Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Witajcie kochani!

Możecie polecić jakiś dobry tartak co by miał dobre i drewno i ceny :lol:

 

Ja brałem u Dzikiego z Kraszewa. Jak się uśmiechniesz, powołasz na odpowiednie wpływy (czyli mnie :lol: ) to w dobrej cenie, drewno będzie leżeć w impregnacie od soboty do poniedziałku - a nie od 6.00 do 6.30 :roll:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

piaconsultingJak dla mnie to domek ładniutki.

 

Słuchajcie, mam kolejne pytanie z cyklu głupich. Jakiej grubości jest tynk na ścianach (wewnętrznych)? Gipsowy z agregatu... Wymierzyłam sobie miarką kuchnię i chciałabym podać rysunek kumplowi - stolarzowi żeby przymierzył sie do mebelków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piaconsultingJak dla mnie to domek ładniutki.

 

Słuchajcie, mam kolejne pytanie z cyklu głupich. Jakiej grubości jest tynk na ścianach (wewnętrznych)? Gipsowy z agregatu... Wymierzyłam sobie miarką kuchnię i chciałabym podać rysunek kumplowi - stolarzowi żeby przymierzył sie do mebelków :)

 

a ściany masz równe ??? a kable jak idą w szlicach czy po ścianie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani!

Możecie polecić jakiś dobry tartak co by miał dobre i drewno i ceny :lol:

 

Ja brałem u Dzikiego z Kraszewa. Jak się uśmiechniesz, powołasz na odpowiednie wpływy (czyli mnie :lol: ) to w dobrej cenie, drewno będzie leżeć w impregnacie od soboty do poniedziałku - a nie od 6.00 do 6.30 :roll:

 

Pozdrawiam.

 

Powiem Karolowi i będziesz robił uniki przed hantlem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani!

Możecie polecić jakiś dobry tartak co by miał dobre i drewno i ceny :lol:

 

Ja brałem u Dzikiego z Kraszewa. Jak się uśmiechniesz, powołasz na odpowiednie wpływy (czyli mnie :lol: ) to w dobrej cenie, drewno będzie leżeć w impregnacie od soboty do poniedziałku - a nie od 6.00 do 6.30 :roll:

 

Pozdrawiam.

 

Powiem Karolowi i będziesz robił uniki przed hantlem :lol:

 

To lepiej powiedz Markowi, spokojniejszy, starszy, mniej gadatliwy, choć równie sympatyczny i uczynny. :lol:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dać, ale i tak do ciebie nie pojedzie :wink: :lol: - dlatego nawet go nie polecam na tablicy.

Chłopak jest na prawdę dobry (w mojej i nie tylko mojej ocenie), dlatego na brak roboty nie narzeka i bierze tylko budowy w swojej okolicy (w twoim kierunku to najdalej chyba do Pabianic sięga). Dodatkowo preferuje roboty "kompleksowe" - u mnie robił: kanalizację, elektrykę, hydraulikę, ogrzewanie i będzie jeszcze instalował kocioł.

...a jego konik to pompy ciepła (na to mooooże :roll: dałby się namówić).

Odległych robót nie bierze też z tej prostej przyczyny, że poczuwa się do odpowiedzialności za to co zrobił i serwisuje swoje budowy w późniejszym czasie, a ponieważ trochę już mu się tego namnożyło, więc nie chce tracić czasu na dalekie dojazdy, gdy klientowi trzeba zaworek kulowy wymienić :wink: - sam rozumiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki nam wystarczy:

http://www.archon.pl/projekt_domu/dom_w_sasankach/m3f019731daa40

 

Nie mamy super wymagań - to jest alternatywa dla m-2 w blokach :)

 

Dzieki :)

 

Fajny domek i dobrze przemyślany, tylko kto mu wymyślił te dzwi z boku? Przy takiej powierzchni ważny jest kazdy schowek. Jakby były pośrodku, to po lewo byloby pomieszczenie gospodarcze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki nam wystarczy:

http://www.archon.pl/projekt_domu/dom_w_sasankach/m3f019731daa40

 

Nie mamy super wymagań - to jest alternatywa dla m-2 w blokach :)

 

Dzieki :)

 

Fajny projekt ale widze jeden problem bo nie ma kotłowni ani innego pomieszczenia gospodarczego a gdzie wstawicie piec? Chyba że chcecie prądem grzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że 15000 to nie duzo tym bardziej że jest to 5 kat i nie trzeba jej odralniać :) a w okolicy sie budują więc chyba nie będzie problemu z pozwoleniem (mam nadzieję :roll: )

 

 

Zeby pobudowac dom trzeba ziemie z rolnej przeksztalcic w budowlana, i to nie wazne ktora klasa ziemi.

 

ważne 5-6 nie trzeba odralniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki nam wystarczy:

http://www.archon.pl/projekt_domu/dom_w_sasankach/m3f019731daa40

 

Nie mamy super wymagań - to jest alternatywa dla m-2 w blokach :)

 

Dzieki :)

 

Fajny domek i dobrze przemyślany, tylko kto mu wymyślił te dzwi z boku? Przy takiej powierzchni ważny jest kazdy schowek. Jakby były pośrodku, to po lewo byloby pomieszczenie gospodarcze :roll:

 

dokładnie drzwi wejsciowe do tego środkowego pomieszczenia.

Na dole nie ma sypialni wiec ja bym jeszcze zrezygnował z łazienki WC i umywalka wystarczy.

W ten sposób da sie wygospodarowac miejsce na kotłownie.

A wogóle z takich małych domków o powierzchni z 80 metrów to najbardziej mi sie parterowe podobaja. Pieterko jak powyzej 100 metrów bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długi nie mam jeszcze kabli :oops: a ściany równe....[/quote

 

to daj sobie na wstrzymanie :)))) położysz instalację , przyjdzie tynkarz ustawi listwy i będzie widać ile tynku ...

Ściany proste ?? powiadasz ...... a konty terz proste ?? a sprawdzałaś na "oko" czy łatą ?? nie śpiesz się z meblami bo jeszcze może Ci się koncepcja zmienić , a poza tym jak moje własne doświadczenie :lol: :lol: :lol: uczy meble to nie jest najważniejsza rzecz w mieszkaniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...