Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Heejooo,

:D

 

Witajcie, u mnie nic nowego, co wcale nie znaczy, że nie śledzę, co na naszej Grupie.

Widziałam dzisiaj ogłoszenie, może kogoś zainteresuje:

 

"Sprzedam działkę o pow. 4.300

238x18 Tuszyn

wszystkie media

tel. 514840353

Tanio!!!"

 

Więcej, co na mojej budowie, wkrótce.

Pozdrawiam Was

 

PS. Majki, jak u Ciebie sprawują się okna. Właśnie przymierzam się do Schucco.

Czy ta folia drewnopodobna jest u Ciebie O.K?, nie rysuje się pod byle paznokciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, co myslicie.....ok 20tys za SSO z dachem ( dom 240m2) :roll:

 

Delikatnie mówiąc cena zaniżona... za taka powierzchnię spodziewałbym się ok. 3-krotnie wyzszej... Myślę, że gdzieś jest niedomówienie i z tego wynika rozbieżność.

 

Witam! Faktycznie cena jest bardzo niska, ale tak zaproponował majster od budowania :p po obejrzeniu projektu. W okolicy mają o nim dobre zdanie, a ludzie ktorym budował, są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, co myslicie.....ok 20tys za SSO z dachem ( dom 240m2) :roll:

 

Delikatnie mówiąc cena zaniżona... za taka powierzchnię spodziewałbym się ok. 3-krotnie wyzszej... Myślę, że gdzieś jest niedomówienie i z tego wynika rozbieżność.

 

Witam! Faktycznie cena jest bardzo niska, ale tak zaproponował majster od budowania :p po obejrzeniu projektu. W okolicy mają o nim dobre zdanie, a ludzie ktorym budował, są zadowoleni.

 

Faktycznie jakoś bardzo tanio. :o Ya płacę duuuuużo więcej, niestety :( . Sprawdź dokładnie cenę, czas budowania itp. No i napiszcie bardzo dokładną umowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanko do osob, ktore zakupily ziemie poprzez kontakt podany na forum od OLENIEK - jedna wywrotka za ok 350 zl to ile bylo ton czy tez m3 ??

wiem, ze Jelonek72 i Majki korzystaliscie z tego namiaru - zadowoleni z zakupu, rosnie cos na tej ziemii ??

 

Na razie nie, bo suchawo było i nie podlewałem posianej trawy :oops: :cry:

Ale wygląda ok, zadowoleni jesteśmy. Już prawie wykorzystaliśmy całą wywrotkę ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Majki, jak u Ciebie sprawują się okna. Właśnie przymierzam się do Schucco.

Czy ta folia drewnopodobna jest u Ciebie O.K?, nie rysuje się pod byle paznokciem?

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni 8)

Folia jak najbardziej ok, łatwo się nie rysuje :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie nawiozłam ziemi do wyrównania terenu, znaczy się nie ja tylko pan ;-) A że było nierówno i w jednym miejscu podmokło to weszły 22 wywrotki :o Dodatkowo pan przejechał glebogryzarką i można siać :)

 

Polanka,

 

Ile płaciłaś za wywrotkę? Mogę prosić o jakiś namiar.

 

Eze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanko do osob, ktore zakupily ziemie poprzez kontakt podany na forum od OLENIEK - jedna wywrotka za ok 350 zl to ile bylo ton czy tez m3 ??

wiem, ze Jelonek72 i Majki korzystaliscie z tego namiaru - zadowoleni z zakupu, rosnie cos na tej ziemii ??

 

Na razie nie, bo suchawo było i nie podlewałem posianej trawy :oops: :cry:

Ale wygląda ok, zadowoleni jesteśmy. Już prawie wykorzystaliśmy całą wywrotkę ...

 

pozdrawiam, majki

 

 

u mnie jeszcze nie rozłożone hałdy stoją , dopiero przeoraliśmy teren , teraz będziemy równac gdzie trzeba - na razie na skarpie rosną owszem ...chwaściki :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura, hura :D :D :D w niedziele byli Panowie studniarze i wyciągnęli niebieską rurę i o dziwo również pompę, wyszło na to, że ukradli tylko głowicę a reszta po odcięciu kabla wpadła im do studni. Nowa pompa podłączona, hydrofor też a Panowie od tynków działają.

 

 

Gdyby ktoś potrzebował na budowę tanią pompę wraz z rurą i super kablem w oponie gumowej (idealnie przystosowany do wody) to chętnie odsprzedamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura, hura :D :D :D w niedziele byli Panowie studniarze i wyciągnęli niebieską rurę i o dziwo również pompę, wyszło na to, że ukradli tylko głowicę a reszta po odcięciu kabla wpadła im do studni. Nowa pompa podłączona, hydrofor też a Panowie od tynków działają.

Super, gratulacje! Dobrze ze w koncu wszystko dziala.. ale ile nerwow :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...