Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

czy ktoś zna Saambę lub Roombę???

Dodatm, że to automatyczne odkurzacze :lol:

Po dw óch dniach pogody mam dość sprzatania, zażądałm wsparcia. teraz muszę określić skuteczność wytypowanych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

czy ktoś zna Saambę lub Roombę???

Dodatm, że to automatyczne odkurzacze :lol:

Po dw óch dniach pogody mam dość sprzatania, zażądałm wsparcia. teraz muszę określić skuteczność wytypowanych modeli.

 

A wiesz, że też o nim myślimy ... Tylko jeszcze nie teraz, dopiero w domu ... Tylko jak coś to już ten sprzątająco-myjący - SCOOBA

np.

http://www.allegro.pl/item603500190_nowe_irobot_scooba_330_5800_full_zestaw_wyprzedaz.html

Gdzieś była dyskusja tu na forum kiedyś, ale nie mam linka :(

Ale też z chęcią bym poczytał opinię kogoś kto ma ... :roll: :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś dach w firmie Zamek z Brukowej? Jeśli tak to jakie wrażenia cenowo-zakupowo-organizacyjne ?

Dziś mam odebrać od nich wycenę ale nie wiem czy z nimi warto gadać.

 

Aaaaa i jeszcze jedno. Jesienią zapisałem się na "przechodni" kibelek na budowę.

O ile pamiętam to Jelonek oferował...

Czy to jest aktualne ?

Pozdrawiam

Ya

 

Ya , jak najbardziej - kibelek bedzie możliwy do pobrania około piątku 17-04 , czyli nie w ten ale za tydzień ... oczywiście każdy późniejszy termin też może być - ostatnie brygady wychodzą od nas w tyg. po świętach .

Prześlę do Ciebie tel. na priva , kontaktuj się jak by co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś dach w firmie Zamek z Brukowej? Jeśli tak to jakie wrażenia cenowo-zakupowo-organizacyjne ?

Dziś mam odebrać od nich wycenę ale nie wiem czy z nimi warto gadać.

 

Aaaaa i jeszcze jedno. Jesienią zapisałem się na "przechodni" kibelek na budowę.

O ile pamiętam to Jelonek oferował...

Czy to jest aktualne ?

Pozdrawiam

Ya

 

Ya , jak najbardziej - kibelek bedzie możliwy do pobrania około piątku 17-04 , czyli nie w ten ale za tydzień ... oczywiście każdy późniejszy termin też może być - ostatnie brygady wychodzą od nas w tyg. po świętach .

Prześlę do Ciebie tel. na priva , kontaktuj się jak by co :)

Super, akurat my zaczniemy na dobre :)

Odezwę się na pewno !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś dach w firmie Zamek z Brukowej? Jeśli tak to jakie wrażenia cenowo-zakupowo-organizacyjne ?

Dziś mam odebrać od nich wycenę ale nie wiem czy z nimi warto gadać.

 

Zdecydowanie warto. Mamy od nich cały dach, konkretnie gont bitumiczny - wszystko bez zarzutu. My kontaktowaliśmy się z panem Tomaszem Bożykiem (dyrektor handlowy).

 

PS. Kto robił niedawno odbiór kominiarski i orientuje się jaka jest cena? No i czy warto dzwonić po kominiarzach, czy brać pierwszego z brzega??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś dach w firmie Zamek z Brukowej? Jeśli tak to jakie wrażenia cenowo-zakupowo-organizacyjne ?

Dziś mam odebrać od nich wycenę ale nie wiem czy z nimi warto gadać.

 

Zdecydowanie warto. Mamy od nich cały dach, konkretnie gont bitumiczny - wszystko bez zarzutu. My kontaktowaliśmy się z panem Tomaszem Bożykiem (dyrektor handlowy).

 

PS. Kto robił niedawno odbiór kominiarski i orientuje się jaka jest cena? No i czy warto dzwonić po kominiarzach, czy brać pierwszego z brzega??? :roll:

 

WItaj Mada_LEna:) Zazdroszcze, że mieszkacie już u siebie:) My zaczynamy na wiosnę w rejonie Dalikowa, więc gdybyście mięli namiar na solidną ekipę budowlaną to chętnie skorzystamy... A maleństwo słodkie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyście mięli namiar na solidną ekipę budowlaną to chętnie skorzystamy...

