Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witamy,

szukamy ekipy budowlanej do budowy stanu zerowego. Czy ktos z Was moglby podac namiar na dobrych fachowcow?

Niestety z tablicy wszyscy juz maja zajete terminy na ten sezon.

 

Aga i Zbyszek, zajrzyjcie w mój dziennik, dużo tam piszę o Panu Marku (mój anioł ;-)))), i o tym jak budował, moge go polecić, numer telefonu idzie na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupujecie moze drewno kominkowe bezposrednio w nadlesnictwie w rejonie Lodzi, bez posrednikow (np. z allegro) - i mozecie polecic jakies miejsca? Ja rok temu bralem od pana z allegro o nicku highlander, ktory okazal sie malo uczciwym sprzedawca - sprzedal mi mniej drewna o 2 mp, a zachwalal ze przywiozl mi jeszcze z nadwyzka. Dlatego teraz chcialbym kupic bez posrednikow, bezposrednio z nadlesnictwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek_2 - skasuj prosze post na tablicy ogłoszeń :wink: Tam nie bardzo jest miejsce na Twoje pytanie - tu na grupie owszem :D

Co do drewna kominkowego, mam namiary na drzewo po 160 zł/mp, albo m3 w sumie nie wiem dokładnie ... Jakby co podam telefon.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka firma zakladala u Was w domkach rekuperacje :-? :-? :-?

U nas instalacja - firma Klimat-Dom. Współpracują z http://www.rekuperatory.pl .

Bardzo sprawna ekipa z Płocka. Kompetentny i bardzo konkretny właściciel. Rekuperator - Stork - moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych na rynku. Osobiście jestem zadowolony ze współpracy i z rekuperatora oczywiście też. Jeśli jeszcze potrzebujesz jakieś namiary to wal śmiało. Prześlę Ci na priv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz podać jakieś namiary na tą fantastycznie tanią ofertę na świadectwo energetyczne? :D

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1934143 to ich aukcje na allegro

Nie wiem czy świadectwo jestdobrze zrobione ale wsumie mnie to w teraz nie obchodzi bo nie mam zamiaru domu sprzedawć. (Gdybym kupowała u kogoś innego to też bym nie wiedziała)

Dzięki za namiar. Tak na prawdę to g... mnie obchodzi co tam będzie napisane. Najważniejsze to mieć ten cholerny, nikomu nie potrzebny papier (poza urzędnikami - im w odróżnieniu ode mnie ma się podobać :wink: ) za relatywnie jak najmniejsze pieniądze.

Jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELEWACJE ZEWNĘTRZNE / OCIEPLENIA - Tech-Rem-Bud - Karol Błaszczyk - 669 429 711. Robili u mnie : ocieplenie styro, ocieplenie fundamentów, drenaż, mocowanie parapetów zewnętrznych, podbitka.

Wszystko SUPER - polecam chłopaków. Może nie najniższa półka cenowa, ale jakość pracy i dokładność ekstra.

 

:wink:

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie proszę, kiedy najlepiej wstawić drzwi wewnętrzne? Moja konpcepcja jest taka, ze po wylewce i po tynkach wewnętrznych.. Dobrze gadam? ;-)

U nas tak wlasnie bylo = generalnie mam wrazenie ze im pozniej wstawisz tym lepiej - nikt Ci ich nie zniszczy, nie uderzy workiem kleju (pozniej do platek), nie bda sobie trzaskac na wietrze..

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności! U nas papierologia na ukończeniu i prawdopodobnie PnB będzie w przyszlym tygodniu 8) mamy taka nadzieję, że już nic nam się nie przydarzy :evil:

Dostałam wycenę hydraulika - dom 199m2, robocizna z materiałem ( bez pieca ) -9,5 tys. Jak myslicie dużo czy może być ???? :roll: Prosze o odpowiedż, bo nie wiem czy szukać dalej?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...