Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Oleniek,

widziałam wcześniejsze wyceny, a w umowie również jest mowa o możliwości zmian. Początkowo Pan życzył sobie 7 tyś za samą robociznę, wczoraj nagle z 7 zrobiło się 16. I tego już nie umiał wytłumaczyć, a pieniążki chciał brać jak najbardziej... :evil:

Za to dziś dowiedziałam się od kominiarza, że źle zamontował kominek :evil: - do poprawki :x

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Nie słyszałam wcześniej ,że jakaś firma wypożycza drzwi tymczasowe może przyjęłabym ten wariant.

A tak z ciekawości ile taka ''impreza'' kosztuje?

 

Nic nie kosztuje, zamówiłem drzwi wejściowe w Budrexie i za friko zainstalowali drzwi tymczasowe zastępcze. I to na kilka ładnych miesięcy.

 

 

pzdr

 

Ha !

Bo dobre firmy tak robią :D

Nie powiem jaka jeszcze firma tak robi :lol: :lol: :lol: :wink:

 

pozdrawiam, majki

 

To ja powiem za Ciebie, :wink: G. Mielczarek ze Zduńskiej Woli. Sympatyczny gość, winien tylko handlowców zmienić, ich brak wyczucia i chęci do kolejnych przeliczeń mojej stolarki spowodował, że wybrałem okna u konkurencji.

 

pzdr

 

O Mielczarku to wiedziałam,robili mi wyceny.Na kontakt nie narzekam ale cenowo okazali się troszkę drodzy przy moich oknach.Za mniejszą kaskę dostałam pakiet 3 szybowy.Okna są super,ekipa montażowa również.Chłopaki spisali się na medal.Szybko,sprawnie i miło.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Mielczarku to wiedziałam,robili mi wyceny.Na kontakt nie narzekam ale cenowo okazali się troszkę drodzy przy moich oknach.Za mniejszą kaskę dostałam pakiet 3 szybowy.Okna są super,ekipa montażowa również.Chłopaki spisali się na medal.Szybko,sprawnie i miło.

 

pozdrawiam

 

Znaczy te okna trzy szybowe zamawiałam w innej firmie,również sprawdzonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Mielczarku to wiedziałam,robili mi wyceny.Na kontakt nie narzekam ale cenowo okazali się troszkę drodzy przy moich oknach.Za mniejszą kaskę dostałam pakiet 3 szybowy.Okna są super,ekipa montażowa również.Chłopaki spisali się na medal.Szybko,sprawnie i miło.

 

pozdrawiam

 

Znaczy te okna trzy szybowe zamawiałam w innej firmie,również sprawdzonej.

 

Hello agi888:) a jaka to ta inna sparwdzona firma od okien...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem tutaj nowa i dlatego mam do Was pytanie co sądzicie o cemencie Górażdże, czy cement II z tej właśnie cegielni nadaje się na fundamenty domu czy polecicie coś innego?

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Edyta

 

Górażdże - git. Walenciak jest drogi, spróbuj w Beton-Serwis(info tablica ogłoszeń strona 2) można się dogadać co do ceny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś z was studnię wierconą? Nas chyba jednak ona czeka... Wszelkie formalności z doprowadzeniem wody do naszej uliczki potrwać mogą ponad poł roku. A jest od cholery załatwiania... a chętnych do latania po instytucjach niekoniecznie ;-)

W kazdym razie zapytuję czy to ustrojstwo się sprawdza? Wodę macie w porządku? Jakies filtry sie zakłada, to wiem, a jakies uzdatniacze wody sie wsypuje czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Mielczarku to wiedziałam,robili mi wyceny.Na kontakt nie narzekam ale cenowo okazali się troszkę drodzy przy moich oknach.Za mniejszą kaskę dostałam pakiet 3 szybowy.Okna są super,ekipa montażowa również.Chłopaki spisali się na medal.Szybko,sprawnie i miło.

 

pozdrawiam

 

Znaczy te okna trzy szybowe zamawiałam w innej firmie,również sprawdzonej.

 

Hello agi888:) a jaka to ta inna sparwdzona firma od okien...?

 

MS z ul. Kopernika. Jak dla mnie super obsługa i ekipa montażowa.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś z was studnię wierconą? Nas chyba jednak ona czeka... Wszelkie formalności z doprowadzeniem wody do naszej uliczki potrwać mogą ponad poł roku. A jest od cholery załatwiania... a chętnych do latania po instytucjach niekoniecznie ;-)

W kazdym razie zapytuję czy to ustrojstwo się sprawdza? Wodę macie w porządku? Jakies filtry sie zakłada, to wiem, a jakies uzdatniacze wody sie wsypuje czy coś takiego?

 

Ja mam studnię wierconą, wszystko jest o.k., niestety wody jeszcze nie badalismy także temat filtrów i uzadatniaczy jeszcze przedemną.

 

Mam pytanie czy tynki gipsowe w garażu i łazienkach to dobry pomysł czy też absolutnie nie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś z was studnię wierconą? Nas chyba jednak ona czeka... Wszelkie formalności z doprowadzeniem wody do naszej uliczki potrwać mogą ponad poł roku. A jest od cholery załatwiania... a chętnych do latania po instytucjach niekoniecznie ;-)

W kazdym razie zapytuję czy to ustrojstwo się sprawdza? Wodę macie w porządku? Jakies filtry sie zakłada, to wiem, a jakies uzdatniacze wody sie wsypuje czy coś takiego?

