Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ciasto upieczone, nóżki zrobione.

Tak jak było hasło majkiego przy braku ogólnego sprzeciwu spotykamy się jutro o 16.

Pozdrawiam. Dorota.

 

tylko jakiś adres i może telefon, jak zacznę jeździć po drogach i bezdrożach. Na priva...

 

Godz 21.18

Własnie zadzwoniła moja mama, że ma zapalenie oskrzeli i muszę jutro do niej jechać. Ale postaram się dojechać do was, tylko godzina niepewna. Mam do przebycia ładny kawałek drogi w te i we wte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Poszukuję jakiejś logicznej ekipy cieśli, którzy zrobią mi ładny balkonik z drewna (konstrukcja już stoi, trzeba zrobić podłogę i balustradki) oraz drugiej, do prac ziemno-ogrodniczych. Niby już pół roku mieszkamy, ale końca-nie-widać :-D

 

Kropi ekipy nie polece, ale odebrali Ci dom bez barierek na balkonach? Moj kierbud nie chcial zaczac pisac papierow bez nich... :/

 

Na okres odbioru przybija się deski do elewacji lub zabezpiecza balkon od środka przed otwarciem.. np na kluczyk, deską czy czymś tam. Jednym słowem mówimy, że aktualnie jest to balkon - atrapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Poszukuję jakiejś logicznej ekipy cieśli, którzy zrobią mi ładny balkonik z drewna (konstrukcja już stoi, trzeba zrobić podłogę i balustradki) oraz drugiej, do prac ziemno-ogrodniczych. Niby już pół roku mieszkamy, ale końca-nie-widać :-D

 

Kropi ekipy nie polece, ale odebrali Ci dom bez barierek na balkonach? Moj kierbud nie chcial zaczac pisac papierow bez nich... :/

 

Na okres odbioru przybija się deski do elewacji lub zabezpiecza balkon od środka przed otwarciem.. np na kluczyk, deską czy czymś tam. Jednym słowem mówimy, że aktualnie jest to balkon - atrapa.

 

szkoda, ze nie wiedzialam tego wczesniej, obyloby sie bez tego certyfikatu - 500 zl w kieszeni:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za patent ? Czy zdaje egzamin ?

mięśnie od tego rosną więc chyba zdaje egzamin, profesjonaliści mają taki walec do równania, ja zadowoliłem się tym co było pod ręką, w porównaniu do tego co było przed to jest z 100 razy lepiej

Z ostatniego roku są na tablicy podane dwie (2) firmy

to tak nie funkcjonuje, na ŁTO każdy ma tylko jeden post, jak chce się coś napisać to edytuje się ten jeden jedyny, ja swój tam napisałem 2 lata temu ale ostatnie edytowanie było miesiąc temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grupo :D

 

Jest ktoś, kto buduje / zbudował się w okolicy Zimna Woda, Sokołowska? Mam tam urokliwy kawałek ziemi na oku i się zastanawiam. Jaka to okolica, co tam jeździ (komuniacja), jak daleko do sklepu? O S-14 wiem mniej więcej gdzie ma lecieć. Sama okolica ładna, ale przydałyby się jakieś wskazówki od kogoś, kto jest już "z tamtąd" :)

 

 

Hej, podpowiedzcie kto z grupy jest z tych okolic i może mi coś niecoś naświetlić.. :roll:

 

swojego czasu jak szukalismy dzialki do kupienia to rowniez trafilismy w okolice Zimnej Wody, ale jak dla nas odpadka, poniewaz do komunikacji daleko, a ze mamy dwojke malych dzieci to raczej potrzebowalismy miejsca skad latwo wydostac sie nawet bez samochodu, no i jakis sklep oraz szkola w miare blisko ........., aczkolwiek wszystko zalezy czego szukacz bo okolica calkiem niezla

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ile płaciliście za instalację elektryczną? Mam dwie wyceny i mnie powaliły :o

 

Ja miałem 3 wyceny i też mnie powaliły. Również osób polecanych na forum.

Stanęło na 6500 zł. za robociznę. W tym wszystko co się łączy z kablami w domu. Telefon, domofon, przyłącze do płotu z kopaniem, tablica, podłączenie piecy akumulacyjnych, zainstalowaniem kabli grzejnych w podłodze, kabli do komputera, kablami do kina domowego, kablami do TV itp.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grupo :D

 

Jest ktoś, kto buduje / zbudował się w okolicy Zimna Woda, Sokołowska? Mam tam urokliwy kawałek ziemi na oku i się zastanawiam. Jaka to okolica, co tam jeździ (komuniacja), jak daleko do sklepu? O S-14 wiem mniej więcej gdzie ma lecieć. Sama okolica ładna, ale przydałyby się jakieś wskazówki od kogoś, kto jest już "z tamtąd" :)

 

 

Hej, podpowiedzcie kto z grupy jest z tych okolic i może mi coś niecoś naświetlić.. :roll:

 

swojego czasu jak szukalismy dzialki do kupienia to rowniez trafilismy w okolice Zimnej Wody, ale jak dla nas odpadka, poniewaz do komunikacji daleko, a ze mamy dwojke malych dzieci to raczej potrzebowalismy miejsca skad latwo wydostac sie nawet bez samochodu, no i jakis sklep oraz szkola w miare blisko ........., aczkolwiek wszystko zalezy czego szukacz bo okolica calkiem niezla

pozdrawiam

 

 

No właśnie to mnie nieco zniechęca - do środków komunikacji z 2 km, do szkoły podobnie... A mam dziecko 5 letnie, więc dość kiepsko to wygląda. Z drugiej strony jednak miejsca z dobrą komunikacją (nie wspominając o walorach estetycznych lokalizacji, tak żeby choć trochę ładnie było 8) ) to już mocno inna półka cenowa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...