Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Darwol, nie mogę Cie dziś zawieść.... wstawaj szkoda dnia, jest 06,21:)

 

Słonko świeci nad Nami...

Zmykam do pracy, dziś z wielką radością, gdyż będe miałą 3 dni wolne.

Czas na pewno szybko minie:)

 

Apropo spotkania w Unii, jestem za .... prosze pomyśleć i zaproponować lokal . Moze ten peron 6 na Pietrynie?

 

Czekamy na Naszego sekretarza Ciechanko:)))

 

OOO i może Leszek ( wiem, z ebardzo zapracowany) jakąś malutką mapke grupy łódzkiej wykona, abysmy mogli zaprosić wszystkich zaglądajacych na Naszą stronkę, aaaa podobnież jest Nas tu około 30 osób, czyli cała salka Nasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No cóż - przyłączam się do ARKA - ja też urzędnik państwowy.

Co do spotkania to może faktycznie to może piątek 7 maja???? Co Wy na to?

Wczoraj się wkurzyłam - pojechałam do firmy CERMAG z Brukowej 15 (łazienki, kafelki, fugi). Ponieważ sprzedali mi przeterminowaną fugę SOPRO (miałą niestety inny odcień niż pozostałe). reklamacji nie przyjęli bo- wymówili mi że oni w takich opakowaniach nie sprzedają. Poza tym może kupiłam gdzie indziej a im chę oddać. Także ostrzegam - sprawdzajcie daty ważności. Bo reklamacje nie wchodzą w grę.

Buźka na weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciechanko

 

Mam bardzo niedobre doswiadczenia z CERAMAG na Brukowej. Fatalna obsługa klienta, brak rzeczowości i fachowości, drożyzna. Niemal wszystko to, co chciałam tam kupić znalazłam w innych sklepach - taniej, sprawniej i bardzo miłą obsługą. A jak chciałam sie poskarzyć to na Brukowej trafiłam do jakiegoś Włocha, który mówił bardzo łamaną polszczyzną i przepraszał mnie, że nie spodziewali sie takiego sukcesu i dlatego maja problemy. I w ogóle bzdury gadał. Nigdy wiecej tam nie byłam.

 

Spotkanie - jak najbardziej!!! :lol: Teraz wszyscy chcą uwieczniać nową rzeczywistość (niby inna - bo w UE :wink: ). Dlaczego my nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu Nie wiem czy czasem nie mówisz o Astralu...bo Włoch mi się kojarzy z Hiszpanem z Astrala. Tam rzeczywiście obsługa też do bani. Fakt, że teraz wszyscy mają młyn, ale nie można tym wszystkiego tłumaczyć. Musiałem do nich jeździć po kilka razy... :evil: Jeśli chodzi o ceny to kafelków do mojej dużej łazienki taniej nigdzie nie znalazłem. Nie wiem jak z płytkami do mniejszej łazienki, ale już nie miałem siły sprawdzać.

 

U mnie w domu na budowie wielkie sprzątanie. Właśnie zmiatany jest pył po gładzi i wylewka będzie pokrywana wodnym szkłem, żeby się nie pyliło tak strasznie.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

PS. Ze spotkaniem to świetny pomysł. Wprawdzie 7go są Juwenalia, ale chyba nie muszę iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HaHA....a ja się cieszę...:) Historyczne wydarzenie -> Mój tata jako pierwszy człowiek przeszedł na Okęciu na dowód osobisty, a nie na paszport :)

 

Momo, że fachowiec mi nawalił i nie przyszedł robić gładź w mieszkaniu, które remontuję, to i tak jestem w dobrym nastroju :)

 

Może powinienem takie wieszaki do flag zainstalować na domku???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w Unii?

 

Co do flag to o ile wiem to ich wywieszanie w świeta państwowe to obowiązek właściciela posesji. Zawsze się dziwuję, że Polacy tyle gadają o patriotyźmie itp rzeczach a flag narodowych nie wieszają :-?

A więc - Lusiu i Tommco wieszaczki na flagi obowiązkowo proszę założyć!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich z unijnym pozdrowieniem!

 

Niestety ocieplając moją starą chatkę także zapomniałem o wieszaku na flagę :oops: . Ale na 11 listopada już będzie!

 

U mnie znajomy Areksama (Areksam jeszcze raz dzięki za namiar!)ściądgnął humus i jak zacznie padać to mam basen jak się patrzy! W czwartek rusza ekipa z ławami i wreszcie ZACZEŁO się!

 

Spotkanie! JESTEM ZA. Niezależnie 7, 10 czy jeszcze innego mają na rzęsach ale będe!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moi drodzy. w Unii tak samo jak przed.

Ja 1 maja zaczęłam myć okna w moim domku, a mój mąż zakładał klamki do drzwi wew., gniazdka w łazience. Misio dzielnie pomagał myć okna. O fuj! narobiłam się jak trzeba. Umyłam tylko kilka a co przede mną - strach się bać - chyba wezmę jakieś wolne dni.

Wejście do Unii uczciliśmy szampanem - a co.

Mój mąż ma urlop i będzie malował, zakładał gniazdka itd.

Jest coraz piękniej w moim domku.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

 

Ja wróciłam z Wilna - ale radocha bez paszportu na Wschód!!! Wilno - cudo!!! A Polacy mogliby sie duzo od Litwinów nauczyć.

U mnie chwilowy przestój, bo panowie ekipa coś dłubia u Grega.

Grzesiu! Oddaj mi ich już, bo mi sie harmonogram wali! Wczoraj i dzisiaj "szły" transporty materiałów zakupionych przed weekendem. Garaz zapakowany pod dach. Teraz myslę, że juz będzie spokojniej.

 

Lusiu! Daj propozycje spotkania, bo skoro nie możesz 7 maja , to rzuc hasło. Szkoda, że zaczęło padać. Ale i tak jest cudnie!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...