 

No niestety nie mogę ich polecić.. Mieliśmy głównego wykonawcę, którego polecili nam znajomi, a z którym mamy jeszcze nie zamknięte rozliczenia z powodu licznych i dość poważnych poprawek do wykonania. Poza tym mając naszą budowę, wzięli inną fuchę (ktoś komuś oddawał przysługę), w efekcie czego my wprowadziliśmy się z 2 miesięcznym poślizgiem, bo od połowy sierpnia do połowy października, dom nam budowało 2 ludzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie Zamku :

- w momencie zamówienia wszystko cacy bo klient płaci tak jak my większą gotówkę za komplet pokrycia ceramicznego czyli np: dachówki, blachę do obróbek , rynny, haki, spinki itd.

- w momecie problemu zachowanie :cry: , przy rozładunku paleta uderzyła w paletę i część dachówek pękło - pani Doroto przywieziemy nowe rok minął dalej ich nie ma. Parę dachówek bocznych pękniętych ( a te dają cenę ) . Zgłoszone nie wymienione. Następny problem wyszedł przy dachówce do przeprowadzenie rur od solarów. Rupp w swojej ofercie takich nie ma, propozycja Zamku : przeprowadzić dachówką do anteny ( fajnie rurki będą piały jak głupie przydałaby się taka wentylacyjna tylko z miększym mostkiem - brak ), ale przy wentylacyjnych wyszło szydło z worka wg. zamówienia większość dachówek wentylacyjnych miały być z sitkiem. Sitek w dachówce dostarczonych na budowę brak. Pięknie. Płacę za dachówkę z sitkiem a dostaję bez. Żeby było śmiesznie sitko to kawałek plastiku w kratkę 4cm.x10cm. Pracownica Zamku na hasło że nie będę robić fermentu i poproszę 10 takich sitek powiedziała 10szt. x 10zł. Podniosła mi ciśnienie. Poszłam do p.Piotrka Bożyka ( bo on przyjmował zamówienie). On się uśmiał nie sitko kosztuje 10 gr. Róznica żadna :evil: Tylko dachówka jest zamontowana i kto teraz wejdzie na dach.

 

Ja osobiście ich nie polecam. Dziękuję bardzo za profesjonalne podejście do klienta :-?

 

Pozdrawiam. Dorota.

 

PS. Zgodnie z wolą większości spotkanie łodzkiej grupy 25 kwietnia.

Z pamięci piszę listę chętnych :

- mruva

- EZS

- agi888

- ja

Chętnych proszę o dopisywanie się do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym przedstawiam się chyba ponownie (bo już kiedyś zacząłem coś tu pisać). Zaczynam budowę w Czyżeminie koło Zofiówki kolo Tuszyna. Tzn. mam projekt ubiegam sie o kredyt i szukam wykonawców i dobrych rad na początek. Moja budowa to trochę przebudowa pisłaem o tym w wątku "coś z niczego" niestety nie tealizuję swoich planów, tylko plany projektanta...

Miałem nagranego wykonawcę, ale stan zdrowia i brak ekipy nie pozwolił mu na przyjęcie zamówienia.

Tak, że moje pierwsze pytanie brzmi - czy ktoś może polecić jakiegoś wykonawcę, który przynajmniej zacząłby budowę - fundamenty, drobne demontaże, ściany, posadzki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmiodek - może to już "banał" - ale tablica ogłoszeń łódzka się chyba sprawdza 8) :oops: :wink:

Sam ostatnio obdzwoniłem wszystkich hydraulików polecanych tam ( z 5-ciu ich będzie ... ) i wybrałem najlepszego / najtańszego.

Ekip do murów jest też trochę, obdzwoń, popytaj ... Choć pewnie masz świadomość, że w sumie jest sezon i może być kiepsko z "czasowością" :roll:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma okna na profilach:

- SCHUCO (od Pana Mielczarka ze Zduńskiej Woli)

 

Mam ... dżizas, wygląda jakbym brał kasę za reklamę, bo co ktoś pyta o oknach to ja o nich piszę :lol: :wink:

Ale po prostu jestem zaj.ście zadowolony 8)

Zdjęcia jak coś w dzienniku.

 

pozdrawiam, majki

 

/edit/

Doczytałem, że jesteś ze Zduńskiej, to Schuco masz "pod nosem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...