Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanko. Odebrałem wyniki badania wody i mam przekroczone normy żelaza i manganu. Nie znacie jakiejś dobrych ( i tanich) ;) filtrów?

Może ktoś już rozgryzał temat ?

 

Pozdrawiam

Ya

 

To bardzo podobnie jak ja ... Namiary na dobre filtry mam, ale czy tanie ... to już pewno nie. To nie są "marketowo-allegrowe" produkty.

U mnie jak robiłem wstępne wyceny, zestaw odżelaziacza + zmiękczacz + inżektor wynosiłby około 8 tysi.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj ogłoszenia w gratce i na allegro. Wczoraj widziałam ze dwie działki z Bukowca - to niedaleko od Kopanki i jedno ogłoszenie o Wódce. Z tego co pamiętam w Bukowcu mogą się trafić mniejsze działki niż 2000m kw. A najlepiej to jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć.....

 

 

przegladam gratke allegro dzwonie jezdze i dupa. ale o bukowcu nie pomyslalem. ogolnie szukam juz od marca wiec troche czasu. poprostu wykorzystuje kazda okazje zeby cos trafic. ale ogolnie dzieki za dobre slowo. mam nadzieje ze w koncu sie uda(chociaz po ostatniej akcji jestem lekko podlamany).

 

Ja co prawda nie z tych regionów ale mam kilka działek do sprzedania z okolic ALeksandrowa Łodzkiego jakby cię interesowało.

Jedna moja własna, a dwie dodatkowo znajomej. Moja ma 1500 metrów i w przyszłym roku będzie podłączona woda i kanalizacja (prąd jest), znajoma ma działke jakieś 5 km za Aleksandrowem w pięknej okolicy obok lasu Grotnickiego.

Z tego co pamiętam to tam jest coś koło 1000 metrów i pród też jest a wodę trzeba wyciągać sobie z ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pojawiają się ogłoszenia z okolic mojej działki. Warto się rozejrzeć bo z końcem października uprawomocni się "Miejscowy plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Lutomiersk".

EZS ma rację o dwóch Bukowcach to prawda - sprawdzaj gminę!

 

Ostatnio czytałem ogłoszenia na temat sprzedaży działek w gminie Lutomiersk.

Było tego ze 20 sztuk i przetargi miały się odbyć jakoś tak w najblższym czasie.

Mnie co prawda nie interesuje ten teren ale jak kogoś ciekawi to warto się dowiedzieć. Ceny nie pamietam wszystkich ale była jedna duża działka (ok. 3ha) gdzie m2 kosztował niecałe 20 zł.

Jak kogoś interesuje to może sobie sprawdzić dokładnie.

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj ogłoszenia w gratce i na allegro. Wczoraj widziałam ze dwie działki z Bukowca - to niedaleko od Kopanki i jedno ogłoszenie o Wódce. Z tego co pamiętam w Bukowcu mogą się trafić mniejsze działki niż 2000m kw. A najlepiej to jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć.....

 

 

przegladam gratke allegro dzwonie jezdze i dupa. ale o bukowcu nie pomyslalem. ogolnie szukam juz od marca wiec troche czasu. poprostu wykorzystuje kazda okazje zeby cos trafic. ale ogolnie dzieki za dobre slowo. mam nadzieje ze w koncu sie uda(chociaz po ostatniej akcji jestem lekko podlamany).

 

Ja co prawda nie z tych regionów ale mam kilka działek do sprzedania z okolic ALeksandrowa Łodzkiego jakby cię interesowało.

Jedna moja własna, a dwie dodatkowo znajomej. Moja ma 1500 metrów i w przyszłym roku będzie podłączona woda i kanalizacja (prąd jest), znajoma ma działke jakieś 5 km za Aleksandrowem w pięknej okolicy obok lasu Grotnickiego.

Z tego co pamiętam to tam jest coś koło 1000 metrów i pród też jest a wodę trzeba wyciągać sobie z ziemi.

 

Po ostatnich dyskusjach zaczynam powoli rozgladac sie za inna lokalizacja. dzieki za info. pusiłem ci wiadomosc na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś widział gdzieś w łodzi lub w okolicach rurę 80cm szeroką 2 metry długą ?? potrzebują taką na bufor CWU, a jak na razie wyczaiłem tylko 4m w Koluszkach i tam nie chcą sprzedać w kawałku, musiał bym wziąć całość

 

chyba że jest ktoś chętny na 1000L bufor to wtedy moglibyśmy kupić na spółkę

Jaki koszt? Będę "papugował" Twój bufor więc może się przyda 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alo,

 

wrebud póki co nie przesłał mi żadnych szczegółów co do projektu went mech., póki co szukam pomocy w polecenie koparki do zasypywania fundamentów.

 

Dość trudne warunki, mało miejsca i potrzebna duża sprawność, prędkość działania też byłaby zaletą.

 

Polecacie jakiegoś koparkowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość trudne warunki, mało miejsca i potrzebna duża sprawność, prędkość działania też byłaby zaletą.

 

Polecacie jakiegoś koparkowego?

 

brałam zwykle z ogłoszenia

na 4 co sie u nas przewinęłi, 3 było wręcz wirtuozami. jeden miał pecha, złamał sobie obie łyżki :lol: 8) na pniu do wyciągnięcia z ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt? Będę "papugował" Twój bufor więc może się przyda 8)

1000zł za 4m rurę z której można wyciąć 2x1000L

wyszło by więc po 500zł + transport + uzbrojenie bufora w to co sobie wymyślisz

 

Piczman niedawno robił podobny i na gotowo zapłacił 1750zł, ja nie przewiduje większych kosztów, raczej mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy ma może ktoś z Was na zbyciu stemple?

 

Po raz kolejny informuję, że mam cały las stempli olszynowych, wystarczy sobie wyciąć i zabrać. Za darmo - albo nie za 1 grosz.

 

Pzdr

 

A gdzie to jest? Potrzebuję około 50 stępli 2,90m.

Mam trochę stępli 2,80 ale murarzemówią że lepiej nie sztukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy ma może ktoś z Was na zbyciu stemple?

 

Po raz kolejny informuję, że mam cały las stempli olszynowych, wystarczy sobie wyciąć i zabrać. Za darmo - albo nie za 1 grosz.

 

Pzdr

 

A gdzie to jest? Potrzebuję około 50 stępli 2,90m.

Mam trochę stępli 2,80 ale murarzemówią że lepiej nie sztukować.

 

Ruda Bugaj za Aleksandrowem Łodzkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

Niestety wyszukiwarka mnie pokonala wiec musze sie spytac bezposrednio. Mozecie podrzucic mi namiary na jakies salony z zewnetrznymi drzwiami drewnianymi? Dzwieczny bede bardzo bardzo :)

 

Na Wydawniczej na przeciwko wjazdu do NOMI (ale wjazd jest od Wydawniczej) (drzwi CAL) no i oczywiście Budrex w Srocku.

Ja kupowałem u lokalnego producenta ale wyszło mi drożej pomimo zniżek, niestety był problem z dobraniem koloru do okien, które robiłem u tego samego producenta.

Koszt od 3000 w górę choc w Budrexie można taniej (sosna i bez bajerów).

Pzdr

QbaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...