Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

poszło :) działka jest prawie kwadratowa jak reszta :wink:

wyceniałam w Budvarze ale nie jestem przekonana do tej firmy, w MS-najniższa wycena ale bez klamek i nie wiem jeszcze bez czego :roll: (bez okien :lol: ) w Abatexie też, ale najbardziej wizualnie podoba mi się Jezierski...luknę jeszcze raz na tego Mielczarka... :wink:

Jezierski ma promocję na trzyszybowe, dopłata (19zł/m2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

no właśnie miałam zapytć, króre to tak rozciągnęło stronę :lol:

akacja, pytałam bezpośrednio...a gdzie jest przedstawiciel ? Na stronie mają dane?

majki ze Zduńskiej Woli, Pan wczoraj był u nas na budowie :wink: ale gadał i pokazywał profile mężowii, ale ja muszę osobiście te okna pomacać...chyba pojadę do tej Zduńskiej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm

Czy ktoś może ma drzwi z Budrexu ze Srocka? Dostałam dobrą ofertę cenową ale przyznam, że będąc na targach nie przyjrzałam się uważnie produktom tej firmy :roll: Będę wdzięczna za opinie (może być na priv.) i

 

 

ja mam drzwi z budrexu. Niestety.

absolutna porażka. Poziom tej firmy to niewyobrazalne dno. Czynni do 15-tej, panienki zajete malowaniem paznokci i rozmowami. Czas oczekiwania 6 tyg. i po tych 6 tyg. po ciężkich awanturach raczyli przywieźć te nieszczęsne drzwi. Oczywiście były złe wkładki do zamków. Plastikowe, chińskie, badziewne osłonki do zawiasów. Aluminiowy próg rysujący się od każdego ziarenka piasku.

Reklamacja - 6 miesięcy. Aż sam jaśnie pan wielmożny dyrektor raczył przyjechać i oczywiście przywiózł znów złe wkładki do zamków.

Może i na wsi w tym Srocku czy gdzieś to oni mogą sobie taki chłam wciskać.

 

NO COMMENTS.

 

A miałem zamówić też okna w tej żenującej firmie........

 

radzę też unikać ich dealera - firmę Bartek z Koluszek, oddział w Łodzi na Al. Włókniarzy. Jeszcze większe dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akacja, pytałam bezpośrednio...a gdzie jest przedstawiciel ? Na stronie mają dane?

majki ze Zduńskiej Woli, Pan wczoraj był u nas na budowie :wink: ale gadał i pokazywał profile mężowii, ale ja muszę osobiście te okna pomacać...chyba pojadę do tej Zduńskiej :roll:

 

Ja sam osobiście widziałem te okna u Majkiego i sa bardzo ładne. Wykończenie super i kolorek taki jak my chcemy kiedyś tam.

Generealnie słyszałem już kilka dobrych opinii o Zduńskiej Woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło :) działka jest prawie kwadratowa jak reszta :wink:

wyceniałam w Budvarze ale nie jestem przekonana do tej firmy, w MS-najniższa wycena ale bez klamek i nie wiem jeszcze bez czego :roll: (bez okien :lol: ) w Abatexie też, ale najbardziej wizualnie podoba mi się Jezierski...luknę jeszcze raz na tego Mielczarka... :wink:

Jezierski ma promocję na trzyszybowe, dopłata (19zł/m2)

 

Dziękiiiiiiiiiiii

 

Ja tam zawsze patrze na cene końcową, a nie na promocyjne dopłaty :roll: :roll: he he he - nie raz sie nabrałem na promocyjne doplaty :).

 

U siebie w wynajmowanym mieszkaniu mam okna z ms (tak pisze na klamkach) - żonie sie nie podobają :roll: , tesciowie kupili te energooszczedne w budwarze i niemieli problemów, a z kolei moja siostra wczesniej brala u mielczarka i tez ok, ale nie miał 6 komorowych

 

Tylko my zostalismy bez chałupki i kawałka pola ... :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam drzwi z budrexu. Niestety.

absolutna porażka. Poziom tej firmy to niewyobrazalne dno.

 

A miałem zamówić też okna w tej żenującej firmie........

 

 

Każdy ma inne doświadczenia... Ja z drzwi jestem bardzo zadowolona, żałuję, że i okien u nich nie kupiłam (chociaż te co mam, fajne są).

 

Kontakty z firmą ograniczyłam do obejrzenia drzwi na żywo, resztę załatwiał przedstawiciel.

 

Zojka10, poszlo na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do tych bardziej zaawansownych w budowaniu :wink: :lol: :lol:

na etapie fundamentow potrzebny jest tylko hydraulik do zrobienia kanalizacji czy cos jeszcze nalezaloby zrobic :-? :-? i czy hudraulik robi wycene na podstawie tylko projektu ?? napiszcie prosze jak to jest.........

 

U mnie robił wszystko co ma być pod posadzką. W piasku mu się kopało dość łatwo, kucia nie było zbyt wiele. Robi kanalizacje i wszystkie doprowadzenia i odprowadzenia wody.

Najlepiej jakby był tuż przed zalaniem posadzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hydraulik przed chudziakiem :) jeżeli robisz kominek to dobrze zrobić też od razu doprowadzenie powietrza. U nas dojechał na budowę, dostał ksero strony projektu. Nam drogo wyszło...chociaż na forum powiedzieli, że nie :lol: może bez faktury byłoby taniej u jakiegoś Pana Heńka...

akacja dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm
hmmm, na razie 1:1 :roll:

2mm przeraziłeś mnie trochę...

