Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Bry :) Czy ktoś kupował kafle w Genbudzie na Brukowej? Jak tam się ceny kształtują? Przyzwoicie czy drożą się? :)

 

Ceny zależą od sprzedawcy. :) Generalnie jeśli planujecie większe zakupy możecie ponegocjować cenę. Ja przy 50 metrach płytek tarasowych oraz bateri prysznicowej dostałam ceny "internetowe".

cena spadła z 42 zł do 35. Sklep ma ten plus że ma bardzo dużo płytek na magazynie i jak braknie to przeważnie nie ma kłopotu z dokupieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie podać, ile płaciliście za bramę garażową z napędem o wym. 5m x 2,5m? Dostałem wycenę od producenta okien ze Zduńskiej Woli na 9500 zł i zastanawiam się czy to oby nie ciut drogo...

 

Za bramę odrobinę niższą, bo na wysokość 2,2m będę płacił 7700. Cena z napędem przemysłowym, fotokomórkami, montażem.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie napisac czy w nocy w okolicych Pabianic tez byla taka straszna nawalnica? Mam nadzieje moja chalupka jeszcze stoi... jutro sprawdzimy ;)

Dzieki,

pozdrawiam

 

Straszna to jakoś nie bardzo ... wiało, padało, kilka razy solidnie zagrzmiało i tyle.

Przynajmniej u mnie :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :) Czy ktoś kupował kafle w Genbudzie na Brukowej? Jak tam się ceny kształtują? Przyzwoicie czy drożą się? :)

 

Ceny zależą od sprzedawcy. :) Generalnie jeśli planujecie większe zakupy możecie ponegocjować cenę. Ja przy 50 metrach płytek tarasowych oraz bateri prysznicowej dostałam ceny "internetowe".

cena spadła z 42 zł do 35. Sklep ma ten plus że ma bardzo dużo płytek na magazynie i jak braknie to przeważnie nie ma kłopotu z dokupieniem.

Mamy w planach zakup kafli do 10metrowej łazienki, terakotę na przedpokój, kuchnie i dodatkowo kafle w kuchni (pas pomiędzy szafkami ;-) ) Takze "trochę" tego będzie... Dobrze, że można ponegocjować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam inny problem... macie rozeznanie ile teraz biorą fachmany za wykończeniówke, tj. m2 malowania, m2 gładzi gipsowej, m2 glazury i terakoty... Mam dwie wyceny i jedna o połowę droższa od drugiej :o

 

malowanie - 3zł/m2

gładź - 15 zł/m2

glazura - 40 zł/m2

Dobra klasa fachowców 8)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam inny problem... macie rozeznanie ile teraz biorą fachmany za wykończeniówke, tj. m2 malowania, m2 gładzi gipsowej, m2 glazury i terakoty... Mam dwie wyceny i jedna o połowę droższa od drugiej :o

 

malowanie - 3zł/m2

gładź - 15 zł/m2

glazura - 40 zł/m2

Dobra klasa fachowców 8)

 

pozdrawiam, majki

Dzięki majki, Twoje ceny są pośrodku moich dwóch wycen :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie podać, ile płaciliście za bramę garażową z napędem o wym. 5m x 2,5m? Dostałem wycenę od producenta okien ze Zduńskiej Woli na 9500 zł i zastanawiam się czy to oby nie ciut drogo...

 

coś ponad 7,5 tyś z napedem i montażem brama "normstahl" , wybór koloru i przetłoczeń bez dopłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...