Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

kasiapta serdecznie współczuję. Dlatego ja namiętnie projektując nasz dom unikałam ciągnięcia czegokolwiek pod domem. Przyłącze wody mam do kotłowni (usytuowana od frontu w piwnicy) i stamtąd rozprowadzenie po domku.

Ja rowniez wspolczuje... mysle ze zeby bylo dobrze trzeba wszystko zerwac... i od nowa :o

 

Tez mamy przylacze wody do kotlowni..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

 

obecnie szukamy sztachet olchowych (wys. 1,5 m) na nasze nowe ogrodzenie.

Czy ktoś z Was takowe ostatnio kupował ? Jeśli tak, to gdzie i za ile ?

a dlaczego akurat olchowych???

 

Mała korekta, obecnie po lekturze wielu wątków w internecie skłaniamy jednak się ku świerkowi.

 

Zatem korygujemy nasze pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie o producenta drzwi wejściowych, który oferuje na początek drzwi "zastępcze". Wiem, że tak robi Mielczarek ze Zduńskiej Woli, ale może jeszcze ktoś z Was się spotkał z taką ofertą. Podajcie proszę namiary.

 

firma Budrex Ul. Południowa 3/5 Srock

tel. +48 44 616 02 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/zwrot-vat,t60493.htm

ja rozliczam się raz w roku bo buduje się już 3-ci rok, ale jest też metoda jednorazowo wszystko hurtem koniec budowy, obie prowadza do tego samego

 

co do materiałów lepiej wpisać wszystko jak leci, bo i tak będziecie wzywani na kontrolę, a potem się okaże że komputer urzędniczki przyjął to co ewidentnie nie podlega odliczeniu a jednocześnie nie przyjął tego co ewidentnie podlega odliczeniu, i przy niej zrobicie korektę i do kasy po pieniądze

chyba że:

http://forum.muratordom.pl/us-daje-mandat-za-pomylke-we-wniosku-o-zwrot-vat,t142844.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba uważać bo były jakieś zmiany w PKWiU (czego jeszcze nie rozgryzłam) :roll:

 

A tak w ogóle to strrraszna u nas cisza :-?

W US na Bałutach znaczy się na Teresy jest tak, że można podejść do Pani z wypisanymi fakturami i ona ci na miejscu sprawdzi razem z kodami PKWiU i wszystkim po kolei żeby nie składać tych deklaracji w nieskończonośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie do osób, które stawiały płot z klinkieru. Ile biorą za sztukę. Ekipa wchodzi do mnie za tydzień, dzisiaj negocjowałam z nimi cenę. Podobno to zależy od rodzaju i koloru klinkieru, że czym jaśniejsza tym droższa, czy to prawda????

Pan zaśpiewał mi 3,50 zl. za sztukę, a po negocjacjach spuścili do 3 zł. Czy to jest dobra cena, czy dalej ich podduszać :lol:.

Pozdrawiam, Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie do osób, które stawiały płot z klinkieru. Ile biorą za sztukę. Ekipa wchodzi do mnie za tydzień, dzisiaj negocjowałam z nimi cenę. Podobno to zależy od rodzaju i koloru klinkieru, że czym jaśniejsza tym droższa, czy to prawda????

Pan zaśpiewał mi 3,50 zl. za sztukę, a po negocjacjach spuścili do 3 zł. Czy to jest dobra cena, czy dalej ich podduszać :lol:.

Pozdrawiam, Aneta

 

Technika stawiania jest dokłądnie taka sama jak masz jasny czy ciemny klinkier. Na ciemnym po prostu nie widać zabrudzeń więc pewnie kazdy woli robić ciemne kolory ale żeby zaraz od tego cenę uzależniać??

Odnośnie ceny - 2 zł za ceglę - cena na dzisiaj. Nie wiem skąd wzieli 3,50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie do osób, które stawiały płot z klinkieru. Ile biorą za sztukę. Ekipa wchodzi do mnie za tydzień, dzisiaj negocjowałam z nimi cenę. Podobno to zależy od rodzaju i koloru klinkieru, że czym jaśniejsza tym droższa, czy to prawda????

Pan zaśpiewał mi 3,50 zl. za sztukę, a po negocjacjach spuścili do 3 zł. Czy to jest dobra cena, czy dalej ich podduszać :lol:.

Pozdrawiam, Aneta

u mnie ekipa brała po 2,50 zł/szt. klinkieru na kominie. Myślę, ze cena chyba powinna być taka sama. Sztuka jest sztuka, nieważne czy na kominie czy w ogrodzeniu :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...