Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Ja miałam robione w Aleksandrowie na Daszyńskiego generalnie polecam ale jednego mi bubla zrobił. Ale to z racji tego że wcześniej obudowa wykonawcom nie wyszła i była troche nierówno.

Bardzo dużo różnego kamienia jest przed poddębicami. Tam jest siedziba ale mają punkt w łodzi ale nie wiem gdzie.Tam był troszkętaniej ale długie terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Mam pytanie do osób które są na etapie wykańczania domów:

 

Może wiecie gdzie można najtaniej kupić panele podłogowe?

 

Zdaje sobie sprawę że nie da się tego jednoznacznie określić, bo jeden model może być tańszy w jednym miejscu a inny model w innym.

 

Ale może zauważyliście że w jakimś miejscu z założenia są tańsze panele i artykuły do ich montażu ???

 

Najtańsze są w Castoramach , ale JESZCZE tańsze :) są na allegro - ja pochodziłam po marketach , pospisywałam co mi się podoba i potem znalazłam na allegro - w markecie kosztowały np 33,50 a te samiutkie na necie 25,59

:):):) ponoć jeszcze z montażem w całej polsce gratis - mam zamiar zdzwonić się z tymi "allegrowiczami" i pogadac czy to nie jakaś wtopa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najtańsze są w Castoramach , ale JESZCZE tańsze :) są na allegro - ja pochodziłam po marketach , pospisywałam co mi się podoba i potem znalazłam na allegro - w markecie kosztowały np 33,50 a te samiutkie na necie 25,59

:):):) ponoć jeszcze z montażem w całej polsce gratis - mam zamiar zdzwonić się z tymi "allegrowiczami" i pogadac czy to nie jakaś wtopa:)

 

Jakoś nie mam przekonania do zakupu paneli na allegro.

Martwi mnie trochę, co by było gdyby potrzebna była jakaś reklamacja

Ale rzeczywiście ceny są konkurencyjne, nawet jak doliczy się koszty wysyłki

 

Markety budowlane zwiedziłam i mam dwa typy, ale do końca nie jestem przekonana

Natomiast zastanawiałam się jak jest w takich typowych sklepach z podłogami np. na ul Brukowej , gdzie nie mogę dotrzeć bo pracuję do 17 i do tego po drugiej stronie Łodzi i jak wczoraj pojechałam ok. 18 to wszystko było pozamykane, czy warto wziąźć urlop żeby tam pojechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ingga spróbuj zajrzeć do tego sklepu. Ceny tam są rózne. Na pewno dobierzesz coś do swojego portfela :). Sklep jest na Prądzyńskiego otwarty chyba do 18.00.

 

http://www.ruckzuck.pl/page,main,Strona_glowna.html

 

A teraz z innej beczki... kupowaliście może materiały w składzie Vivaldi w Koluszkach? Poproszę o info czy byliście zadowoleni ze współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mi wychodzi, że nie da się wybudować domu 100 m2 za 2000/m2. Albo ja gdzieś wyrzucałam po drodze kasę i o tym nie wiem :cry:

 

Powoli dochodzę do 350 000 bo ciągle jeszcze coś robimy. To co, wyrzuciłam tą kasę? Papierosy sobie podpalałam setkami?

 

Ech, jakbys całkowicie rzucila palenie, to by Ci wyszlo 340 000 :lol:

 

Nie wypada sie takimi rzeczmai chwalic, ale ja w pewnym momencie odpuscilem kosztorys. Nigdy sie nie dolicze kosztu m2 domu przed wprowadzeniem... I później tez...

Złotej rybki nie złapałem, w LOTTO nie gram, na fajkach już bardziej nie mogę oszczędzić, to chyba jeszcze trochę czasu poczekam na OSTATECZNE zakończenie budowy. I tak Wam wtedy nie powiem, ile to kosztowało :p :P :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najtańsze są w Castoramach , ale JESZCZE tańsze :) są na allegro - ja pochodziłam po marketach , pospisywałam co mi się podoba i potem znalazłam na allegro - w markecie kosztowały np 33,50 a te samiutkie na necie 25,59

:):):) ponoć jeszcze z montażem w całej polsce gratis - mam zamiar zdzwonić się z tymi "allegrowiczami" i pogadac czy to nie jakaś wtopa:)

 

Jakoś nie mam przekonania do zakupu paneli na allegro.

Martwi mnie trochę, co by było gdyby potrzebna była jakaś reklamacja

Ale rzeczywiście ceny są konkurencyjne, nawet jak doliczy się koszty wysyłki

 

Markety budowlane zwiedziłam i mam dwa typy, ale do końca nie jestem przekonana

Natomiast zastanawiałam się jak jest w takich typowych sklepach z podłogami np. na ul Brukowej , gdzie nie mogę dotrzeć bo pracuję do 17 i do tego po drugiej stronie Łodzi i jak wczoraj pojechałam ok. 18 to wszystko było pozamykane, czy warto wziąźć urlop żeby tam pojechać?

