdą na PW.

Wydaje mi się, że jednak różnica jest zdecydowanie większa.

Ja mam panele ogrodzeniowe ocynkowane i pomalowane farbą PCV gdzie mb zaczyna się od 85 zł netto za ogrodzenie 1,50 ale to nie znaczy, że w takiej cenie zrobisz ogrodzenie aluminiowe.

Z tego co pamiętam to metr ogrodzenia z aluminium perforowanego zaczyna się ok. 680 zł a to jest dość duża różnica.

Podobne do ogrodzeń aluminiowych ogrodzenia stalowe z blachy perforowanej (takie jak Majki chce mieć u siebie na posesji) to koszt rzędu 500 zł za mb. jak do tego dojdzie 30% róznicy w cenie aluminium i stali to wychodzimy na podobne kwoty.

Porównujemy gruszki i jabłka w tym momencie. Poza tym ogrodzenia stalowe to duża konkurencja na rynku a aluminiowe robi w Polsce parę firm i raczej nie walczą jakoś strasznie o klienta cenami.

Jak chcesz to robić sam to pewnie wyjdzie trochę taniej ale napotkasz całą masę problemów przy obróbce, które będą Cię kosztować o wiele więcej niż kupiłbyś w firmie, która to robi na co dzień.

 

To takie moje przemyślenia, nie wiem czy w 100% prawda ale wydaje mi się, że mam dużo racji.

 

Namiary dotarły. Dziękuję.

 

Zaś co do cen... no cóż... będę informował na bieżąco... Te które podałem oznaczają jednak koszt mb. na poziomie poniżej 300 PLN. Za jakiś tydzień-dwa będę miał komplet informacji na ten temat. Wtedy przedstawię fakty. :)

 

pzdr

pt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy dobrej ekipy, ktora wykonalaby nam solidnie fundamenty pod nasz domek. Moze mozecie kogos polecic?

na tablicy ogłoszeń są i ekipy. Trzeba poszukać, poczytać. Tylko terminy pewnie dalekie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Po pierwsze i najważniejsze

 

Czy ja też mogę przyjść na spotkanko??? Mogę przynieść domową szarloteczkę :D Oba terminy mi pasują. marcowy może nawet bardziej

 

Po drugie

 

"Główna atrakcja imprezy - wspólne przekopywanie hektarowego ogródka!", albo "Gwarantowane niezapomniane wrażenia przy samodzielnym układaniu płytek w garażu i montowaniu regałów w spiżarni - pod presją czasu i po ciemku!"
na to też się piszę 8)

 

Co do garażu - niestety nie napotkałam mozliwość wynajmu i musiałam kupić

 

Po trzecie

są targi budowlane, czy ktoś mi przypomni czy każdego dnia kupuje się na nowo "wejściówkę"?

Był ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...