 

Może teraz się zmienili, nie wiem. Moje doświadczenia są z 2006 roku.

 

akacja, może miałaś szczęscie a ja akurat źle trafiłem, trudno powiedzieć.

Jest taka zasada, że klient zadowolony powie o tym może 2-3 osobom a klient niezadowolony zniechęci 10-15 osób. Szkoda, że właściciele budrexu o tym nie wiedzą. Ale to ich problem.

 

Generalnie jeśli chodzi o firmy i "fachowców" z którymi miałem do czynienia w okresie budowy i wykańczania domu, to poleciłbym może 3-4 osoby/firmy. Reszta to .............. pominę komentarz. A cenili się jak nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do tych bardziej zaawansownych w budowaniu :wink: :lol: :lol:

na etapie fundamentow potrzebny jest tylko hydraulik do zrobienia kanalizacji czy cos jeszcze nalezaloby zrobic :-? :-? i czy hudraulik robi wycene na podstawie tylko projektu ?? napiszcie prosze jak to jest.........

 

Kanaliza na pewno, u nas wycena w/g projektu.

Przepust pod ew. prąd do budynku ( ja zapomniałem :evil: ), pod ew. wodę od razu można wprowadzić niebieskie rurki pod fundamentem i wyprowadzić je np. w kotłowni ( my mamy ).

Kanaliza pod bydynkiem u mnie na całości fi160 pomarańczowa, tylko podejścia redukowane na fi110 i fi50. Może troche drożej, ale pewniej i prawie zminimalizowane ryzyko ew. zapchań.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dawno tu nie zaglądałam, ale podczytuję czasem :)

 

Nie wiecie kto moze mić do sprzedania działkę max. 25 km od Łodzi ??? :oops: [/b] - na przyszła wiosne będziemy bez mieszkania :oops: :evil:

 

Ponieważ jestem na bieżąco w szukaniu działki (szukamy już baardzo długo, ale chcemy znaleźć to nasze wyjątkowe miejsce, najlepiej w dobrej cenie :oops: i jakoś tak się wydłuża...) , mogę podrzucić jakieś ogłoszenia, mam np jedną lokalizację, w Kolonii Brużycy (granica Łodzi i Aleksandrowa), działka ma 1000m i graniczy ze składem budowlanym, co powoduje że cena jest atrakcyjna - wyjściowa 75zl/m, z samej działki składu nie widać (są drzewa i obok działka zabudowana nowym bliźniakiem), ponoć nie jest to uciążliwe sąsiedztwo, dookoła las. Jeśli nie sprzedali, a myślę że nie, to sądzę że coś zejdzie jeszcze. Oglądałam, działeczka w kwadracie bardzo ładna. Jak chcesz to mogę odgrzebac ogłoszenie z moich zasobów i wyslać Ci na priva.

 

milek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[przeniesione z ogłoszeń grupy łódzkiej]

 

 

Poszukuję solidnej i sprawdzonej ekipy do wykonania tynków cem-wap.

Pan Rolnik niestety takowych nie robi :-? dzwoniłem.

Czy orientujecie się w cenach za taką usługę? robocizna i materiał?

Dzięki za rady i pomoc...

pozdrawiam

 

 

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik20599.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dawno tu nie zaglądałam, ale podczytuję czasem :)

 

Nie wiecie kto moze mić do sprzedania działkę max. 25 km od Łodzi ??? :oops: [/b] - na przyszła wiosne będziemy bez mieszkania :oops: :evil:

 

Ponieważ jestem na bieżąco w szukaniu działki (szukamy już baardzo długo, ale chcemy znaleźć to nasze wyjątkowe miejsce, najlepiej w dobrej cenie :oops: i jakoś tak się wydłuża...) , mogę podrzucić jakieś ogłoszenia, mam np jedną lokalizację, w Kolonii Brużycy (granica Łodzi i Aleksandrowa), działka ma 1000m i graniczy ze składem budowlanym, co powoduje że cena jest atrakcyjna - wyjściowa 75zl/m, z samej działki składu nie widać (są drzewa i obok działka zabudowana nowym bliźniakiem), ponoć nie jest to uciążliwe sąsiedztwo, dookoła las. Jeśli nie sprzedali, a myślę że nie, to sądzę że coś zejdzie jeszcze. Oglądałam, działeczka w kwadracie bardzo ładna. Jak chcesz to mogę odgrzebac ogłoszenie z moich zasobów i wyslać Ci na priva.

 

milek

 

Drogawo jak dla nas :roll: , w sobote jedziemy do Szczukwina - 40000 za 1000 m. budowlana w kwadracie (gosciu ma podobno kłaopoty finansowe i potrzebna mu kasiora pilnie :lol: ), media w granicy i jeszcze 5 km za Lutomiersk 35000 za 1000 m rekreacyjna w niewielkim prostokącie ogrodzona z mediami w działce :lol: - wszystko ceny wyjściowe do podobno "nieiwielkiej" negocjacji :wink:

 

Muszę zmieścić się w budżecie który zakłada max. 30000 na samą działkę (he he chyba że ktoś z rodziny sie dozuci :roll:) - ale widze ze jak sie zmieszczę to bedzie cud :oops:

 

A byłbym zapomniał, w obu przypadkach są WZ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...