Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

hej

ja mam wentylowany

garaż - taki "grzybek" w dachu

spiżarnię i pom gospodarcze - na jednym "grzybku" w dachu

kuchnia - komin

salon - komin

garderobo-sień - komin

kotłownia gazowa - komin

łazienka 1- komin

łazienka 2 komin

 

pokoje niewentylowane - okna

garderoba niewentylowana - dziura w ścianie do pobliskiego pokoju

 

a jak masz rozwiązaną kwestie nawiewu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Chciałam się pochwalić że mam świadectwo energetyczne :). POszliśmy za przykłądem popcarol i zamówiliśmy przez allegro, ale wybraliśmy najtańszą opcję i tak za 320 zł z przesyłką mamy świadectwo. Cała sprawa trwała ok tygodnia. Dzwoniłam do ludzi z okolic Łodzi to chcieli za te marne parę kartek od 770 zł w górę. Dla mnie to te 320 zł to już jest dużo ale 700 i więcej to jest kradzież.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, podbitka -robocizna o ile pamiętam po 40 zł za mb. Nie mam zapisane, ale tak mi sie wydaje. Podbitkę brałam z Zamku, orobel. Sprawdzila się, ale ceny już nie pamiętam. Acha, 25 zł/m2 na hasło "majki". W każdym razie upust był, oj był...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciliście za podbitke dachową robocizna +materiał ?

Dołączam się do zapytania???

 

Podbitka drewniana (deski pióro wpust 19mm) ok 28zł/m2

Robocizna 35zł /mb.

Dodatkowo malowanie drewnochronem (to było w moim zakresie) ale poszło ponad 3 puszki 5 litrowe.

Pzdr

QbaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFFF opuściliśmy wynajmowane mieszkanie :) hura!!!!! jeszcze jakieś 3 tyg tułaczki i wchodzimy do naszego domostwa - mam całą górę sprzątania , poza tym tysiąc kartonów do rozpakowanie i ani jednej szafy :) ale walę to ---- już za chwileczkę , już za momencik....

aaa bank dał nam w końcu forsę , i wszystko ruszyło z kopyta , nie wiem jak to wyjdzie bo działamy lekko chaotycznie , ale luuuuuz :) byle na swoim

 

 

czy ktoś robił rozeznanie ile kosztuje podszykowanie ogrodu ? znaczy prace ziemne - równanie, dowalenie ziemi, ubicie, posianie trawki .... bo sama nie dam rady , mąż stwierdził ,że nienawidzi pracy w ogródku /hehehe szkoda ,że teraz to odkrył , bo optowałabym za jeszcze mniejszą działką /... no i muszę się coś skombinować. Ogłasza się teraz te łódzkie przedsiębiorstwo ogrodnicze- miał ktos z nimi do czynienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było, bo urlopowałem 8)

 

Co do kominów - tak, są odkryte, od góry nic nie ma, jedynie jest blacha od góry przykrywająca cegły.

 

Co do podbitki - 40 zł/m2. Za ceny samego materiału - chyba zacznę pobierać tantiemy :lol: :wink:

 

pozdrawiam wszystkich wypoczętych :D

majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bez głupich pytań :) po prostu muszę się pochwalić: w poniedziałek złożyliśmy wniosek o pozwolenie na budowe, niby nic, niby to dopiero początek a i tak morda mi sie od poniedziałku non stop uśmiecha (może to dlatego,że to dopiero początek).

Dziękuje forumowiczom za namiar na Bogusia od oczyszczalni, bardzo mi pomogł w podjęciu decyzji POS czy szambo na glinie, chociaż i tak zrobiliśmy odwierty geologiczne. Jesli ktoś sie waha czy robić takowe, to powiem, że w naszym wypadku warto było :)

 

Jednak będzie pytanie: czy ktos wie skąd w okolicy Wiskitna badz ul kolumny brać piach/żwir?? w sensie czy jest w okolicy jakas żwirownia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...