Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

ok, to ja mam veka.

I co z tego, okna jak okna, nic się z nimi nie dzieje, wstawione, działają i tyle. Zaczynam coraz bardziej sądzić, że te rozważania to o kant... Ważny jest montaż, bo tu mogą dużo schrzanić. No i cena. Chyba, że ktoś chce jakieś wymyślne łuki czy olbrzymy niedzielone. To wtedy drewno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

mmiodek - może to już "banał" - ale tablica ogłoszeń łódzka się chyba sprawdza 8) :oops: :wink:

Sam ostatnio obdzwoniłem wszystkich hydraulików polecanych tam ( z 5-ciu ich będzie ... ) i wybrałem najlepszego / najtańszego.

Ekip do murów jest też trochę, obdzwoń, popytaj ... Choć pewnie masz świadomość, że w sumie jest sezon i może być kiepsko z "czasowością" :roll:

 

pozdrawiam, majki

To jeszcze poproszę o wskazanie mi tej tablicy ogłoszeń, bo hasło nic mi nie mówi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmiodek - może to już "banał" - ale tablica ogłoszeń łódzka się chyba sprawdza 8) :oops: :wink:

Sam ostatnio obdzwoniłem wszystkich hydraulików polecanych tam ( z 5-ciu ich będzie ... ) i wybrałem najlepszego / najtańszego.

Ekip do murów jest też trochę, obdzwoń, popytaj ... Choć pewnie masz świadomość, że w sumie jest sezon i może być kiepsko z "czasowością" :roll:

 

pozdrawiam, majki

To jeszcze poproszę o wskazanie mi tej tablicy ogłoszeń, bo hasło nic mi nie mówi...

 

Na pierwszej stronie "Grupy Budujące" ...

http://forum.muratordom.pl/grupa-lodzka-polecane-uslugi-i-produkty,t104043.htm

Dzwonić za Ciebie nie będę :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nie jest tak źle :) leżąc z drinkiem z parasolką na słoneczku w Egipcie mozna zadzwonić do ekipy z pytaniem czy dodali do betonu środków na mróz bo czytasz na onecie ze w Polsce poniżej zera..

a po skończonej rozmowie siup do basenu :)

także wesołych ... w nowych domach lub na budowach

to bedzie moja 1 wielkanoc w nowym domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nie jest tak źle :) leżąc z drinkiem z parasolką na słoneczku w Egipcie mozna zadzwonić do ekipy z pytaniem czy dodali do betonu środków na mróz bo czytasz na onecie ze w Polsce poniżej zera..

a po skończonej rozmowie siup do basenu :)

 

... do którego właśnie odsikał się jakiś Arab, mówiąc do swojego szefa :

"jes maj boz, aj klin wery gud dy pul" :lol: :lol: :lol: :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych, pogodnych i cieplutkich Świąt Wielkiej Nocy

Oby wszystkie życzenia (nie tylko budowlane) się spełniały !

życzy

Ya

 

PS. Mam nieustającą prośbę o namiary na ludzi od przyłączy gaz, elektr., wod-kan. Jakby mógł ktoś się podzielić dobrym fachowcem...please. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Mam nieustającą prośbę o namiary na ludzi od przyłączy gaz, elektr., wod-kan. Jakby mógł ktoś się podzielić dobrym fachowcem...please. :)

 

Gazownicy polecani są na pewno na tablicy.

Elektryk jedyny słuszny 8) P. Marek Osendowski :D

Wod-kan - u mnie wygrał casting i zrobił ostatnio przyłącze od studni do domu. P. Bednarski - też z tablicy.

 

Wesołych Świąt !

majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za żywot :( święta, zaplanowany wjazd na Mazury, wyżerka i gó..... w przenośni i dosłownie ! Dopadła nas jelitówka - dzieciaki biedaki, my jakoś ze zrozumieniem podchodzimy do choróbska , ale synki się męczą . Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Wesołych świąt wszystkim , i przede wszystkim ZDROWYCH ( czego i swojej rodzice życzę !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za żywot :( święta, zaplanowany wjazd na Mazury, wyżerka i gó..... w przenośni i dosłownie ! Dopadła nas jelitówka - dzieciaki biedaki, my jakoś ze zrozumieniem podchodzimy do choróbska , ale synki się męczą . Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Wesołych świąt wszystkim , i przede wszystkim ZDROWYCH ( czego i swojej rodzice życzę !)

 

Ooooo :cry: No to DUŻO zdrowia dla Was na te Święta :D

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za żywot :( święta, zaplanowany wjazd na Mazury, wyżerka i gó..... w przenośni i dosłownie ! Dopadła nas jelitówka - dzieciaki biedaki, my jakoś ze zrozumieniem podchodzimy do choróbska , ale synki się męczą . Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Wesołych świąt wszystkim , i przede wszystkim ZDROWYCH ( czego i swojej rodzice życzę !)

jak bez temperatury to stoperan i naprzód :lol:

 

 

Wesołych Świąt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się tu u was świątecznie zrobiło (choć z jelitówką w tle), więc i ja się dołączę, życząc jedynie:

Spokojnych, rodzinnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy,

...bo są takie chwile, kiedy człowiek uświadamia sobie wyraźniej niż kiedy indziej, co tak na prawdę jest w życiu najważniejsze... te święta to dla mojej rodziny właśnie taki moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...