Mamy studnie wierconą. Nie było wyjścia - wodociąg to u nas może za 10 albo 20 albo 50 lat podciągną. Na razie jest ok, ale nie robiliśmy badań wody. Zrobimy wkrótce. Sąsiad musiał odżelazać wodę (filtry za prawie 7 tys), ale u nas jest z innego pokładu (my mamy 30 m on ponad 45) i mamy nadzieję, że u nas będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś z was studnię wierconą? Nas chyba jednak ona czeka... Wszelkie formalności z doprowadzeniem wody do naszej uliczki potrwać mogą ponad poł roku. A jest od cholery załatwiania... a chętnych do latania po instytucjach niekoniecznie ;-)

W kazdym razie zapytuję czy to ustrojstwo się sprawdza? Wodę macie w porządku? Jakies filtry sie zakłada, to wiem, a jakies uzdatniacze wody sie wsypuje czy coś takiego?

 

U nas też wiercona studnia, na razie ok, pompa + hydrofor podłączone.

Woda wstępnie badana : zażeleziona i twarda :cry:

Zestaw sesnownych odżelaziaczy + zmiękczacz = 7 tysi :-?

 

Ale też nie mamy wyjścia, wodociągi nie wiem kiedy :evil:

 

> mruva - wydaje mi się, że w tych pomieszczeniach dałbym CW, raz że twardsze, dwa że inna praca w warunkach wilgotnych ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam studnie wierconą. Wody jeszcze nie badałam,zamierzam to zrobić jak będę na końcowym etapie wykończeniówki. Myślę,że za mało jeszcze z niej wody upuściłam aby ją badać. Słyszałam,że studnie powinno się troszkę poużywać aby się żyła oczyściła. Ale może się mylę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Przeniesione z tablicy ogłoszeń]

 

Czy ktoś może powiedzieć mi cokolwiek o ekipie

ap budownictwo Andrzej Pisera?

 

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik87736.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U nas też wiercona studnia, na razie ok, pompa + hydrofor podłączone.

Woda wstępnie badana : zażeleziona i twarda :cry:

Zestaw sesnownych odżelaziaczy + zmiękczacz = 7 tysi :-?

 

Ale też nie mamy wyjścia, wodociągi nie wiem kiedy :evil:

 

Majki!

To gaz macie, a wody nie? :o

Tez sie orientowalam co do odzelaziaczy, potwierdzam kwote 7 tysiecy :( Wodociag u nas jest, ale temat rozeznalam na etapie ogrzewania - pompa ciepla najbardziej wydajna jest przy dolnym zrodle - studniach. No ale studnia musialaby byc ok 40metrowa (dopiero tak gleboko jest u nas na gorce woda) + duzo zelaza. Dodatkowe koszty wiec nas zniechecily.

 

MRUVA - robilabym mimo wszystko cementowo-wapienne w tych pomieszczeniach, gips chlonie wilgoc, przy kiepskiej wentylacji moze byc problem. No chyba ze sobie rekuperator zafundujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleniek,

widziałam wcześniejsze wyceny, a w umowie również jest mowa o możliwości zmian. Początkowo Pan życzył sobie 7 tyś za samą robociznę, wczoraj nagle z 7 zrobiło się 16. I tego już nie umiał wytłumaczyć, a pieniążki chciał brać jak najbardziej... :evil:

Za to dziś dowiedziałam się od kominiarza, że źle zamontował kominek :evil: - do poprawki :x

Pozdrawiam

 

Jeśli umówił się na 7 tyś to tyle mu zapłać . W rozmowach zastosuj jego zasadę , powiedz że umawialiście się na 7 ale wg twojej wyceny powinno być 3,5 tyś bo w umowie jest taki zapis o możliwości zmian .

 

Najpierw próba porozumienia , później już zostają Ci mocniejsze srodki czyli info na Policje , jak ma klucze może zrobić Ci różne rzeczy , uważaj "podłość ludzka nie zna granic" - jak mawiała jedna z bohaterek kulowego filmu .

Wychodzi na to że facet chce wyciągnąć kase.

 

Jeśli nie czujesz się na siłach poprś kogoś kto zajmie się rozmowami z tym człowiekiem , ktoś z rodziny , przyjaciół , znajomych . Sama będziesz bardzo się emocjonować ale może to niekorzystnie wpływać na podejmowane decyzje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grupo :D

 

Jest ktoś, kto buduje / zbudował się w okolicy Zimna Woda, Sokołowska? Mam tam urokliwy kawałek ziemi na oku i się zastanawiam. Jaka to okolica, co tam jeździ (komuniacja), jak daleko do sklepu? O S-14 wiem mniej więcej gdzie ma lecieć. Sama okolica ładna, ale przydałyby się jakieś wskazówki od kogoś, kto jest już "z tamtąd" :)

 

 

Hej, podpowiedzcie kto z grupy jest z tych okolic i może mi coś niecoś naświetlić.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...