Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Popcarol, ile kosztowała cie rekuperacja? (materiał plus instalacja)

Zapraszam na priv. Nie wiem czy cokolwiek to Ci powie, zalezy od centrali jaka wybierzesz, wielkosci domu, ilosci nawiewow, tego czy jest GWC (u nas jest), tego czy projekt jest dobrze zrobiony - niektore firmy robia na oko... itp itd...

 

popcorol mozesz podeslac mi tez to info na priv :-? z gory dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Coz, drewniane domy tez moga splonac, do tego pewnie palilyby sie szybciej ;)

Ostatnio widzialam piekny dom z bali, a dzialka ogrodzona plotem betonowym :evil: :o Katastrofa moim zdaniem... najtansze rozwiazanie chyba, ale pasuje jak piesc do nosa... (chetnych na to watpliwe przezycie zapraszam - Zdunska Wola os. Karsznice)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, drewniane domy tez moga splonac, do tego pewnie palilyby sie szybciej ;)

Ostatnio widzialam piekny dom z bali, a dzialka ogrodzona plotem betonowym :evil: :o Katastrofa moim zdaniem... najtansze rozwiazanie chyba, ale pasuje jak piesc do nosa... (chetnych na to watpliwe przezycie zapraszam - Zdunska Wola os. Karsznice)

Pozdrawiam

 

ale ja nie o domek pytam ale o firme

Na swojej stronie podają szczegóły techniczne, materiały z których robią i cenę orientacyjną do 2500 zł...

Tylko nie wiem, czy to, z czego robią ma sens a za mało się na tym znam, żeby z nimi rozmawiać na poziomie wyższym od blondynki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poczytałam o tych waszych wodach w kominach - sprawdziłam w swoich, bo moi fachmani tez nie raczyli nałożyć "czapek" i okazało się ,że cud miód wody w brud !!!!! jasna cholera by to ! potrzebuję jakiegoś alpinisty co się wdrapie na kominy i zaloży co trzeba wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

 

u nas szaleństwo - kuchnia już jest, łazienki prawie gotowe , schody tez już prawie, szafy na miejscu a ja sprzątam po kawałku i mi ręce opadają , bo jak skończę piętro to parter już od nowa do sprzatania i odwrotnie , zdaję się ,że ściągnęłam sobie na łeb niezłego babola :) może są jacyś maniacy co to charytatywnie lubią sprzątać u ludzi .... zapraszam do mnie , roboty że hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poczytałam o tych waszych wodach w kominach - sprawdziłam w swoich, bo moi fachmani tez nie raczyli nałożyć "czapek" i okazało się ,że cud miód wody w brud !!!!! jasna cholera by to ! potrzebuję jakiegoś alpinisty co się wdrapie na kominy i zaloży co trzeba wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

 

u nas szaleństwo - kuchnia już jest, łazienki prawie gotowe , schody tez już prawie, szafy na miejscu a ja sprzątam po kawałku i mi ręce opadają , bo jak skończę piętro to parter już od nowa do sprzatania i odwrotnie , zdaję się ,że ściągnęłam sobie na łeb niezłego babola :) może są jacyś maniacy co to charytatywnie lubią sprzątać u ludzi .... zapraszam do mnie , roboty że hej.

charytatywnie albo roboty publiczne!!!

Ja również poproszę kogoś do sprzątania!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poczytałam o tych waszych wodach w kominach - sprawdziłam w swoich, bo moi fachmani tez nie raczyli nałożyć "czapek" i okazało się ,że cud miód wody w brud !!!!! jasna cholera by to ! potrzebuję jakiegoś alpinisty co się wdrapie na kominy i zaloży co trzeba wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

 

.

 

Ja ;-)

Ostatnio trochę chodziłem po swoim dachu , a pro po zakładania internetu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaskul spalinową samobieżną chcemy kupić. I żeby miała szerokość koszenia ponad 50 cm bo mamy 2,5 tys do skoszenia... no dwa bo odjąć trochę na dom, kostkę itp. ;-)

majki my wczoraj wyhaczyliśmy fajną w leroy merlin. Hurqvarna, z dużymi tylnymi kołami. Niestety ja wróciliśmy z zakupów w manufakturze to nam wykupili :evil: No nic, dziś następne podejście do zakupu bo chcieliśmy w wekend pokosić.

