Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

aaaa mam jeszcze kilka pytanek:

 

skąd braliście bloczek betonowy na fundamenty?

 

Polecacie beton i usługi go trakt ze Strykowa?

 

b15 - 185 netto

b20 - 195 netto

 

piasek płukany 500 netto 25 ton

 

 

pozdrawiam,

Ja bardzo polecam Go-Trakt. Dobrze się z nimi współpracuje, można się dogadać i materiał naprawdę dobrej klasy 8)

 

Piach brałam od Florka (tel. mogę podać jutro) za ok 300 zł czteroośka

 

 

Widzę, że generalnie nie ma żali na Go trakt, do mnjie mają blisko, ceny rozsądne, dobrze się z nimi rozmawia, więc będę brał.

 

Piach mogłem pomylić :(( oba terminy płukany / siany niewiele dla mnie znaczą póki co

 

czekam z niecierpliwością na tel do FLORKA :)))

 

 

My w Go Traku za piach zaplacilismy 560 zl za 30 ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam projektanta do wentylacji mechanicznej? Macie kogoś do polecenia?

ja u siebie robiłem i projektowałem sam, szkoda kasy na coś co i tak będzie się składać z jednej kartki papieru i za co skasują 5 tyś zł,

 

ceny są 500 - 1000 , wolę zapłacić, aby ktoś policzył, jakąś koncepcję mam ....

W Dospelu zaplacilam jakos 800 + vat, w warebudzie zrobili gratis pod warunkiem zamowienia instalacji u nich.

Nie znam sie na tym kompletnie, nie mialam czasu sie dowiadywac, a wiedzialam ze oni zrobia to dobrze. Poza tym mam gwarancje dobrego wykonania, na razie super wszystko chula i jestesmy zadowoleni.

Pozdrawiam!

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

piękny mamy poranek - trzeba na budowę - rozwiązywać kolejne sprawy :D

 

Doradźcie

 

czy napęd do bramy jest mi do szczęścia potrzebny :lol: No dobra mi jak mi , ale Wam?

 

Otwierałam dwie bramy (w sklepach) jedna miała tak ustawione sprężyny że się musiałam nasiłować żeby ją otworzyć, ale za to łatwo zamknęłam, druga sięsama otworzyła :D ale 3 razy jązamykałam, bo za każdym razem jak już była na dole i chciałam ją zamknąć (więc puszczałam jedną ręką) tomi się brama na tych sprężynach sama otwierała :evil:

 

Doszłam do wniosku że jak bym miała takie bramy to bym parkowała pod chmurką :lol:

 

No i zaczęłam rozważać napęd (nie wiem tylko czy nie dałam się nabrać na "chwyt reklamowy" sklepu :lol: )

 

Jest taka jedna brama w promocji z napędem w firmie Krispol za 3189zł brama, napęd, piloty2, montaż

 

Wiśniowski 2630zł bez napędu

Normstahl 2830zł bez napędu

Krispol bez napędu bez promocji 2440zł

 

Drugie pytanko:

Od której strony zabija siędechami bramę garażową? :roll:

 

pasowałoby mi od zewnątrz, bo najpierw będą tynki wewnętrzne, potem jak jeszcze nie będzie bramy zaczną ocieplać, ale to chyba nie problem, bo zaczną od innej strony domu - dobrze myślę?

 

Miałem swoją bramę bez napędu parę dni i nie wyobrażam sobie nie mieć napędu. Podniesienie 5 metrowej bramy nie jest wielkim kłopotem, ale jeśli rozmawiamy o normalnym użytkowaniu, to brak napędu jest porażką :-?

 

Otwór na brame zabijałem deskami od strony zewnętrznej. A właściwie w środku otworu ( muru ) z jednej storny było miejsce na zakończenie ocieplenia, z drugiej na tynkowanie.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam projektanta do wentylacji mechanicznej? Macie kogoś do polecenia?

ja u siebie robiłem i projektowałem sam, szkoda kasy na coś co i tak będzie się składać z jednej kartki papieru i za co skasują 5 tyś zł,

 

ceny są 500 - 1000 , wolę zapłacić, aby ktoś policzył, jakąś koncepcję mam ....

W Dospelu zaplacilam jakos 800 + vat, w warebudzie zrobili gratis pod warunkiem zamowienia instalacji u nich.

Nie znam sie na tym kompletnie, nie mialam czasu sie dowiadywac, a wiedzialam ze oni zrobia to dobrze. Poza tym mam gwarancje dobrego wykonania, na razie super wszystko chula i jestesmy zadowoleni.

Pozdrawiam!

Karolina

 

 

 

 

warbud 500 , więc pewnie się zdecyduje na nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomożcie mi w znalezieniu działki. Miałem już działkę, była umowa przedwstępna (mó bład że zaliczkowa) i już byłem w oródku a tu d..pa. Po sprawdzeniu hipoteki okazało się że działka zajęta prawie na 3 mln. w związku z tym że sprzedawca podał nieprawdę w umowie przedwstępnej odstąpiłem od transakcji.

Ale co z tego jak nie mam działki i niestety zaczynam wsio od początku, dlatego prośba do Was.