Ty się nakpierw zastanów, co chcesz. Albo chcesz TANIO - wtedy szukaj w marketach / na allegro, albo chcesz relatywnie tanio czyli chcesz upolować coś lepszego za małe pieniądze. A tu ci już nie pomożemy, bo okazje bywają rzadko. Pisałam niedawno o parkiecie z Castoramy. To byłą okazja. Pewnie już jej nie ma :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmad

ja ciągle usiłuję nad tym panować, bo inaczej mi wychodzi, że na tzw życie wydaję krocie. A że żyję przeciętnie bardzo, to mam dyskomfort, gdzie ta kasa. Więc mi lepiej, jak rozgraniczę wydatki budowlane od bytowo-codziennych... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mruva to świetnie. Bo my skusiliśmy sie na materiały na dach w Vivaldim. Dali jeszcze lepsza cenę niż nasza hurtownia w Lutomiersku. Więc bierzemy, mimo że to zupełnie nie ten kierunek bo my sie budujemy właśnie koło Lutomierska.

 

Ja właśnie na dach dostałam bardzo dobrą cenę, ale współpraca była tak zadowalajaca, że brałam i będę brać od nich inne materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mruva to świetnie. Bo my skusiliśmy sie na materiały na dach w Vivaldim. Dali jeszcze lepsza cenę niż nasza hurtownia w Lutomiersku. Więc bierzemy, mimo że to zupełnie nie ten kierunek bo my sie budujemy właśnie koło Lutomierska.

 

Ja właśnie na dach dostałam bardzo dobrą cenę, ale współpraca była tak zadowalajaca, że brałam i będę brać od nich inne materiały.

 

Zauważyłam na ich stronie, że mają tam też okna... orientujesz sie w cenach tych okien? Może też byłyby tak kuszące jak za dach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nakpierw zastanów, co chcesz. Albo chcesz TANIO - wtedy szukaj w marketach / na allegro, albo chcesz relatywnie tanio czyli chcesz upolować coś lepszego za małe pieniądze. A tu ci już nie pomożemy, bo okazje bywają rzadko. Pisałam niedawno o parkiecie z Castoramy. To byłą okazja. Pewnie już jej nie ma :roll:

 

Najfajniej byłoby polować cos fajnego w atrakcyjnej cenie. :wink:

 

Z marketami jest tak ze mają mieszankę rożnych firm i teoretycznie maja duży wybór paneli, ale jak człowiek chce cos wybrać i wyeliminuje to co go nie interesuje (w moim przypadku nie mogą być ciemne, nie może być klepka) jak się wybór zawęzi do paneli AC4 w rozsądnej cenie to okazuje się ze zostają trzy modele paneli :cry:

 

Mi chodziło o taka radę, że ktoś może spotkał się z jakimś fajnym sklepem, gdzie i wybór jest spory i da się np. trochę utargować.

 

Zdaje sobie sprawę że żeby trochę zaoszczędzić trzeba będzie "pozwiedzać" róże sklepy ale ich ilość chciałabym ograniczyć do minimum. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nakpierw zastanów, co chcesz. Albo chcesz TANIO - wtedy szukaj w marketach / na allegro, albo chcesz relatywnie tanio czyli chcesz upolować coś lepszego za małe pieniądze. A tu ci już nie pomożemy, bo okazje bywają rzadko. Pisałam niedawno o parkiecie z Castoramy. To byłą okazja. Pewnie już jej nie ma :roll:

 

Najfajniej byłoby polować cos fajnego w atrakcyjnej cenie. :wink:

 

Z marketami jest tak ze mają mieszankę rożnych firm i teoretycznie maja duży wybór paneli, ale jak człowiek chce cos wybrać i wyeliminuje to co go nie interesuje (w moim przypadku nie mogą być ciemne, nie może być klepka) jak się wybór zawęzi do paneli AC4 w rozsądnej cenie to okazuje się ze zostają trzy modele paneli :cry:

 

Mi chodziło o taka radę, że ktoś może spotkał się z jakimś fajnym sklepem, gdzie i wybór jest spory i da się np. trochę utargować.

 

Zdaje sobie sprawę że żeby trochę zaoszczędzić trzeba będzie "pozwiedzać" róże sklepy ale ich ilość chciałabym ograniczyć do minimum. :lol:

 

 

Jest taki sklep w Zgierzu... ul. 3 Maja 6. W podwórzu. Bardzo duży wybór. Sklep mały. Właściciel był skory do rozmowy o rabatach...

 

 

pzdr

pto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mruva to świetnie. Bo my skusiliśmy sie na materiały na dach w Vivaldim. Dali jeszcze lepsza cenę niż nasza hurtownia w Lutomiersku. Więc bierzemy, mimo że to zupełnie nie ten kierunek bo my sie budujemy właśnie koło Lutomierska.

 

Upewnij sie, jak wygląda sytuacja z zamawianiem i dowożeniem brakujących elementów i zwrotami. I pokaż ofertę w swojej hurtowni - być może nadal będą drożsi, ale jak Ci przyjdzie jechać przez całą Łódź po jakiś zapomniany gąsior albo inne cudo, to może ostatecznie okazać się że bliżej i drożej jest taniej i szybciej...

 

(To pisałem ja, kupujący tzw. tanią podbitkę od Zgierza przez Aleksandrów po Chechło...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...