Ciril dzięki za info. Wyślę małżonka :)

 

a ja mam NAC jak na razie smiga bez zarzutu , nie mam napędu i przy moich 700 m2 wydaje mi się zbędny , szerokość koszenia 50 cm

dla mnie jedyny mankament na który nie zwracałem uwagi to kosz 60 litrów , wg mnie powinien być większy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaskul spalinową samobieżną chcemy kupić. I żeby miała szerokość koszenia ponad 50 cm bo mamy 2,5 tys do skoszenia... no dwa bo odjąć trochę na dom, kostkę itp. ;-)

majki my wczoraj wyhaczyliśmy fajną w leroy merlin. Hurqvarna, z dużymi tylnymi kołami. Niestety ja wróciliśmy z zakupów w manufakturze to nam wykupili :evil: No nic, dziś następne podejście do zakupu bo chcieliśmy w wekend pokosić.

Ciril dzięki za info. Wyślę małżonka :)

 

a ja mam NAC jak na razie smiga bez zarzutu , nie mam napędu i przy moich 700 m2 wydaje mi się zbędny , szerokość koszenia 50 cm

dla mnie jedyny mankament na który nie zwracałem uwagi to kosz 60 litrów , wg mnie powinien być większy

już małż zakupił fmy STIGA. Kosił i zadowolniony z zakupu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poczytałam o tych waszych wodach w kominach - sprawdziłam w swoich, bo moi fachmani tez nie raczyli nałożyć "czapek" i okazało się ,że cud miód wody w brud !!!!! jasna cholera by to ! potrzebuję jakiegoś alpinisty co się wdrapie na kominy i zaloży co trzeba wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Wróciłem właśnie z wizyty u koleżanki w Niemcolandzie. Tam nad niektórymi kominami umieszczają daszek z kawałka fikuśnie wygiętej blachy wspartej na czterech prętach (pewnie można to kupić w pierwszym lepszym markecie budowlanym). Gdybym to wcześniej widział, to bym wypróbował ten patent, a tak to mam jak większość. Ale skoro większość kominów stoi mimo, że deszczyk kapie do środka, to pewnie i mój trochę wytrzyma - nie ma co panikować :wink: .

 

u nas szaleństwo - kuchnia już jest, łazienki prawie gotowe , schody tez już prawie, szafy na miejscu a ja sprzątam po kawałku i mi ręce opadają , bo jak skończę piętro to parter już od nowa do sprzatania i odwrotnie , zdaję się ,że ściągnęłam sobie na łeb niezłego babola :) może są jacyś maniacy co to charytatywnie lubią sprzątać u ludzi .... zapraszam do mnie , roboty że hej.
charytatywnie albo roboty publiczne!!!

Ja również poproszę kogoś do sprzątania!!!

Źle sformułowałyście zaproszenie. Powinno być: Zapraszam na spotkanie forumowiczów Gr. Łódzkiej połączone z pogaduchami przy szmacie :wink: Wyznaczcie termin i już jadę :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle sformułowałyście zaproszenie. Powinno być: Zapraszam na spotkanie forumowiczów Gr. Łódzkiej połączone z pogaduchami przy szmacie Wyznaczcie termin i już jadę

Yeti oczywiście, że któregoś dnia zrobi się małe spotkanie... może przy ognisku powstałym w wyniku spalenia chaszczy nad moją rzeczką i źródłami. Spotkanie zaczęłoby się o godz. 10. Posiadanie sekatorów i siekierek obowiązkowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro większość kominów stoi mimo, że deszczyk kapie do środka, to pewnie i mój trochę wytrzyma - nie ma co panikować :wink: .

Jeti, chyba to nie tak

do niektórych pada a do innych nie. Wynika to z postów, choć nie wiem dlaczego...

U mnie padało. Efekt był taki, że na dole komina stała woda. A że dół jest u nas akurat na poziomie łazienki i jest rewizja na poziomie podłogi właśnie, to ta woda wyleciała do łazienki. Jakby rewizji nie było albo była by wyżej, to byśmy nic nie wiedzieli ale byłaby ściana mokra...

 

Jednak najbardziej mnie zastanawia, dlaczego jednym pada woda do komina a innym nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam jakiegoś używanego baraku/komórki/pakamery. może ktoś ma odsprzedać?

 

Długi się ogłaszał, i Dorota. Ale to było wiosną. Długi to nawet wklejał posty swojego wagonu, poszukaj na naszej grupie od początku roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...