Szukam działki w okolicach nowosolnej (wódka, kalonka, kopanka, nowosolna, mileszki, rej. ul. pomorskiej). Chce niedużą działkę tak do 1000 mkw. (wiem że bedzie ciężko bo jest tam Park Krajobrazowy... i metraż działek jest większy).

 

W związku z tym proszę Was ludziska jakbyście coś zasłyszeli o działkach w tych okolicach dajcie znać. Z gór dzięki.

 

Jednak życie jest okrutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj ogłoszenia w gratce i na allegro. Wczoraj widziałam ze dwie działki z Bukowca - to niedaleko od Kopanki i jedno ogłoszenie o Wódce. Z tego co pamiętam w Bukowcu mogą się trafić mniejsze działki niż 2000m kw. A najlepiej to jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warbud 500 , więc pewnie się zdecyduje na nich

 

500 zł biorą za projekt instalacji ? Jest w nim np. spis materiałów co trzeba kupić, itp ?

Napisz coś więcej, ew. na PW.

 

dzięki, pozdrawiam, majki

 

musze z nimi ustalić szczegóły .... dam znać

 

Tez czekam na wycene projektow i instalacji reku z gwc PC i solarow z Warbudu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj ogłoszenia w gratce i na allegro. Wczoraj widziałam ze dwie działki z Bukowca - to niedaleko od Kopanki i jedno ogłoszenie o Wódce. Z tego co pamiętam w Bukowcu mogą się trafić mniejsze działki niż 2000m kw. A najlepiej to jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć.....

 

 

przegladam gratke allegro dzwonie jezdze i dupa. ale o bukowcu nie pomyslalem. ogolnie szukam juz od marca wiec troche czasu. poprostu wykorzystuje kazda okazje zeby cos trafic. ale ogolnie dzieki za dobre slowo. mam nadzieje ze w koncu sie uda(chociaz po ostatniej akcji jestem lekko podlamany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladam gratke allegro dzwonie jezdze i dupa. ale o bukowcu nie pomyslalem. ogolnie szukam juz od marca wiec troche czasu. poprostu wykorzystuje kazda okazje zeby cos trafic. ale ogolnie dzieki za dobre slowo. mam nadzieje ze w koncu sie uda(chociaz po ostatniej akcji jestem lekko podlamany).

 

Uważaj, ja nie znam bukowca koło nowosolnej ale znam bukowiec za andrespolem. Czyli chyba są 2 bukowce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)czy napęd do bramy jest mi do szczęścia potrzebny :lol: No dobra mi jak mi , ale Wam?(...)
Dla mnie jest zdecydowanie niezbędny - ile razy sobie pilota wcisnę, tyle razy zawsze mi się humor poprawia :lol: . Przecież taki napęd to prawdziwa Ameryka! Słońce czy deszcz, podjeżdżasz sobie jak prawdziwa dama, robisz pstryk... i już jesteś w domu na kanapie :wink: . Nie tylko nie szarpiesz się ze źle wyregulowanymi sprężynami, ale i wyskakiwać non stop z samochodu nie musisz, bo jeden pilot załatwia sprawę zarówno garażu jak i bramy wjazdowej na posesję.

 

Drugie pytanko:

Od której strony zabija siędechami bramę garażową? :roll:

Ja zastawiłem od środka blatami z szalunków i zaparłem stemplami. Szybkie w demontażu (sprawdziłem wielokrotnie) i nie musiałem żadnych gwoździ używać :D . Wytrzymało wiosenne i jesienne wichury, a z niezbyt szczelnego wykonania najbardziej zadowolone były kopciuszki :wink: :lol:

http://images24.fotosik.pl/262/9c73e0bd73ca9e65med.jpg

http://images31.fotosik.pl/345/7722925740e87cd5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł po "latach" - tu ja - Jelonek bez neta :) czasem pode mnie podszywał się mój mąż pisząc coś tam coś tam z pracy , ale ja nie byłam na forum , uuuuuuuuuuuuuuuu albo jeszcze dłużej :)

Nie wiem czy mój zaobrączkowany donosił ale od 2 tyg z hakiem mieszkamy na swoi:) , jeszcze daleko do full wypasu , bo np nie mamy drzwi wewn, progów balkonowych itp i i sie kurzy , ale tam... nie ważne ... mieszkamy i sie uczymy nowego żywota . Mam piękną trawkę za domem i dzieciaki mogą latać , nie mam ogrodzenia a przód posesji to gliniaste pole na którym przy deszczach można jeździć jak na lodowisku , ale co tam .... mieszkamy :):):):):)

Był już pierwszy rodzinny grill - niestety w deszczu , aleeeee taaam , nie czepiajmy sie :) bo wreszcie u siebie ....

Dzieci boją się przestrzeni :) znaczy starszy całkiem zbaraniał i chce spac tylko ze mną w swoim nowym łożu w kształcie wyścigówki ...niezła jazda :)

od kilku dni bywam już w pracy .... i tu mam necik i kombinuję co tu zrobić ,zeby mieć neta w domu - macie jakieś bezprzewodowe patenty ?

pozdrawiam serdelecznie

Jelonek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...